Dragon Age

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 22. 5. 2011 01:22

tak som dorazil do prvej vesnicky... priplietol sa k sporu obchodnik vs. stara pani (klericka? staresina vesnice tusim...) a riesim taku vec: ked ich spor (obchodnik zneuziva situaciu a zdiera ludi...) vyriesim ku prospechu starej panej a teda i obyvatelov vesnice, klesne mi oblubenost u Morrigany (co nechcem... predsalen hram/hravam za dobraka :-)) ). ked quest vyriesim tak, ze sa zachovam ako hajzel, postavim sa na stranu obchodnika, dostanem od neho 100 striebornych, zlavu, a stara pani sa mi akurat povyhraza a odide... tak mi klesne oblubenost u Alistara a prida sa mi oblubenost o Morrigany (co je fajn :-* :-D )... takze som rozpolteny :-( snad by mi helflo, keby ste dali vediet, ako to bude v dalsom priebehu hry... ci mi za dobre skutky bude oblubenost u Morrigany permanentne klesat, alebo ci sa tym nemam moc zaoberat, lebo oblubenost sa bude moct ziskat aj inak a hojne alebo ako tobude dalej zhruba? reku, nech sa neseknem uz na zaciatku :-l :hm
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Thowt1 22. 5. 2011 02:39

tak nic, uz som to "vyriesil" a posunul som sa dalej... ta hra je celkom navykova :-D a miestami mi dokonca pripomina BG o<:)
Thowt1

Odeslat příspěvekod USER47 22. 5. 2011 11:07

Jo, ten začátek se ještě dá...A oblíbenost neřeš, taky hraju za dobráky a Morrigan mě měla ráda. Navíc jsou ve hře kvanta dárků, kterejma se dá oblíbenost naboostovat.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 15. 6. 2011 22:20

Dnes jsem prave dohral jednicku a chtel jsem se zeptat...
na jeden ukol:
jak bylo mozne najit/zabit Flemeth? U te jeji chajdy jsem ji nepotkal...
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 15. 6. 2011 22:24

U chajdy, ale nesmis mit Morrigan v teamu
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 15. 6. 2011 23:00

Aha, ze me to nenapadlo drive :-) diky. Ted uz mi je to stejne k nicemu.
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 6. 2011 23:29

Ja jsem chtel puvodne Flemeth zabit ale byla tak silna ze jsem to stejne nezvladl.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 15. 6. 2011 23:52

Jo ta dala pekne zabrat :)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 16. 6. 2011 00:14

dakujem za spoilery, akurat to hram...

btw. co to je za darecky, co ma ten trpaslici obchodnik v tabore (v prvom tabore? po Lotheringu...) ... nic to nestoji a prida to +50 na oblubenosti 8-D
Thowt1

Odeslat příspěvekod SPY 16. 6. 2011 02:19

Jakej spoiler? Spoiler snad vyzrazuje klicovou cast deje a ne pevne danou lokaci dobrovolnyho bosse pripadne jeho silu. Priste taky mysli na ostatni pro nekoho by podle tvyho mohl byt spoiler trpaslici obchodnik v prvnim tabore a jeste k tomu s popisem co prodava :shock:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 16. 6. 2011 09:46

... som nevedel, ze Flemeth bude/je boss... zatial je to pre mna matka mojej milovanej Morrigany :love: :-D

ale tak ok, zas az tak moc ma to nestve, skor som si chcel rypnut :D
Thowt1

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2011 16:38

Podle mě je to spoiler. Kdyby mě ta hra bavila a nepřestal bych s ní asi po 10 hodinách, tak bych byl naštvaný, že vím, že ta hodná Flemeth bude jednou mrtvá a ještě moji rukou :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 7. 2011 02:15

dnes som to hral cely den... dal som poriadny kus z Ozamaru a takmer celych lesnych elfov, uz som v ruinach s vlkodlakmi... inak taka noticka: mam hrdinu wariora, defender, specializacia na zbran + stit, ale pri bojoch z 95% ovladam Morriganu, jakozto maga... divne :-)) , ale uz som si zvykol.. parta: ja + morrigana + leliana + sten o<:)
Thowt1

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 7. 2011 13:09

tak som kompéletne dokoncil Orzammar... Stena som nahradil Oghrenom :-)) enem jedna vec ma stve: som si vsimol, ze Lothering je nepristupny, ma ikonu smrtky a popisok, ze bol zniceny pohromou :shock: akurat som tam chcel ist, mam dojem, ze obchodnik tam predaval rozsirenei inventara a takto vydem naprazdno :-l ... budu takto postupne znepristupnene i dalsie lokacie? :shock:
Thowt1

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 5. 7. 2011 20:05

No zatím jsem na svou stranu překecal elfy a templáře. Teď jsem u trpaslíků v Orzammaru a Lothering mi zmizel hned po elfech, jinak zatím všechna místa zůstávají. A o ten rozšířený batoh jsem přišel taky.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka