Nový mmorpg projekt

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Feodaron 8. 2. 2008 18:06

Zdravím všechny pařany na Doupeti. Důvod mého topicu zde je jednoduchý, hledám spolupracovníky pro nový projekt, který by se věnoval mmorpg hrám. Nejdřívě bych také rád řekl, že pro se jeho existence by nijak nekonkurovala Doupěti, takže pro moderátory není důvod se děsit. :smile:

Na českém internetu zoufale chybí nějaký informační portál/forum/web, který by se týkal mmorpg her. Projekty virtualife.cz a mmorpg.cz jsou již v součanosti bohužel mrtvé a jediné co existuje je pár for elitních hráčů, kteří vlastně žádné info ani nepotřebují.
Naší hlavní myšlenkou je vytvořit forum (samozřejmě editované pro naše účely, nejednalo by se úplně o forum klasické), které by se věnovalo všeobecně mmorpg hrám a zaměřovalo by se na víc oblastí hráčské veřejnosti. Nebýt jen shromaždištem elity, jako je pár existujících českých for, ale také dát informace začátečníkům, kteří mají o mmorpg zájem a hledájí radu či pomoc při výběru hry.
Proto vznikl nápad vytvořit něco vlastního. Nechceme se ubírat cestou jako výše zmíněné krachlé projekty - nechceme dopadnout stejně jako oni, neuděláme stejnou chybu. Rádi bychom vytvořili alespoň forum, které by podporovalo komunitu a systém hráči hráčům, ne redaktoři hráčům, který se moc neosvědčil a je dosti nestabilní. Projekty, které se zaměřily pouze na mmorpg a sázeli na síly redaktorů, již neexistují. Proto bychom chtěli dát i hráčům možnost podílet na obsahu informační části.
Na foru plánujeme vést sekce nejrůznějších mmo her a s tím, že o správu jejich sekcí by se starali zkušení hráči z dotyčných her. Naše vize by byla informovat jak nováčky o každé z her jejím zhodnocením, popisek základních pilířům a radami do začátku, tak poskytnout zkušeným pařanům prostor pro jejich rozvoj.

Chtěli bychom nabídnout:

a)Nováčkům -informace o tom, co je mmorpg obecně; informace o jednotlivých hrách; průvodce k jednotlivým hrám pro začátek; pomoc jak s kterou mmo začít; jak nejlépe platit za mmorpg; kde hry sehnat; jakou hru zvolit; poradit s technickými problémy; poradit s nejasnými záležistosmi ve hrách; ...

b)Zkušeným hráčům - prostor pro "scuknutí se"; možnost vytvořit své vlastní klanové forum, popř. neveřejnou podsekci svého klanu na vlastním foře; možnost hostovat svůj web na naší subdoméně a hostingu; možnost diskuze s lidmi se stejným zájmem jako máte vy; možnost prodiskutovat herní záležitosti; ...

Prostor by zde měli mít jak officiální, tak free mmo servery.
Dále bychom chtěli podporovat komunitu tím, že bysme umožnili i samotným hráčům ovlivnit obsah informačních sekcí a klanům např. dát možnost vytvořit si vlastní soukromou sekci na našem foru, vytvořit si vlastní forum či hostovat na naší subdoméně svůj web. A pokud budou nápady a síly, možná i spoustu dalších věcí.

Projekt je ve fázi příprav, ale zázemí pro něj je připravené, finačně je vše zajištěno a webový prostor, na kterém lze stavět pouze čeká na příkaz ke spustění (lze do 12 hodin od jakéhokoliv okamžiku)

Pokud vás tyto řádky zaujali a ...

a)Máte praxi a zkušenost s nějakou mmorpg hrou a dobře se v ní orientujete? Dokázali byste své vědomosti nějak zúčelnit a předat ostatním? Pomohli byste vytvořit nějakou část obsahu našeho projetku, popř. vést nějakou vlastní sekci? O čem psát je naprosto na vás, kritérium je jen jedno - jakkákoliv spojitost s mmo obecně či libovolnou mmorpg hrou. Vše co vytvoříte bude vidět na foru viset pod vaším jménem, tudíž vaše zviditelnění na internetu je jisté.
(drobné upozornění - vyžaduje se jistá úroveň znalostí - 2 měsíce hraní na free serveru je velmi málo. To, že vaše praxe pochází z free nevadí, ale čas je zde krátký)

b)Umíte pracovat s grafikou (webová loga, ikony, bannery) a máte alespoň minimálně co dočinění s mmorpg? V takovém případě bych byl velmi rád, kdybych s vámi mohl spolupracovat. Není zde nutné mít nějaké velké znalosti, které se týkají mmo, ale stačí mít pouze lehké povědomí o nich.

c)Umíte něco jiného a rádi byste se učastnili vzniku nového projektu a myslíte, že byste mu svým umem mohli nějak pomoci?

... tak budu opravdu velmi rád, pokud mě kontaktujete a já vám sdělím dalším informace a prodiskutuji s vámi kroky, které budeme dále podnikat.

Kontakt:
MAIL: andrew0(@)centrum(.)cz - samozřejmě bez závorek
ICQ - 287673369
Feodaron
First Blood

Odeslat příspěvekod Feodaron 8. 5. 2008 16:36

Zdravím všechny, naše forum bylo konečně spuštěno, najdete nás na http://mmorpg-on.cz/ . Stačí se jen registrovat a můžeme to rozjet. :)
Feodaron
First Blood

Odeslat příspěvekod Heady569 9. 5. 2008 01:47

jak vidím, moderátory v L2 sekci už máte, přesto si to forum dávám do záložek a jakožto dlouholetej hráč L2 se budu snažit co nejvíc radit :-) je dobrý že se někdo snaží podporovat MMORPG scénu u nás :-)

teď budu týden mimo, ale pak bych klidně uvažoval o funkci moderátora L2 sekce, protože budu rád přispívat k rozvoji L2 komunity u nás :-)

kdyby byl zájem, ozvi se mi na moje icq.. buď do tohoto pátku nebo až za týden


u vás jsem pod nickem D3vilR4ge ;)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cabajka 2. 7. 2009 14:06

Absolutne souhlasim. L2 free scena hodne ztratila duveru, kvuli l2j free serverum.
Cabajka
First Blood

Odeslat příspěvekod Heady569 11. 7. 2009 20:43

L2 je v povědomí MMO hráčů již mrtvá hra... sama se pohřbila miliardou změn a to, co se z ní za ty poslední klienty stalo už dávno není L2...
postupně oslabovat útočné schopnosti všech a z bufferů udělat nejsilnější charaktery ve hře je... trapné
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků