GuildWars

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Klesňa 15. 2. 2006 18:35

chci se zeptat jestli někdo nechce prodat účet na tuto hru, rád bych ji koupil
Klesňa
First Blood

Odeslat příspěvekod Standa 15. 2. 2006 18:38

Ja bych se celkove chtel zeptat jestli tahle hra stoji za to, omlouvam se ze vyuzivam tvuj thread, jestli se da treba srovnat s wowem
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 15. 2. 2006 22:10

No, přiznám se, že jsem koupil, zrecenzoval a smazal. Dodnes lituju, ze jsem si to nenechal sehnat z redakce.
Zase je pravda, že nehraji ani WoW, střílečky mi holt nějak neučarovaly, Everquest 2 to jistí

//edit: Big Bro be watchin ya mon! :twisted: (však víš kdo...;))
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klesňa 16. 2. 2006 16:34

a účet na prodání nemáš???
Klesňa
First Blood

Odeslat příspěvekod lolman 16. 2. 2006 19:37

No taky by mě zajímalo jaká je to hra (jako kvalitou) jestli se aspoň vyrovná Lineage nebo tak.....
Jako jestli to má cenu kupovat.
Jo a co jsem četl tak se to dá celkem rychle dohrát....a pak?
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 16. 2. 2006 22:12

Asi lehce zapropaguji svoji recnezi
Síla Guild Wars nestojí na hře pro jednoho, ale až na následném souboji gild na vysokých úrovních
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klesňa 17. 2. 2006 13:13

sorry ze se vam pletu do debaty ale ja potrebuju koupit hru staci mi ucet a koupim ho hned
Klesňa
First Blood

Odeslat příspěvekod SUNDEVIL(smazano) 25. 4. 2006 12:15

no gw je hodne dobrá hra neda se srovnávat s wow a jinýma hrama co jsou zamerene na pribeh a cestovani je to spis o tvorbe guildy a pvp bojich pro priznivce pve tam jsou misse a nejaky ten svet ale srovnavat se to neda hlavni na gw je jaky build zvolis a taky dobra vec aktualizace datadisky platis jen za ne takze zadne mesicni poplatky atd
SUNDEVIL(smazano)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod servatriX 28. 4. 2006 09:39

Imao... ten clovicek schani account :) a ne hodnoceni

btw s** na GW a zacni hrat LAII
Praeterita ei aversum speculum tua pectus.
servatriX
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inndra 1. 5. 2006 15:38

[quote="Petr Kolář"tAsi lehce zapropaguji svoji recnezi
Síla Guild Wars nestojí na hře pro jednoho, ale až na následném souboji gild na vysokých úrovních
inndra
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 2. 5. 2006 10:58

Problém možná bude v tom, že mám srovnání s jinými MMORPG a ze souboje s WoW, nebo Everquestem, vychází GW jako úplně jiná kategorie. Je pravda, že dvacítka úrovní není zdaleka konec, ale hra je spíše než na příběhové části postavena na souboji gild. Spíše než ke klasickým MMORPG, kde se člověk stará hlavně o svoji postavu a pak až o gildu, by GW přirovnal k Unreal Tournament, kde je tým a sehranost v gildě to jediné důležité, stejně tak se bojuje více proti hráčům, než proti počítačem řízeným protivníkům.
Každopádně Guild Wars u mě dopadly ještě dobře, ač jsem je v tu dobu srovnával zrovna s famózním Everquestem 2. Narozdíl od něj ale od určité chvíle přestává být GW motivující jinak, než jen zlepšováním sehranosti gildy ve válkách. Po chvíli nemáte ani důvod vydat se se svojí postavou někam jinam, projít si svět, získat nový úkol, protože už žádný není. Svým rozsahem je GW výrazně menší a proto jsem se zmínil o nižší trvanlivosti. Těžko se to porovnává, stejně jako se těžko dá srovnat trvanlivost stříleček Unreal a Unreal Tournament. Tam je ale vidět jasný rozdíl, stejný jako mezi GW a klasickými MMORPG. V GW člověka časem táhnou jen lidé, ne hra.
Hraním GW jsem strávil dost času, nejspíš i více, než bych chtěl, ale snažil jsem se ohodnotit hru objektivně, podle toho, jaká je pro hráče nezasažené "velkými MMORPG". V tu chvíli se jedná o skvělou hru.
Co jsem chtěl tímto vším říci? Hlavně že jsem GW nehodnotil jako tuctovou singleplayerovou hru, ale opravdu jako masivní hru pro tisíce hráčů. Taková hra se dá těžko hodnotit po dvacíti hodinách, takže jsem si zkušenotí udělal dost.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 7. 5. 2006 22:31

Guild Wars je docela slušná hra, ale PVE je dost stereotypní, a PVP mě nebaví;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Oops! 8. 5. 2006 06:08

SUNDEVIL píše:no gw je hodne dobrá hra neda se srovnávat s wow a jinýma hrama co jsou zamerene na pribeh a cestovani je to spis o tvorbe guildy a pvp bojich pro priznivce pve tam jsou misse a nejaky ten svet ale srovnavat se to neda hlavni na gw je jaky build zvolis a taky dobra vec aktualizace datadisky platis jen za ne takze zadne mesicni poplatky atda/quote]
Obrázek
Jedině COD
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 7. 2006 00:14

mno gw hraji uz nakej patek a az ted se zacina vybarvovat
gw ma uz dokonce i velikansky pve a deje se v nem vse co v ostatnich farmareni atd atd za chvili tu bude druhy datadisk to uz ta hra jednoducha fakt neni se tam prosadit :(
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 28. 4. 2007 07:27

chci se zeptat na par veci,kamos si ji koupil,zatim hraji jen wow,kdybych mel o ni zajem vyplati se koupit orig kde je i ten specialni kod ke hrani,nebo proste odnekud stahnout,ale nvm kde bych vzal ten kod
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků