Warhammer Online - Age of Reckoning

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 3. 9. 2008 05:14

A jak se to hrálo?Bylo to něco jiného nebo prostě láká jenom svět Warhammeru?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 25. 9. 2008 00:15

Hra to uz niekto?
ja som dnes neodolal a kupil som to... po prvych par hodinach hrania sa mi to celkom paci, je do dost podobne warcraftu v niektorych veciach, v inych je to zase celkom ine...
z nejakeho zahadneho dovodu mi to ale dost posekava, neviem ci je ta hra tak zle optimalizovana, ale fakt sa mi ta grafika nezda natolko dobra aby mi to sekalo a to som uz stiahol detaily na balanced... vsetky aktualne hry mi idu v nativnom rozliseni plynule...

co ma dost zarazilo su profesie, v hre su 2 vyrobne a 4 zberatelske, z kazdej mozes mat jednu a pokial som to dobre pochopil, obe vyrobne profesie vyuzivaju suroviny zo vsetkych 4roch zberatelskych...
a hlavne teda 2 profesie (vyroba potionov alebo vyroba sperkov) mi pride dost malo...

a aj tie povolania mi pridu celkom nezaujimave, kazda strana ma 3 rasy a v podstate kazda rasa ma 1 tanka, 1 healera a 1 dps (ranged alebo melee)...

dalej ked porovnavam s warcraftom, kde ma kazde povolanie 3 talentove stromy, vdaka ktorym sa specializuje, tu ma kazde povolanie 3 talentove ?rebriky?, teda ziadne rozvetvovanie, vyber, proste davate body do jednej z 3 moznosti a talenty pribudaju automaticky ako idu za radom...
zase na druhej strane som niekde objavil trenera ktory mi predal specialne skilly (pasivne zvysovali staty) za nejake body co som mal ani neviem odkial...
potom existuje este nieco co sa vola taktiky, co budu asi dalsie skilly ale este neviem ake a ako ich ziskat...

co sa mi naopak celkom paci su public questy, teda questy na ktorych moze pracovat kazdy v danej oblasti, maju viac casti, ked sa ludia dopracuju az k poslednej (vacsinou zabit nejakeho bossa) a spravia aj tu, kazdemu kto sa zucastnil budu pridelene body z casti za zasluhu na queste, z casti nahodne a podla bodoveho poradia dostanu nejaky loot...

a potom su tu samozrejme pvp battlegroundy, ktore mozete uz od lvl1 :) je to vyriesene tak, ze priamo v battlegrounde sa statistiky kazdeho zucastneneho upravia na rovnaky level, akurat skilly samozrejme ostanu (teda lvl1 bude mat staty ako lvl8 ale skilly iba z lvlu1)...
pvp mi prislo trochu pomalsie nez to z wow, teda aspon na nizkom lvly, co neberiem ako negativum, ako negativum by som bral to ze (asi len zo zaciatku) je cely svet rozdeleny na 3 "vojny" (orkovia vs trpazlici, imperium vs chaos a vysoky elfovia vs temny elfovia) a kedze kazda rasa ma 3-4 povolania, tak sa v battlegroundoch biju masy rovnakych povolani...

no to su len take prve poznatky z hry, urcite jej dam aspon ten mesiac co je v cene, potom sa hadam uz budem vediet rozhodnut ci hrat dalej alebo sa vratit k wow :D
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 25. 9. 2008 00:32

Hmm,tak taky bych to zkusil ale hraju Age of Conan a hrat dve MMO nejde.
No mozna casem....uvidime...
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 29. 9. 2008 07:25

aacid: jde vidět že v tom mas pěknej gulaš
War ma Rank lvl Renow lvl. ranku je 40 Renow 80. Rank je klasicky lvl, renow lvl dostavas za renow experience v pvp. od ranku 11 dostavaš body ktere mužes utratit za specializaci v jednom ze 3 sloupcu sice tam neni větvení ale i tak je tam splousta možnosti protože skilli ti sami nepřibyvaji jen že das do určiteho sloubce bod ale musiš je ještě samostatně otevřít a za každy bod v určite větvy se zvíší všechny skilly/kouzla te větve. Renow body dostavaš za renow lvl a mužeš je utracet za pasivní skilly kterych je 50.
no a pak jsou tu samozřejmě Tactic což jsou pasivní skilly ktere musis mít předem dane ve slotu a většinou to jsou vyhody pro tve povolaní třeba 25% šance že při schytane raně budu dalších 5 sec. sbsorbovat 200 zranění nebo že mam o 15% větší crit z obouruční zbraní. tyhle tactic člověk dostava podle toho jake hraje povolaní a do ktereho sloupce cpe body.
no a pak tu mame Morale skilly ktery jsou to nejsilnější ale člověk je muže použít jen pokud se mu zvíší moralka na požadovany stupeň (a to se děje jen v souboji)
kdo chce jit do WAR at jde lepší jak wow 8-)
Mortarion lvl 29 server Eltharion :twisted:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 09:34

Je pravda že souboje jsou zase automatické jako ve WoWku a žádný šerm jako v Age of Conan se nekoná ? Sem si to chtěl taky zkusit ale tohle se min nelíbí, bojový systém v Conanovi mi příjde uvěřitelnější.... (Plus zase ogříci-elfíci-trpajzlíci :()
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2008 09:39

PC píše:(Plus zase ogříci-elfíci-trpajzlíci :()

Za tohle tvrzení bys zasloužil :grr:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 29. 9. 2008 14:02

Lepus:
no ako som pisal, hral som to vtedy ako 3 hodiny, tak som sa do toho vyznat este moc nemohol...
samozrejme ze viem ze tam je rank a renown, ale som to prirovnaval k wow, takze levelom som myslel rank, renown je iba za pvp a specializacie su talenty...
to ze skilly nove okrem specializacii uz nie su som predtym nevedel, ale pride dost divne, aku perspektivu na solo hru bude mat healer co dava body iba do healerskej specializcie? este mensiu nez vo wowku, nie?

no zatial neviem posudit ci je war lepsi nez wow, na pvp urcite hej, na pve to asi nevie posudit este nikto...
zatial som sa poriadne nikam nedostal, uz hram tretiu postavu, vzdy som sa dostal na lvl (teda rank :D) 6 a potom rozohral novu :D komu sa na warcrafte nepacil grind, tak tu nech ziadnu zmenu necaka, vcera som musel robit asi 5x ten isty public quest aby som naplnil nejaky influence (alebo co) bar aby som dostal odmenu...
ano, vyhoda je ze expy su aj za pvp (ci uz za opakovatelne questy ale aj za zabitie supera), ale to moze byt este frustrujucejsie, nez klasicke levelovanie (rankovanie??), pretoze nikto ti nezaruci ze tvoj tym bude totalne rozvalcovany superom a ty neziskas skoro nic :D
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 29. 9. 2008 18:33

Tak me taky tyhle klisovite rasy lezou uz na nervy.A taky premyslim o tom jestli to ze je War podobny WoW je dobre nebo spatne.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 20:27

Náčelníku dyť mi máme našeho Conana :D to je aspoň MMORPG.

Admin: ???
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 9. 2008 21:00

WAR jsou trošku jiní elfové, trpaslíci a zelené kůže ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod flash789 29. 9. 2008 21:13

Trpajzlik jako trpajzlik.Malej tlustej s fousama.Sou vsude,nekdy mam strach aby na me nebafnul ze skrine.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 21:39

Já mám nejradši trpaslíka co má fusy bílé jako staříček, je malej a žije v mochomůrce. Tamto jsou dwarfs, no dobře nevadí mi ale čeho je moc toho je příliš a co všichni mají na šikmookých,ušatých elfech už tuplem nechápu.
Nejlepší ogre je Šrek.

Ať žije Conan,tam nic takového není.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepus 29. 9. 2008 23:24

aacid. healer co si dava spec heal bude uplně zavodou protože za pvp se dostavaji exp a to dokonce víc jak kdekoliv jinde (Q, PQ ) od dvacateho lvl je pvp boj ve scenařich dost duležity a healer je ta nejduležitější postava z party bez něho si člověk ani neprdne.
a ohledně PQ nikdo tě nenutí dělat public Q když tě to nebaví tak jdi dělat neco jineho. v zakladni lokaci jsou tušim hned 3 public Q a věř mi že kdybys dělal PQ z partou lidi z gildy kdy jste pořadně sehraní tak je to zabava větší jak kdejaka instance ve WoW.
o instancich ve WAR toho vím malo šel jsem jen tu první pro rank 22+ (gunbad) v podstatě je to obří jeskyně kde mužou všichni destro nebo všichni order (proto je tam někdy tlačenice) jsou tam 3 cesty odstupňovane podle obtižnosti(něco jako scarlet monastery ve wow) mobove se respavnuji jsou tam i public Q a nečekaně bossove kteři nejsou tak tuzí až na toho posledniho ten nas zatim dal pokažde 8-D
PC: na conana sere pes 8-P grafika neni vše u nas v gildě je asi 8 lidi kteři conana hraly dostaly se na nějaky 60+ lvl a vys.... se na to pač to je pry nuda

Mortarion Dreameater The Wise rank 30 chosen gilda: Runeblades of Darkness
server: Eltharion
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 01:10

Ty ses nakej agresivni poslechni.
To ze par wowkaru Conan nebavi neznamena ze to nebavi nikoho.
Takze klidek,hraj si WAR a to ze na neco sere pes vykladej kamosum tam,tady na to neni nikdo zvedavej ^^
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 9. 2008 05:40

PC píše:Admin: ???

No hlavně proto,že War měl tohle rozčlenění na rasy už dáááávno před nějakým WoWkem a jemu podbnými ;-)
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka