Roleplaying a PvP ve World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 25. 1. 2006 14:38

Čechů na RP je malinko a ani se nedivým - jak jsem poznal českou MMORPG komunitu, tak mám často pocit, že jsme národ lam... :).
Jinak v BG se pochopitelně držím vzadu, i když takový průběh hloučkem bojujících enemáků i našich se správně načasovanou frost novou má také něco do sebe :). Pravdou však je, že zatímco tak do lvlu 20 jsem měl z roguů docela srandu, jejich nebezpečnost se zvyšuje a občas jejich útok řeším kombem forst nova, blink a doufám, že je už někdo zabíjí a já si jen přisadím s arcane missiles :).

Jinak dnes by měl být otevřen nový RPPvP realm Scarshield Legion. Vyzkouším ho s největší pravděpodobností v podobě Taurena Huntera.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xoddam 25. 1. 2006 23:07

zvlastni, ja bych nikdy nezacinal nebo menil server pokud nemam 60 :)) ale budis, ano ano hunter jako antirogue a antidruid postava s velikou sanci i proti ostatnim classam (samozrejme zavisi hlavnei od prvni rany), je velice dobra volba ... na rogue ma detekci stealthu v oblasti kolem nej az na 30 yardu, dal ma FLARE zviditelneni pro vsechny hrace rogueho v dosahu 10 yardu od huntera s coldownem 20 sekund... dal oznacovani rogueho markem .... i kdyz se rogue stealthne bude pro toho huntera ktery ho oznacil + jeho partu viditelny jeste dalsi 2 minuty! spomalovaci , dezorientacne a poison sipy sou velice dobrou zbrani proti roguemu. dale ma pasce ktere kazdy skuseny rogue dokaze obejit pomoci detectu, ale nekkteri tuhle abilitu nevyuzvaj ... je to anti rogue postava... co se tyche peta je na PvPA prakticky nevyuzitelny ... jenom na PvE ... neni demage dealer spise tank ... ja si ho v soubojich nevsimam. Proste vec se ma tak ze ja napriklad utocim na huntery jenom kdyz na 100% vim ze o me nevedi a tek nepouzijou flare abych se jim dostal na telo... jinak je to problem.... jedna vec je ale hlavni, hunterovi nikdy rogue (kdyz zjisti ze proste nevyhra) nezdrhne tak jako jina classa. bud huntera zabiju nebo umru, ale zdrhnout se nejda... hunter ma ale i dalsi vymozenosti a tak muzu jenom rict ze to zavisi od toho co cekas. ja bych ale huntera asi nebral :)) ja spice warrior nebo priest :)) . a kolik ti je let? abych vedel jestli volba rppvp servru nahodou nesouvisi i s vekem... xoddam
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kuzmo 26. 1. 2006 00:41

no riadny OFF TOPIC!!!!! :evil:
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 26. 1. 2006 01:51

Tak se asi budeme tvářit, že PvPing je také součástí RP :).

Huntera jsem si vybral, protože mě prostě láká tím, co umí. Třeba takový priest nebo paladin mě nelákají vůbec. Jinak dnes mě pěkně sejmuli Aliančáci - hledám jednu potvůrku když tu náhle warrior. Jsem si řekl, že ho dám, leč byl tam i hunter :D.

Každopádně po několika hodinách na Scarshield Legion tento server hodnotím kladně. RP funguje, lamy jsou slušně slovně atakovány tak dlouho, až odejdou, vznikají RP guildy. Pokud někoho láká RPPvP a mladý server, jde o jasnou volbu.

Jinak je mi 20 a výběr realmu s věkem nejspíš skutečně souvisí. Jsem přesvědčený, že realmy můžu seřadit podle věkového průměru od nejnižšího takto: PvP, Normal, RPPvP, RP.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xoddam 26. 1. 2006 06:17

ano asi mas s tim seradenim pravdu, jenom normal a pvp je diskutabilni, na dednou stranu zacianji male deti na normalech aby je nikdo pri questech nesejmul ale zase normal je o item-hunte takze nevim. ja mam 17 a s pvprp bych jeste jaks taks souhlasil bac to muze byt fakt haluz :) ale normal a cist rp ... ? neee nikdy, malo akce :( jo a paladin me nelaka vubec, nemam tu classu rad pec je az moc vybavena super abilitami... umi nosit plate, stit, ovlada vacsinu zbrani, umi heal, ma svaty-stit ve kterem mu nikdo nc cca 8 sekund nic neudela (muze se klidne healnout), ma fear a taky kdyz dobre da talenty ma kone trery dokaze behat az 111% coz je fakt drzost ... dlle me je to takova noobie postava ... ale co se tyce priesta tak to je jina vec ... ufff ten toho umi, a takovej mind control? tak to je jina vymozenost :)) nj mozna az budu mit super ful epic equip skusim nejakej novej server mozna i rppvp :))
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Xoddam 26. 1. 2006 06:24

mno jo no kuzmo uznavam ze mozna trochu off topic ale jenom trocha, stale je rec o wow a do tehle temy stejne aktivne prispivam jenom ja a david tak nevim co mas za problem .... myslim ze pokud nemas co pridat k teme je zbytocne napsat jenom off topic pac takhle si pozornost neziskas :)
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 26. 1. 2006 13:41

Vydal jsem se cestou nejmenšího odporu a prostě tenhle topic přejmenoval. Přece jen, jsem trochu líný se zabývat problémy, zda mají PvP a RP v nějaké střílečce něco podobného, nebo ne :twisted:

//interní edit by Dawe: ばか :D
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kuzmo 28. 1. 2006 21:48

Xoddam píše:mno jo no kuzmo uznavam ze mozna trochu off topic ale jenom trocha, stale je rec o wow a do tehle temy stejne aktivne prispivam jenom ja a david tak nevim co mas za problem .... myslim ze pokud nemas co pridat k teme je zbytocne napsat jenom off topic pac takhle si pozornost neziskas :)

no ja si pozornost nechcem ziskat ... kebyze chcem tak to vyzera uplne inac (neviem sice ako a ani neviem na co by som to robil :roll: ) inac neznasam paladinov...vidno komu Blizzard fandi...bachne sa do tej blbej bubliny, vylieci a je to...a vraj vsetky classes su si rovne :)
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Xoddam 29. 1. 2006 01:09

ano ano ano kuzmo velmi pekne zhrnul to co som tvrdil .... bublina heal a je ako novy .... hej blizzardc fandi ale co je este dobre je ze sa paladiom mina mana .... aspon tak je moznost ako ich dat .... ak ju nedmaju su na prd ...
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 1. 2006 01:25

V souvislosti s paladiny to sem nemůžu nepostnout. Předpokládá to běžnou znalost angličtiny a je to delší než pár řádků, ale opravdu to stojí za přečtení:

The Cry of The Paladin
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kuzmo 29. 1. 2006 05:46

LOL tak prave som docital....skoro som umrel...pripadalo mi to zo zaciatku ako daka kniha od Terry Pratchetta .. :D ale proste paradicka ... a este ten dodatok na koniec...mal by si to dakto od Blizzardu precitat a zamysliet sa ... Davide good work ;)
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 1. 2006 17:11

:D Já to nepsal :D
David Sláma
VIP uživatel

Předchozí stránka