Risen

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 5. 2010 12:23

nicméně já dohrál Morrowind i Oblivion. 400h jsem tedy myslel že tam trajdat nejde, to už bych umřel. Ale je to cca 80h Olik a 200h Morrowind.

Takže myslím že znám dotatečně obojí. Určitě tak, abych mohl svobodně porovnat každou z těch her.
A z toho, co je v podpisu mám bezkonkurenčně nejvíce "odklikáno". Ploty, a vůbec roli "Bédy trávníčka" se teprve učím.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 12. 5. 2010 12:24

Chumbaba :tleskani
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 5. 2010 14:09

No Dave v Oblíku lítám cca 500 a více a v Morro přes 2000 hoděk za 5 let, he...a G3 to bude taky k k 600 hodin před a po Patchi 1.7 celkem, zabudka na G1 - 500 HrH a G2 + Havran tak 1200HrH. Hrál jsem to na všechny možný způsoby a obtížnosti, ale za Ty Uslintaný Huby nikdy!!.
Jinak 4. kap. a Nůďa pokračuje, jaksi se v těch kobkách nic jiného nevymyslí než to tam vymlátit, ach jo...Mendoza zdrhnul, asi si budu muset zabloudit po Lese, a zlepšit si náladu před další kopkárňou. No dáme si lepší luk(teda mám,,70,, no , když ma ho dá někdo zadara ako prémiu, nekup to, že...)...a vyrazíme do lesů ehm lesíků, něco tam živýho ještě zbylo,...roklí a Huor. Dačo ulovíme a nakopeme(pérdel autorům, he...), a zbývá ještě z Menu kovařina, AHA. A to bude tak všetko...budu končit na cca 80 hodinách, u vyjedeného kotlíku při hře Easy/Normál, tak halb und halb. Tož ten EinTop sice jetelnej je, ale tak pro hladovýho...jaksi v něm ,,nestojí,,lžica, jako na Velkejch vandrech, ajaj.
Jdu dát voběd a dneska to asi dorazím?! STarec Marcel od Zvonu.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 13. 5. 2010 07:32, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 5. 2010 14:40

Já vím Marceli, ale ty nejsi tak nějak úplně normální prototyp hráče. Běhat po Oblivionu 500 nebo 2000h, to už tam musíš znát nazpaměť jakýkoli šutr.
Takový čas si lze představit maximálně u MMO.

Já osobně u jedné single hry nevyrdžím často déle než 100h. Pokud není dějová motivace a většinu míst jsem objevil, nic mě tam dál nedrží.

Raději přejdu k jiné hře.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 5. 2010 07:39

No právě DAVE, já MMO hrát neumím, nikdo ma nezasvětil do ONLine hraní. Tož běhám tady, a díky těm módům a Adonům je Morro na celej život, jsem v nich tak v půlce...v Oblíku je toho míň, že...slabší komunita věrných hráčů...
Já Vám Ty MMO nezávidím, mě by tam asi štvaly vylomeniny od různejch ,,takyhráčů,,he. No a lezlo by ma to silně do peněz.
Sice jsem všude byl a to několikrát, ale požehnaná skleroza to jistí.
No Zpět k Risenu, huž to mám před spadnutím, tak se půjdu projít po Vršku, ještě potrápit potvory, a když to půjde?! Dodělat pár Questů co jsem zabudka, he...při tom Fofru v podzemí. Abych mal natrénováno na skutečné hraní,,natvrdo,,...asi za Mága?! S klackem a lukem, jestli to půjde?!
Hech konec s Titanem, ma silně připomíná Konec s Uhrem v Morrowindu?! Že by další,,inšpirace,,od súsedů? STarec Marcel od Zvonu...Spešl zbroj, párkrát prásknout kladivem a píchnout?! Já Ti nevím, povídala moje?!
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 5. 2010 08:23

Marceli ale já už tě lákal do MMO kde bys neměl problém.

Kupříkladu hra http://www.4story.cz je ZCELA zdarma, je tam masivní česká komunita, pravidla najdeš v češtině stejně jako fórum.
Stačí pouze stáhnout klienta z netu, zaregistrovat připojit. Můžeš kompletně prozkoumávat svět který je ještě větší než v Morrowindu.

Navíc se nemusíš z NIKÝM bavit, klidně lze hrát single a pořádně se tu hru naučit.
Není to sice jako WoW, ale k zahození to určitě nebude.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 5. 2010 17:59

Já vím Dave, ale i tam mám problemy , jsem ten Tydýt, přesto díky za link a snad někdy?!...No nic jdu domlátit Drakouše. Volačo nakopat a vrhnu se na kovařinu. Nemám rád, když to není komplet...i s těma mečema a magic bižů. STarec Marcel od Zvonu...zatím cca 60 hodin.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 5. 2010 07:16

Tož to maj Drakoušové za sebou, ufff, no s Patty to bylo v pohodě...za vodopádem to již bylo natvrdo, ještě , že Ty vopice se bojej skočit dolů a jdou postřílet skrz mříže, he...Je to takovej krcálek, možná, že i v G1 to bylo větší?! hech. Dneska to snad dojedu, ale musím k dochtorovi...moc sa mi z jaskyně nechce, ale musela. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 5. 2010 21:22

No , Tak jsem to ňáko dohrál, za necelý 3 dny(herní čas u save)...Ten konec opravdu není má parketa, takovejhle hopsík: Nebe - Peklo - Ráj, Bim ho...Takhle opravdu nééé. Ani Ta devalvace a degradace všeho vercajku, pomalu jak G3:FG?! Naducané truhly, vším možným, měli to opravdu nechat na ,,Urob si Sám,,...Když něco chceš lepšího, tak si mákni, he...No nic, sice jsem se sem tam pobavil, ale většinou to bylo z mé iniciativy, he...a díky nedodělanostem ve hře.
No dám si to ještě za bojovýho mága a tím budu asi s Risenem, prozatím hotovej, že...Budiž mu Hlína těžká a a jen pár lučních kytek na hrobek.
STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 5. 2010 18:57

Tož jsem To začerstva rozjel,,naostro,,podruhý - na Mága. Ale je to taky krcálek, schválně ho ,,vodkrokuji, jako,,Morro,,.
Jsem v Přístavu, teď si huž Ty Questy komplet ohlídám, he...Finta,,Obr - Ogr,,se podařila i napodruhé, vodnesl to trojlístek Brogar, Craig, Lorenzo...šetřím bodíky na magii. Takže jdu vyluxovat Harbour.
BattleMage Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 4. 2011 21:12

Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 4. 2011 10:38

Začíná Být DAVE pomali Čas na mojí II.sehrávku...No poslechl jsem Tě až Teď o Velikonocícch...Namlátil jsem si žebra , he už zase...Pro změnu na Brdech pod Stožcem...Tak jsem rád, že dejchám, že. Tož jsem kupodivu katrem ,,4 Story,,(hlavně , že to je aspoň v nějaký CZ) prolez, a nic nezvoral, funguje to, až na pár připomínek, ale nekup To, když je To zadara, že...
Ale jo dá se To hrát, zkopčili, kde co, štvou ma hlavně kradenice, řemesla, bedny, Story a domčeky, No i Ten boj je děs...No Chvílu ma To pobaví a pak Ten RISEN a AC -AC od Sida. Tož Ti vlastně nazad děkuji i přeji zbytek fajnový i od Velikonoc a Všem Šťastný návrat,...no hlavně , že jsem se doplazil, ňáko domů, hehe...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2011 13:53

Na facebooku polské Cenegy už se objevil první screen z Risen 2 :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 25. 4. 2012 11:21

Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 25. 4. 2012 12:34

Na Risen 2 se těším, jen mě mrzí, že nebude anglická krabicová verze. Zřejmě v důsledku cenzorského zásahu (kauza krev na obalu) v USA bude anglická verze jen elektronická.

S koupí bude tedy třeba počkat na nějakou reedici...
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka