Warhammer Online - Age of Reckoning

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 16:54

Zdravim. Máte někdo vyhlídlou tuhle MMORPG? Sice vyjde až za zhruba rok( :cry: ), ale vše nasvědčuje tomu, že by mohla výrazným konkurentem World of Warcraft :wink: .
Ještě si dovolím upozornit, že jsem zprovoznil první český web(i když jsem zjistil, že asi bohužel předčasně, nikdo se tam nehrne psát do fóra, a na stránky samotný taky moc ne :( )
https://warhammeronline.ic.cz/index.php
:idea:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 29. 7. 2006 20:06

mmorpg nemusim, nicmene Warhammer me zaujal, jeho svet mam hodne rad... asi me dozene k zarizeni poradneho pripojeni a k upgradu me sunky.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 22:52

Já se taky zajímam o Warhammer a když jsem navíc shlídnul několik gameplay videí, tak mě to dost zaujalo;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 29. 7. 2006 23:00

Nj, ty vypadaji skvele... pro me osobne je svet Warhammeru pritazlivejsi nez vsechny ty Warcrafty, GuildWary, Lineage a nevim co jeste dohromady...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 30. 7. 2006 13:13

Na WoW jsem už poslední dobou docela alergický, všude kam se podívam je WoW...:-/
Guild Warsy jsou docela dobrá věc, ale časem to přestane bavit, a Lineage je skoro to samý, navíc je to na mě až moc "japonský":-).

Snad vyhraju účast v betě:-)...
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 6. 2007 19:56

Tak sem se regnul do bety uvidime :mrgreen:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 6. 2007 21:36

hh taky jsem se na to uz nekde dival,warhammer sem nikdy nehral,ale myslim ze to nebude hrozny
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 06:20

Lepus píše:Tak sem se regnul do bety uvidime :mrgreen:

Hoď sem pak nějaké dojmy,tohle mě dost zajímá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Wint3r 4. 6. 2007 13:53

Arašíd píše:Nj, ty vypadaji skvele... pro me osobne je svet Warhammeru pritazlivejsi nez vsechny ty Warcrafty, GuildWary, Lineage a nevim co jeste dohromady...

Pod to se musim podepsat...a aj tak se dost tesim.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2008 06:40

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod flash789 2. 9. 2008 12:30

Co jsem videl in game videa tak jsem byl spis zklamany.Hodne zalezi na tom v jakem stavu dokoncenosti to vydaji.Osobne mam celkem dost her kde pobihaji trpaslici a dalsi havet,ale svet War je hodne zajimavy.A taky me osobne moc nelaka RvR,obavam se ze bez obrovskeho klanu nepujde ve hre nic moc delat.Samozrejme ze MMO je hlavne o tom ze se hraje pospolu ale hra kde se bez ostatnich nehnete je taky dost nanic.
Kazdopadne nikdo poradne nevi jake to bude ve finale ale zatim me to moc nelaka.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod killershot 2. 9. 2008 13:07

Tak WAR je podle mě úplně dokončená a klidně může vyjít. Mám zkušenosti z guild bety.
killershot
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 2. 9. 2008 14:20

To same rikalo plno lidi o bete Age of Conan.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2008 14:39

2flash:Nemyslel jsem tím hru,ale to videjko.Hra samozřejmě vypadá dost jinak.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod killershot 2. 9. 2008 15:40

Tak Age of Conan jsem nehrál, ale když srovnám výskyt bugů a nedodělku s WAR betou a betou WoW tak mi VAR přijde že je o něco lépe doděláný. No uvidíme 18. září jak to bude vypadat.
killershot
First Blood

Další stránka