Dungeon Siege 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 6. 6. 2008 15:05

První střípky o Dungeon Siege 3:
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=146969
...pro neangličtináře, zatím se tam dozvíte v podstatě jen jednu věc o hře a to, že se tentokrát bude hrát pouze za jednu postavu, čili žádná parta.
Hm, mně se to moc nezamlouvá, já mám rád hraní s partou :roll: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2008 16:01

Jedna nebo deset, je mi to jedno. Důležité je, aby hra byla tomu počtu dobře přizpůsobena a byla příjemně hratelná. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 8. 6. 2008 10:10

Mě to jedno není, protože takto z toho bude jenom kopie Diabla. Pro mě to byl vždycky rozeznávací znak od Diabla a taky to je lepší s partou.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 6. 2008 18:19

tak ja som dohral DS1 i DS2, a tieto hry patria k najzbytocnejsie premrhanemu casu za PC. takze som na 3ku naozaj zvedavy :hmm: (podla mna to bude rovnaka blbost ako predchodcovia :-/ )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 9. 6. 2008 17:56

To mně povídej, byl jsem v půlce hry na nejtěžší obtížnost, reinstalloval jsem Windows a zapoměl jsem si zazálohovat savy :-/ ....málem jsem z toho zešílel, tolik času vyhozeného oknem :grr: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 6. 2008 18:15

Erhm a proč jste to teda dohrávali, když vás to nebavilo? (já to jako hrál taky, ale nedohrál, protože mě to nebavilo)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 6. 2008 18:27

pretoze sme masochisti? :D njn, kazdy robi chyby... asi som cakal, ze sa to zlepsi, a ono nic :-/
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 10. 6. 2008 15:29

Já jsem neřekl, že mě to nebavilo :-] .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 10. 6. 2008 16:17

Mne se DS2 libil.Dohral sem ho i z datadiskem.Asi to bude tim ze mam rad Diablo klony v jakemkoliv provedeni :-D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 10. 6. 2008 18:19

Ale teďka je ještě ve fázi brainstormingu, takže práce ještě ani nezačala :-( .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uther Lightbringer 7. 2. 2010 14:25

Souhlasím je lepší boj v partě .Protože to má spoustu výhod.
Parta snadno zmákne některý těžký situace
Uther Lightbringer
First Blood

Odeslat příspěvekod Torham 21. 2. 2010 20:07

Uther: To není jen o tomhle. Parta dovoluje taktizování, protože máš k dispozici několik nějak specializovaných postav a ne jen jednu. Je pravda, že i v Diablu se dá nějak taktizovat (v singlu), ale oproti Dungeon Siege (a hrám s partou obecně) jsou ty taktické možnosti chudší.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 2. 2010 20:15

Jasně, Parta a Oslíci nemaj Chybu, hlavně v DS 1! ve dvojce to již bylo moc načančaný, hej...Dám si to kdykoliv znova. STarec Marcel od Zvonu...DS 3 a bez party?! To bude ouplně jiná hra, že.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 28. 6. 2011 18:54

Tak DS3 je venku a jaké překvapení - nefunguje v českých windows. Support "squenixu" na to má naprosto originální řešení - přepnout si systém na US English. Ať žije gaming na PC! :grr:
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 6. 2011 05:52

Hrál jsem demo a je to zkonzolovatělný až hanba. Ne nutně špatná věc, ale po 15 minutách jsem to prostě musel vypnou a okamžitě odinstalovat. Už to není Dungeon Siege.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků