Warhammer Online - Age of Reckoning

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 16:54

Zdravim. Máte někdo vyhlídlou tuhle MMORPG? Sice vyjde až za zhruba rok( :cry: ), ale vše nasvědčuje tomu, že by mohla výrazným konkurentem World of Warcraft :wink: .
Ještě si dovolím upozornit, že jsem zprovoznil první český web(i když jsem zjistil, že asi bohužel předčasně, nikdo se tam nehrne psát do fóra, a na stránky samotný taky moc ne :( )
https://warhammeronline.ic.cz/index.php
:idea:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 29. 7. 2006 20:06

mmorpg nemusim, nicmene Warhammer me zaujal, jeho svet mam hodne rad... asi me dozene k zarizeni poradneho pripojeni a k upgradu me sunky.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 22:52

Já se taky zajímam o Warhammer a když jsem navíc shlídnul několik gameplay videí, tak mě to dost zaujalo;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 29. 7. 2006 23:00

Nj, ty vypadaji skvele... pro me osobne je svet Warhammeru pritazlivejsi nez vsechny ty Warcrafty, GuildWary, Lineage a nevim co jeste dohromady...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 30. 7. 2006 13:13

Na WoW jsem už poslední dobou docela alergický, všude kam se podívam je WoW...:-/
Guild Warsy jsou docela dobrá věc, ale časem to přestane bavit, a Lineage je skoro to samý, navíc je to na mě až moc "japonský":-).

Snad vyhraju účast v betě:-)...
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 6. 2007 19:56

Tak sem se regnul do bety uvidime :mrgreen:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 6. 2007 21:36

hh taky jsem se na to uz nekde dival,warhammer sem nikdy nehral,ale myslim ze to nebude hrozny
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 06:20

Lepus píše:Tak sem se regnul do bety uvidime :mrgreen:

Hoď sem pak nějaké dojmy,tohle mě dost zajímá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Wint3r 4. 6. 2007 13:53

Arašíd píše:Nj, ty vypadaji skvele... pro me osobne je svet Warhammeru pritazlivejsi nez vsechny ty Warcrafty, GuildWary, Lineage a nevim co jeste dohromady...

Pod to se musim podepsat...a aj tak se dost tesim.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2008 06:40

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod flash789 2. 9. 2008 12:30

Co jsem videl in game videa tak jsem byl spis zklamany.Hodne zalezi na tom v jakem stavu dokoncenosti to vydaji.Osobne mam celkem dost her kde pobihaji trpaslici a dalsi havet,ale svet War je hodne zajimavy.A taky me osobne moc nelaka RvR,obavam se ze bez obrovskeho klanu nepujde ve hre nic moc delat.Samozrejme ze MMO je hlavne o tom ze se hraje pospolu ale hra kde se bez ostatnich nehnete je taky dost nanic.
Kazdopadne nikdo poradne nevi jake to bude ve finale ale zatim me to moc nelaka.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod killershot 2. 9. 2008 13:07

Tak WAR je podle mě úplně dokončená a klidně může vyjít. Mám zkušenosti z guild bety.
killershot
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 2. 9. 2008 14:20

To same rikalo plno lidi o bete Age of Conan.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2008 14:39

2flash:Nemyslel jsem tím hru,ale to videjko.Hra samozřejmě vypadá dost jinak.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod killershot 2. 9. 2008 15:40

Tak Age of Conan jsem nehrál, ale když srovnám výskyt bugů a nedodělku s WAR betou a betou WoW tak mi VAR přijde že je o něco lépe doděláný. No uvidíme 18. září jak to bude vypadat.
killershot
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 3. 9. 2008 05:14

A jak se to hrálo?Bylo to něco jiného nebo prostě láká jenom svět Warhammeru?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 25. 9. 2008 00:15

Hra to uz niekto?
ja som dnes neodolal a kupil som to... po prvych par hodinach hrania sa mi to celkom paci, je do dost podobne warcraftu v niektorych veciach, v inych je to zase celkom ine...
z nejakeho zahadneho dovodu mi to ale dost posekava, neviem ci je ta hra tak zle optimalizovana, ale fakt sa mi ta grafika nezda natolko dobra aby mi to sekalo a to som uz stiahol detaily na balanced... vsetky aktualne hry mi idu v nativnom rozliseni plynule...

co ma dost zarazilo su profesie, v hre su 2 vyrobne a 4 zberatelske, z kazdej mozes mat jednu a pokial som to dobre pochopil, obe vyrobne profesie vyuzivaju suroviny zo vsetkych 4roch zberatelskych...
a hlavne teda 2 profesie (vyroba potionov alebo vyroba sperkov) mi pride dost malo...

a aj tie povolania mi pridu celkom nezaujimave, kazda strana ma 3 rasy a v podstate kazda rasa ma 1 tanka, 1 healera a 1 dps (ranged alebo melee)...

dalej ked porovnavam s warcraftom, kde ma kazde povolanie 3 talentove stromy, vdaka ktorym sa specializuje, tu ma kazde povolanie 3 talentove ?rebriky?, teda ziadne rozvetvovanie, vyber, proste davate body do jednej z 3 moznosti a talenty pribudaju automaticky ako idu za radom...
zase na druhej strane som niekde objavil trenera ktory mi predal specialne skilly (pasivne zvysovali staty) za nejake body co som mal ani neviem odkial...
potom existuje este nieco co sa vola taktiky, co budu asi dalsie skilly ale este neviem ake a ako ich ziskat...

co sa mi naopak celkom paci su public questy, teda questy na ktorych moze pracovat kazdy v danej oblasti, maju viac casti, ked sa ludia dopracuju az k poslednej (vacsinou zabit nejakeho bossa) a spravia aj tu, kazdemu kto sa zucastnil budu pridelene body z casti za zasluhu na queste, z casti nahodne a podla bodoveho poradia dostanu nejaky loot...

a potom su tu samozrejme pvp battlegroundy, ktore mozete uz od lvl1 :) je to vyriesene tak, ze priamo v battlegrounde sa statistiky kazdeho zucastneneho upravia na rovnaky level, akurat skilly samozrejme ostanu (teda lvl1 bude mat staty ako lvl8 ale skilly iba z lvlu1)...
pvp mi prislo trochu pomalsie nez to z wow, teda aspon na nizkom lvly, co neberiem ako negativum, ako negativum by som bral to ze (asi len zo zaciatku) je cely svet rozdeleny na 3 "vojny" (orkovia vs trpazlici, imperium vs chaos a vysoky elfovia vs temny elfovia) a kedze kazda rasa ma 3-4 povolania, tak sa v battlegroundoch biju masy rovnakych povolani...

no to su len take prve poznatky z hry, urcite jej dam aspon ten mesiac co je v cene, potom sa hadam uz budem vediet rozhodnut ci hrat dalej alebo sa vratit k wow :D
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 25. 9. 2008 00:32

Hmm,tak taky bych to zkusil ale hraju Age of Conan a hrat dve MMO nejde.
No mozna casem....uvidime...
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 29. 9. 2008 07:25

aacid: jde vidět že v tom mas pěknej gulaš
War ma Rank lvl Renow lvl. ranku je 40 Renow 80. Rank je klasicky lvl, renow lvl dostavas za renow experience v pvp. od ranku 11 dostavaš body ktere mužes utratit za specializaci v jednom ze 3 sloupcu sice tam neni větvení ale i tak je tam splousta možnosti protože skilli ti sami nepřibyvaji jen že das do určiteho sloubce bod ale musiš je ještě samostatně otevřít a za každy bod v určite větvy se zvíší všechny skilly/kouzla te větve. Renow body dostavaš za renow lvl a mužeš je utracet za pasivní skilly kterych je 50.
no a pak jsou tu samozřejmě Tactic což jsou pasivní skilly ktere musis mít předem dane ve slotu a většinou to jsou vyhody pro tve povolaní třeba 25% šance že při schytane raně budu dalších 5 sec. sbsorbovat 200 zranění nebo že mam o 15% větší crit z obouruční zbraní. tyhle tactic člověk dostava podle toho jake hraje povolaní a do ktereho sloupce cpe body.
no a pak tu mame Morale skilly ktery jsou to nejsilnější ale člověk je muže použít jen pokud se mu zvíší moralka na požadovany stupeň (a to se děje jen v souboji)
kdo chce jit do WAR at jde lepší jak wow 8-)
Mortarion lvl 29 server Eltharion :twisted:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 09:34

Je pravda že souboje jsou zase automatické jako ve WoWku a žádný šerm jako v Age of Conan se nekoná ? Sem si to chtěl taky zkusit ale tohle se min nelíbí, bojový systém v Conanovi mi příjde uvěřitelnější.... (Plus zase ogříci-elfíci-trpajzlíci :()
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2008 09:39

PC píše:(Plus zase ogříci-elfíci-trpajzlíci :()

Za tohle tvrzení bys zasloužil :grr:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 29. 9. 2008 14:02

Lepus:
no ako som pisal, hral som to vtedy ako 3 hodiny, tak som sa do toho vyznat este moc nemohol...
samozrejme ze viem ze tam je rank a renown, ale som to prirovnaval k wow, takze levelom som myslel rank, renown je iba za pvp a specializacie su talenty...
to ze skilly nove okrem specializacii uz nie su som predtym nevedel, ale pride dost divne, aku perspektivu na solo hru bude mat healer co dava body iba do healerskej specializcie? este mensiu nez vo wowku, nie?

no zatial neviem posudit ci je war lepsi nez wow, na pvp urcite hej, na pve to asi nevie posudit este nikto...
zatial som sa poriadne nikam nedostal, uz hram tretiu postavu, vzdy som sa dostal na lvl (teda rank :D) 6 a potom rozohral novu :D komu sa na warcrafte nepacil grind, tak tu nech ziadnu zmenu necaka, vcera som musel robit asi 5x ten isty public quest aby som naplnil nejaky influence (alebo co) bar aby som dostal odmenu...
ano, vyhoda je ze expy su aj za pvp (ci uz za opakovatelne questy ale aj za zabitie supera), ale to moze byt este frustrujucejsie, nez klasicke levelovanie (rankovanie??), pretoze nikto ti nezaruci ze tvoj tym bude totalne rozvalcovany superom a ty neziskas skoro nic :D
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 29. 9. 2008 18:33

Tak me taky tyhle klisovite rasy lezou uz na nervy.A taky premyslim o tom jestli to ze je War podobny WoW je dobre nebo spatne.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 20:27

Náčelníku dyť mi máme našeho Conana :D to je aspoň MMORPG.

Admin: ???
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 9. 2008 21:00

WAR jsou trošku jiní elfové, trpaslíci a zelené kůže ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod flash789 29. 9. 2008 21:13

Trpajzlik jako trpajzlik.Malej tlustej s fousama.Sou vsude,nekdy mam strach aby na me nebafnul ze skrine.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2008 21:39

Já mám nejradši trpaslíka co má fusy bílé jako staříček, je malej a žije v mochomůrce. Tamto jsou dwarfs, no dobře nevadí mi ale čeho je moc toho je příliš a co všichni mají na šikmookých,ušatých elfech už tuplem nechápu.
Nejlepší ogre je Šrek.

Ať žije Conan,tam nic takového není.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepus 29. 9. 2008 23:24

aacid. healer co si dava spec heal bude uplně zavodou protože za pvp se dostavaji exp a to dokonce víc jak kdekoliv jinde (Q, PQ ) od dvacateho lvl je pvp boj ve scenařich dost duležity a healer je ta nejduležitější postava z party bez něho si člověk ani neprdne.
a ohledně PQ nikdo tě nenutí dělat public Q když tě to nebaví tak jdi dělat neco jineho. v zakladni lokaci jsou tušim hned 3 public Q a věř mi že kdybys dělal PQ z partou lidi z gildy kdy jste pořadně sehraní tak je to zabava větší jak kdejaka instance ve WoW.
o instancich ve WAR toho vím malo šel jsem jen tu první pro rank 22+ (gunbad) v podstatě je to obří jeskyně kde mužou všichni destro nebo všichni order (proto je tam někdy tlačenice) jsou tam 3 cesty odstupňovane podle obtižnosti(něco jako scarlet monastery ve wow) mobove se respavnuji jsou tam i public Q a nečekaně bossove kteři nejsou tak tuzí až na toho posledniho ten nas zatim dal pokažde 8-D
PC: na conana sere pes 8-P grafika neni vše u nas v gildě je asi 8 lidi kteři conana hraly dostaly se na nějaky 60+ lvl a vys.... se na to pač to je pry nuda

Mortarion Dreameater The Wise rank 30 chosen gilda: Runeblades of Darkness
server: Eltharion
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 01:10

Ty ses nakej agresivni poslechni.
To ze par wowkaru Conan nebavi neznamena ze to nebavi nikoho.
Takze klidek,hraj si WAR a to ze na neco sere pes vykladej kamosum tam,tady na to neni nikdo zvedavej ^^
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 9. 2008 05:40

PC píše:Admin: ???

No hlavně proto,že War měl tohle rozčlenění na rasy už dáááávno před nějakým WoWkem a jemu podbnými ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 9. 2008 07:41

Preco to nemoze vizerat ako na tom videu :) by som konecne isiel do dochodku...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 07:45

flash789: když ti 8 lidi řekne to sami ( že conan nema pořadny endgame že je to hrozně jednoduchy a prazdy atd...) + že to v podstatě nikdo nehraje (už tet ma WAR víc hraču než conan) tak na tom něco pravdy bude :hm
takže opravdu na conana sere pes ;-) ta hra měla byt ještě tak dva roky ve vyvoji
ježek: sak jistě warhammer universe tu je už nějakych 25 let a to že se blizzny inspirovaly warhammerem je stara znama :mrgreen:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 30. 9. 2008 08:41

2Lepus:Odpovídal jsem PCmu na jeho otazníky ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 30. 9. 2008 09:51

Lepus píše:aacid. healer co si dava spec heal bude uplně zavodou protože za pvp se dostavaji exp a to dokonce víc jak kdekoliv jinde (Q, PQ ) od dvacateho lvl je pvp boj ve scenařich dost duležity a healer je ta nejduležitější postava z party bez něho si člověk ani neprdne.

tak ale toto je uplne jasne, ale healer tym padom moze na solo uplne zabudnut... priklad vo wowku, ked si mal talenty v healingu, stale si mal moznost hodit na seba dps set a na vyssich leveloch si stale dostaval aj dps skilly, ale z toho co som pochodil vo ware dostavas skilly iba z tej specializacie do ktorej davas body...
mozno som to zle pochopil, ale to vymysleli tak super, ze naozaj nebude treba robit nic solo (ziadne dobre veci za solo questy, ze z pq alebo rvr budu lepsie)...
pretoze poznam vela ludi co proste niekedy maju chut ist solo, nestarat sa o nejakych inych ludi, hladat partiu, alebo prosit guildu aby ti pomohla... (ja som bol chvilu v nejakej guilde, ale zatial mi ziadne vyhody nepriniesla, tak som odisiel (akurat som ziskaval o 5% menej penazi)...
Lepus píše:a ohledně PQ nikdo tě nenutí dělat public Q když tě to nebaví tak jdi dělat neco jineho. v zakladni lokaci jsou tušim hned 3 public Q a věř mi že kdybys dělal PQ z partou lidi z gildy kdy jste pořadně sehraní tak je to zabava větší jak kdejaka instance ve WoW.

no ze by tie pq boli nejaka extra sranda... mozno na vyssich leveloch, tie zakladne mi pripadali ako questy na nejakom private wow servri, dookola zabijat mnozstva mobov, ktori iba buchaju, ani necastia ani nic, potom zabit par championov, ktori zase iba buchaju, ale o trochu silnejsie a nakoniec zabit bossa, ktory bucha este silnejsie...
vo wowku v instance treba aj trochu uvazovat, cc, taktika a v podstate kazdy boss nieco specialne robi...
Lepus píše:o instancich ve WAR toho vím malo šel jsem jen tu první pro rank 22+ (gunbad) v podstatě je to obří jeskyně kde mužou všichni destro nebo všichni order (proto je tam někdy tlačenice) jsou tam 3 cesty odstupňovane podle obtižnosti(něco jako scarlet monastery ve wow) mobove se respavnuji jsou tam i public Q a nečekaně bossove kteři nejsou tak tuzí až na toho posledniho ten nas zatim dal pokažde 8-D

no to potom neni instance, ked tam moze kazdy, instance je o tom ze pre kazdu partiu sa vytvori vlastna instancia...

war ma stale bavi, je to ine ako wow, ale ty tu o tom stale basnis ako keby to bola uplne prelomova, uzastna, revolucna hra...
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 13:44

Lepus:A kdyz ti 1 clovek kterej hraje Conana uz nejaky patek rekne ze sou to kecy a ze jen papouskujes veci ktere uz davno nejsou pravda,tak tomu stejne nebudes verit,vid.
Je jednoduchy rict o necem co poradne neznam ze na to sere pes.
Ale je to jedno,hraj si War a kdyz ti to vyjde tak nemluv o vecech ktere znas jen z doslechu,jako o hotove veci.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 16:21

aacid prvni chyba: healer ma všechny kouzla jak buffy healy tak dps ale jen diky větvy na kterou se specializuje ma některa kouzla silnější připadně ma specialni kouzla ktery koupil v te ktere větvy kapiš ;-)
instance to jsou jen jsou pojaty trochu jinak a dokonce jsou instance pro partu lidi jak ve wow ;-) ale to sem šel jjen jednou 13 lvl dung takže nic moc

flash narovinu pochybuju že by dospěly člověk jako kamoš dva měsice před vydanim WAR lhal o tom že ho conan nebaví/nedodělana hra/ špatne pvp adt.... , není duvod ;-] zlavšt kdys si kvuly conanovy pořidil novy comp za 25 klacku a takovych lidi znam vic a jejich nazor na věc ma pro mě větši vahu než tvuj . dal se z tebou nemam o čem bavit.
imho war neni žadna super převratna MMO ale furt je lepší jak wow ktery sem hral rok takže mam co porovnavat. mam už za sebou spoustu mmo jak placenych tak free takže si mužu dovolit řict co je lepší a co ne. ikdyž je to jen muj nazor
BDW: flashy kdybys chtěl tak znama z gildy prodava aoc učet z 80 lvl postavou a nema šanci to prodat ani za 200 kč každej se toho štiti :-!
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 18:14

To by mě zajímalo proč nás je v gildě asi 27 :D, před třema týdnama jsme byli tři a dneska je nás skoro třicet takže asi tak :D :D :D V Conanovi aspoň opravdu sekáš, kryješ, děláš výpady atd... Ne že se postvíš s postavičkou klikneš na enemíka a pak se hra hraje tak nějak sama... Na druhou stranu je fakt že AoC je pro starší hráče a ne děcka, je to takovej zaklínač on line světa :D, založený na historických faktech a reáliich, dokonce i s přímou vazbou na historii ČR takže asi tak... Kdyžto Warhammer a Warcraft jsou vymyšlený...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 20:02

Lepusi jsem opravdu rad ze s tebou nemusim nic hrat.Takhle arogantiho a nafoukaneho cloveka sem uz videl dostkrat takze me to neprekvapuje.A sem rad ze se nemame dal o cem bavit.

PS:ucet si od ni kup sam,aspon se kouknes ze to co tvrdis neni pravda)))
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 9. 2008 20:54

PC píše:založený na historických faktech a reáliich, dokonce i s přímou vazbou na historii ČR takže asi tak...

A teď mě řekni, kde Robert Edwin Howard přišel zrovna na ČR. Hyborie je fantasy svět, vymyšlený, jež občas přisype nějakou tu historickou inspiraci (Stygie = Egypt, že) To samé Zaklínač, to je polská fantasy pomíchaná s Artušovskými mýty.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 21:30

Takhle (ostatně máš to na našich gild stránkách) - Howard se inspiroval ve starověku a použil starověké reálie. Jak jsi se zmínil - Stygie = Egypt, Aquilonie=Řím (Aquilonie-země orla), máš tam Vikingy, máš tam Germány, autentické zbraně (falcata), Kelty... Pikty, božstva Seta a Mitru(který byl uctívaný na Hradčanech v době před křesťanské a tolerovaný v době ranně křesťnské a jeho kult rázně vymazal až sv. Václav.) máš tam Pikty proti kterým stavěl val císař Hadrián.

Zaklínač a Artuš ? To se mi moc nezdá,tohleto... IMHO Zaklínač je spíš míchanina středoevropských pohádek a démonologie s klasickými J.R.R. rasami ovšem výsledkem je alegorický svět středoevropského středověku s výrazným morálním podtextem.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 9. 2008 21:50

Přečti si Zaklínače, obzvlᚍ Paní Jezera ;)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 22:09

A jo, to je fakt, paní Jezera, tam je.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 22:41

PC lol ty ses važně hnup si spadl z jahody na znak :shock: ? ve wow/war nestačí jen tupě mačkat klavesi ale musiš u toho přemyšlet a hra se sama opravdu nehraje

flash: je mě jasny že si budeš hajit to svoje jen proto že to zrovna hraješ.

dnes sem si četl že slučuji servery AoC aby bylo vice hraču pohromadě :tleskani to jistě ukazuje na velkou oblibenost teto mmo hry
zato ve WAR se musi servery klonnovat pač jsou všechny přecpany ;-]
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 23:00

Conan ma asi 25 serveru,a slucovat se budou.

uvidime kolik serveru pojede ve WAR za 5 mesicu...ted jeste nevykrikuj

pri spusteni je Conan mel taky precpany

PS:A Lepusi je fakt nutny nekomu rikat ze je hnup?
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 10. 2008 07:17

určitě to bylo nutny jinak bych to nenapsal :lol:
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 1. 10. 2008 11:30

Takovejch jako ses ty znam spousty.Obvzlast v ruznejch MMO vas je plno.
Frajirci co maji velkou pusu protoze jsou anonymni a vedi ze jim nic nemuze stat, a pokud mozno co nejvic pouzivaji LoL,ROFL atd. aby vsichni vedeli ze sou in a nejvetsi bohove siroko daleko. Vetsinou se jedna o zakomplexovane chudaky kteri v realnem zivote propadaji na plne care.

Takze jen tak dal,mozna te to katapultuje na nejvetsiho frajera na internetu.A to prece uz neco znamena.

PS:Omlouvam se za OT ale nadavat ostatnim by se tu nemuselo.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 1. 10. 2008 11:42

Omluva se přijímá,ale pokud budete pokračovat,tak jedině soukromně nebo Vám to smažu.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 10. 2008 21:06

představ si že takove jako ty znam taky. lidi co se na internetu povišutí tím že se snaží byt hrozně dospělí takže nepouživajji lol a rofl a zasadně ukazuji prstem na ty co tyto zkratky používají, stejně jako jim je proti srsti použivat ostřejší slova.
tim že si mě tady *očernil* si nic nedokazal ale sem rad že sis anonimně na internetu *seřval* někoho kdo ti to nemuže vratit snad se ti ulevilo a bude se ti lepe spat.
thumbs up tobě a tvojí dospělosti, inteligenci a co ja vím čemu všemu ty přemoudřelej hňupe.

a abych nebyl OT: dneska jsem našel klasickou instanci pro jednu partu takže i to ve war je.
dokonce i v te instanci pro order/destro jsou posledni bossove instancovani ve svoji vlastni mistnosti takže se nemuže stat že vam jinčí parta vyfoukne bosse a jeho drop
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 22:56

Hele, nic ve zlém ale Flash aspoň neoznačuje lidi jako hňupy... Chováš se pěkně arogantně, si zkus AoE a posuď sám. Autoři hru stále upravují a vylepšují. Je to takové hodně jiné fantasy RPG... Mě podle všeho Warhammer příjde jako Warcraft... Zatím je na začátku (u AoE taky byly plné servery.)

Se stejně obávám že znovu vyhraje WoWko... Lidi ho mají prostě rádi, ostatní hry si vyzkouší a pak se nejspíš vrátí... Oni Blizzardi ví proč vydávají toho Litch Kinga nebo jak se ten datáč jmenuje.

Klidně si hraj Warhammera, já proti němu nic nemám ale nenapadej prosím lidi za jejich názor ano ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Chumbaba 2. 10. 2008 08:17

FLASH + PC: Ignorujte Lepuse, je pod vaši úroveň se s ním bavit. Když na něj nebudete reagovat, přestane ho to tu bavit a půjde otravovat lidi do Warhammeru - určitě z něj budou mít "radost".
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 10. 2008 09:16

Chcel som prave napisat nieco podobne ako Chumbaba,ignorujte Lupusa,ten clovek zato nestoji...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Player. 30. 3. 2009 14:59

hh to co tu splietate. za prve nemas len 4 povolania ale dokopy ich je 24, pricom mas za kazdu postavu 3 specializacie a podla nich hras.

PVE je vo WAR vcelku jednoducha zalezitost. Obycajny mobovia nejsu tuhy ako vo WOW a hlavne mas omnoho vacsi hp regen mimo boja, takze polku casu netravis cakanim a zranim aby si sa zregeneroval. Vsetko sa teda sustreduje na combat, kde mas namiesto oblubenej many action pointy a vzhladom na povolanie aj dalsie specialne body. Aj tie sa ti zregeneruju po boji takmer okamzite. No a treba zdoraznit ze questy, aj ked su niektore zaujimave, nie su taziskom WARu.

Vec na ktorej stoji WAR je RVR z ktoreho sa daju ziskat aj tie lepsie itemi ci uz ako odmenu alebo od merchanta. Tu sa pekne ukazuje kto je skill a kto je nobrain cvicena opica odchovana na WOWku. Okrem toho je neskutocna zabava a uzasny pocit ked proti sebe stoja viac ako 50 clenne armady hracov. Potom su tu sceneria, kde je cielom obsadzovat pointy a viac bodov ako super alebo co najskor 500. Tu je to podla mna viac zaujimavejsie z pohladu taktiky. Zohrana skupina vybija druhu partiu za par minut, no ked sa proti sebe postavia dve rovnocenne partie, tak sa vedu dlhe boje, pri ktorych ludia zomieraju az po chybach niekoho z tymu.

Svet je podla mna omnoho zaujimavejsi ako WOW, aj ked na druhu stranu nie je natolko carovny. Uz len to, ze sa dostavate do priameho kontaktu s clenmi druhej strany, ci uz hracmi alebo NPC, je urcite lepsie ako ked mate vo WOWku vyzabijat neviem kolko pavucikov aby ste im mohli odobrat sliz, ktory pada aj tak z kazdeho tretieho.

Na zaklade tychto faktov plati WAR>WOW. WOW je dobre PVE MMORPG, pre ludi co chcu grindit kvoli questom ci tradeskillom. WAR je vyborne PVP, pre ludi, ktory sa neboja postavit proti rozmyslajucim oponentom.
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod aacid 30. 3. 2009 20:16

gratulujem, taky kategoricky sud som uz davno nevidel :D
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darth_Yoda 1. 7. 2009 12:55

Zdravím, chtěl bych se zeptat zkušenejších - žije ještě WAR? Chtěl bych zkusit nějaké MMORPG a do WoW se mi moc nechce díky jeho zprofanovanosti a svět AoC mi není moc sympatický ...

Myslíte tedy, že se vyplatí zkoušet Warhammer, nebo holt budu muset za stádem k WoW? :)
Nyní: iAudio Cowon D2+, jays q-jays, Altec Lansing UHP336
Komp: Creative Soundblaster Audigy SE + Creative Fatal1ty

Kdysi: Creative ZEN V + Sennheiser MX360 + Koss Spark Plug + Koss KEB/24bk
Komp: int. Realtec AC'97 Audio + Labtec headset
Darth_Yoda
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 1. 7. 2009 14:54

Za mě doporučuji Everquest 2. Určitě nejhezčí grafika, super hratelnost, dobrý support, pravidelný updaty, zábavnost, možnosti a stabilní komunita. Hrál jsem hodně MMO (včetně WAR, WoW, AoC, Vanguard, LOTRO), ale nic mě netěšili tak jako EQ2. Dooručuji server Runneye (EU), je tam spoustu Čechů a guilda Česká Legie patří mezi nejlepší vůbec (bohatá, LVL 80, největší možná Guild Hall, super lidi). Zkus to.
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Darth_Yoda 1. 7. 2009 15:42

K EQ2 je koukám ještě hafo datadisků .. kolik stojí měsíčně? (O neoficiálních serverech ani neuvažuji) ...
Nyní: iAudio Cowon D2+, jays q-jays, Altec Lansing UHP336
Komp: Creative Soundblaster Audigy SE + Creative Fatal1ty

Kdysi: Creative ZEN V + Sennheiser MX360 + Koss Spark Plug + Koss KEB/24bk
Komp: int. Realtec AC'97 Audio + Labtec headset
Darth_Yoda
First Blood

Odeslat příspěvekod Rissius 3. 10. 2009 20:13

Guilda The Brotherhood na serveru Karak-Azgal nabírá nové členy.

Podmínkou vstupu je:
Týmový duch
Ochota spolupracovat
Nekonfliktnost
Chuť hrát
Bavit se hrou

Kontaktní osoba: Chidorinka
Rissius
First Blood