Kurčův (oldskůl) RPG koutek

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 30. 10. 2008 02:22

A měl pravdu... Teď hurá do Umajo a pak zničit Toronto. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 10. 2008 13:50

Já Ti to Kurča přeju a povídej dál,držím palec a po zpacifikování ,,cestini,,se i přidám...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 30. 10. 2008 22:28

Mám svitek od Metal Makerů, takže nezbývá než jít vytvořit Seed. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 10. 2008 01:05

Tak a je dohráno... Toronto byl docela masakr - nevzal jsem s sebou Joea, a tak jsem musel pěkně všechno vykosit. :-D

Završení příběhu je stylové a krásně pohádkové. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 10. 2008 01:48

No jseš,,drtič,,Kurča...já sbírám zbytky a,,dojíždím...teď Zaklínače...Marcel
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 31. 10. 2008 08:38

To jsi za to teda pořádně vzal! Super, takhle by měli hrát všichni - vyberu su dobrou hru a pak jí dohraju.

A co dál? Jsme všichni celý napnutý ;-)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 10. 2008 14:15

Jináč všem, kdo se rozhodují jestli Albion hrát nebo ne, doporučuju zhlédnout na youtube.com aspoň kousek série "Let's play Albion". http://www.youtube.com/watch?v=TNdrSweF30c
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 10. 2008 14:46

Kurca - Tak musim rict ze jsem se povazoval za megaotrleho parana RPG a znalce obecne, ale sbiram se a jdu si ponizene pobrecet do kouta. :-)
podle tebe jsem padavka. Dohrat W&W a Albion v roce 08 a jeste v jednom pulroce. Klobouk dolu, ted me napada jestli jsi dohral i Wizardry7, tak uz nevim co by mela byt vyzva.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 10. 2008 21:05

Zase z toho nedělejte žádnou vědu. Obě ty hry jsou opravdu kvalitní a mají výborný příběh, což je největší lákadlo a držák... Hlavně ten Albion mě fakt zaujal, byť je to spíš pěkná kreslená pohádka.

Wizardry 7 jsem nehrál, tudíž ani nedohrál. Dnes jsem je ale zprovoznil a ... Ne to už asi fakt nepůjde. Tohle je nejspíš moc hardcore i na mě.
Jak jsem ale projížděl ty "Let's play ..." tak mě docela zaujal Stonekeep. Tak že by?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 10. 2008 21:50

Nez jsem docetl tvuj prispevek az do konce, hned me napadl Stonekeep. Tahle hra je ale podle nazoru mnoha paranu a i recenzentu hodne tuha. Takova ta stara skola.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 10. 2008 22:23

No teda, ty Wizardry 7 - to je masakr. Zase jsem tomu chvíli dal a chcipuju na každém kroku. :-/


BTW: Nemohl by nějaký mod/admin/podržtaška přejmenovat tohle vlákno na "Kurčeho (old school) RPG koutek" ? :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 31. 10. 2008 23:04

Aliphooti, Gambiphooti a Bambiphooti!

(aliphoot swings tentacle Kucra hit hand 16 Hit - Kurca dies)

Nejlepší RPG všech dob!

:-)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 10. 2008 23:30

Přesně tak to je... Narazil jsem na pár Rattkinů - okamžitá smrt. Pak mě potkal nějakej aliphoot nebo co, tuhej během pár kol. Nějaký brouci, mrtvej. Mrtvej, mrtvej, mrtvej... Safraporte!

Ale já se naštval a tady a teď říkám, že tu hru dohraju.
anebo to aspoň zkusím
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 1. 11. 2008 00:30

Nojo, rattkini hlídají cestu do New City, ale na ty na začátku asi nemáš, musíš se napřed vytrénovat. Nebo je tu ovšem možnost zabít je cherry bomb, kterou má u sebe do začátku alchymista myslím.

Ale pro začátek je tak jako tak asi nejlepší:

1) Najít automapu (vitální, ve hře je jich jen pár)
2) Projít začátečnický dungeon u New City (bez toho se do města asi stejně nedostaneš)

Kdybys tuhle hru teď nebo příležitostně hrál, tak můžeme hojně diskutovat, je to moje oblíbená. Už jen výběr povolání do družiny atd., bohatá tématika.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 1. 11. 2008 00:44

No vida... Tak mi hoď první info. :-)

Jsem v tom dungeonu, zatím tam tak bloudím a zabíjím (nebo jsem zabíjen) mravence, vrány, slizky, ... Zatím jsem nedošel tak hardcore daleko, abych si kreslil na čtverečkovanej papír mapu. :-D Prostě jen bloudím.

Vytvořil jsem družinu o 4 členech - podle zkušeností z W8 by to mělo stačit. Takže i podle tý 8ky (což byla asi chyba?) jsem tam nakopal:
Lizardman - Male - Fighter
Elf - Female - Mage
Hobit - Female - Bard
Rawulf - Male - Priest

Kouzelníci vydrží velký kulový. Fighter a priest už jsou na druhý úrovni ( :-D :-D ). Nejsem si uplně jistej co znamená kterej skill - oproti 8ce je to dost jiný.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků