Roleplaying a PvP ve World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Xoddam 23. 1. 2006 17:14

LFG WC ... looking for group Wailling Caverns (The Barrents)
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kuzmo 23. 1. 2006 17:26

Xoddam píše:LFG WC ... looking for group Wailling Caverns (The Barrents)


ale ja viem : :lol: :lol: :lol: ale ked som zacinal tak som nevedel...a nevidim dovod preco davat LFG ked na to staci dat /4 (myslim ze to je channel Lookig For Group) a napisat daco IC ze daky warrior hlada dakoho na to a to ... nie blbe skratky (ktorym uz rozumiem) ...ale aj tak diky
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Xoddam 23. 1. 2006 19:25

stratky ... podla mna su ok lebo presne vyjadris co chces ... napr LF1M ... ok je vas 4 a chyba vam jeden a tak ten co sa prihlasi ide hned .... alebo LFA Tank .... chyba im tank .... alebo LFM key holder .... proste hladaju niekoho kto ma kluc ... tie skratky mi nevadia tost to pomoze pochopit situaciu .... usetri sa tym zbytocne whispovanie o info ... ale na RP serveroch by som dal ne ze LFG ... ale Nenasla by sa skupinka ludi co ma chut pokorit Maraudon? .... alebo tak nejak .. proste zohnat grupu tak ako by to urobila tvoja postava ... :))
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 1. 2006 20:20

Ano, Xoddame, v RP by zkratky neměly být. Troll neřekne do placu "LFG WC", ale spíš "Yo mons who wanna do som killin in da Wailing Caverns?". Zásadně se ptám takhle - seženu tak partu roleplayerů :).
Spíš mi vadí, že na RP serverech je tolik lidí, co na RP kašlou. Jinak na nonRP serverech jsou samozřejmě zkratky velmi žádoucí, výstižné a zrychlují komunikaci.

A k tomu co a kde hraju - na co jsem to do té signatury psal? :D
Kromě kůzelnice mám ještě pár "very-low-lvl" postaviček, protože zkouším, co mě jak moc chytne. Hraju málo a chvíli, takže mám level 27.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 1. 2006 21:52

RP zní dobře, ale trávit volný čas s lidmi, co říkají "Yo mons who wanna do som killin in da Wailing Caverns" celkem nemusím :wink: .
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 1. 2006 22:15

To je "trollish" ;). Vyber si jinou rasu a lidi budou mluvit jinak :). Někteří zohledňují také své povolání, takže orkové válečníci mluví jinak než orkové šamani. Já jako mág se nebojím použít spisovnou mluvu - předpokládám vzhledem k povolání určité vzdělání ;).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 23. 1. 2006 22:36

takze 27 ... jasne to vystihuje ze chodte WC... dobry dungeon se zajimavima questama .... a mag a troll jo? mno pekne mag je dobry vyber na zacatek ... wow te chytne, ja sem zacal paladina dotah sem na 52 ale pak sem zjistil o cem paladin je ... zmenil sem ... zacal sem maga na NORMAL servru, samy itemhunty a s nim sem dal 60 ale pak me omrzel styl normal a tak sem sel drgonmaw ... mam rouga to je asi nej postava ... za 2 mesice sem dal 60tku a ted shanim itemy ... miluju rogueho cloth/leather charaktery davam 2-3 ranami silnejsi to trva dil ale jinak pokud neudelam nijakou zasadni chybu nema sanci zadna classa .... strach je ale z paladina ... pac sou to classy asi s nej + vecmi .. dost nnevyvazene ... dasi stit+heal a maji zas plno ... a taky je mala sanca ze boj vyhraju proti hunterovi pokud zautoci prvni, resp. neprekvapim ho ... to je pak porat Mark (stealth mi je na prd na 2 min), spomalovaci strela utecestreli spomali utece adt ... byl "navrzen" jako aani rogue classa :)) ale jinak si poradim se vsim
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 1. 2006 22:45

Ve WC jsem byl jednou, dal všechny questy a bylo. Zatím mě instance neberou. Mág není první postava, po které jsem šáhl - nejdřív jsem si zkusil tak 10+ levelů skoro se vším. Mág se mi zalíbil pro všestranost - při dobrém hraní si poradí takřka v každé PvE situaci a v PvP je taky docela nebezpečnej. Stalo se, že jsem první hru ve WSG ani neumřel a dával Aliančákům pěkně zabrat, jenže si mě všimli a druhou hru jsem měl na sobě obvykle kombo hunter, rogue a warrior nebo paladin - hehe. Každopádně mág je v PvP killer všeho, co k němu musí blízko. Myslím, že při obratným hraní si ho warrior nebo rogue prostě nedají - pokud nestihnou zaútočit nečekaně. Na druhé straně najít recept na hunta není lehký. Ale zase je fajn, že většina lidí jede fire mágy, s nimiž můj build nemá až takový problém.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuzmo 24. 1. 2006 04:57

no ja som si najprv nevedel vybrat medzi trpaslikom, elfom a trollom....este ma napadol tauren....ale ked som pozeral classy tak rozhodne shaman a troll :) dnes som porobil 30lvl a mam polku z 31....no proste som spokojny...teraz prave som sedel pri oniku s trollmi a pridali sa aj daky orkovia..je super ked dakto RPuje tak, ze aj pise ako ta dana rasa..je to o to pestrejsie...
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kuzmo 24. 1. 2006 05:00

inac tak ma napada ze by bolo fajn ozivit pamat...neviete ci uz Warcraft 1 a 2 su ako free stiahnutelne z netu ako sa to robi s old hrami? ...
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Xoddam 24. 1. 2006 06:43

co se tyce maga neni pravda ze co musi jit k nemu ho nezabije pokud je obratnej ... rogue je andi cloth classa .. ti co majji cloth si proste neprdnou pac jejich presnost je kouzleni a rogue ma 4 ability kterimi prerusi kouzla ... jedine v cem ma mag navic nad ostatnima cloth classama je objevovani stealthu ... pokud me mag spatri na velikou vzdalenost a ja zmyzim. nemuze davat arcane explosion / frost nova a pokud bych byl v jeho blizkosti uvidi me ale celkove mu je to na nic .... taktika pro rogueho je jdi k nemu v stealthu ... zamrzne te tak okamzite blind (10 secund behas a nic nemuzes) odbehnes si z combatu stealthnes a hezky ceap shot + 2x backstab ... mag je pric ... proti roguemu nema sanci .... jedine co si lide mysli ze by mohlo ako tak zabirat j3e taktika polymorph + fireball zamrznuti fireball atd ... jenoimze jako 9 rank mam trinket ktgeri mi zrusi polymorph ... a na jine sracky jako fear od priesta atd mam will of forsaken .... proste kdybych mel duel s magem tak to muzu hrat i 20 minut jenom s tim ze ti rusim kouzla a nemusim te ani bit ... a ani jdesnou me nicim nhezasahnes .... mag je dobrej proti druidovi hunterovi ale pokud ma warrior prvni tah tak da ablitu beh k tobe + ruseni kouzla a ubere ti cca zivot na pulku a pak je otazka stesti jak ma nastavene talent pointy a jak je mas ty ... pokucd se podari dat mu poly/frost pak mas jako tak sanci .... mag je dobrej hlavne ve skupine proti vice hfracum napr 5on5 tam je fakt nes ma asi 5 AOEA (plosne kouzla) ... tam jre asi nej... celkove bych rekl ze u vacsiny classu jde u prvni tah, pokud das spomaleni(frost ball) pak mas sana vsechno az na rouga
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 1. 2006 14:19

Pokud mág s mým buildem stačí dát roguovi plomorph, frostbolt nebo ideálně frost novu, má rogue problém. Arcane missiles nepřerušíš a damage, který dáš házením dýk nebo střílením s luku se ještě dá rozchodit. Ale jsme trošku offtopic :).

Hraní RP přináší docela radost, pokud ostatní hráči RP dodržují. V tom je zajímavý problém. Připadá mi, že Aliance má s roleplayingem a často i normálním slušným vystupováním docela problémy - mezi Hordou se cítím nějak lépe. Jaké máte s RP Aliance a Hordy zkušenosti vy?
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 24. 1. 2006 22:25

hele vim ze je to off topic ale reagovat musim ... koukni: frost nova -> reakce > Vanish (zrusi primrazeni k zemy+sem v stealthu na 10 sec ktery neobjevis ani kdyz pres tebe projdu, po 10 sec normalni stealth mod... Frostbolt -> reakce > Sprint, ucinek rychlost se zvysi o 70% ale tys mi 50 ubral takze jedu jenom na 120% + ubrals mi cca 300 HP ... polymorph -> reakce > PVP Trinket (nausnice kterou horda dostava za 2 pvp rank GRUNT), ucinek je ze polymorph instantne zrusi. neubral si mi zadne hp. Takze secteno a podtrzeno, neni spuzob jak si ***** rogueho dostat od tela nebo jako si ho k telu vubec nepustit, ty mi nanejvic na lvl 60 uberes instantne (kouzla ktere nedokazu prerusit) cca 1500 hp (talent bod na 100% dalsie kuzlo critic + talent bod buduce kuzlo instant + pyroblast), ale tam tvoje dmg konci ... a ted koukni, ja jako rogue mam sancina critial normalniho zasahu cca 40%, sinister striku 50% a backstab + ambush 80%, takze se da rict ze criticy davam "porat". maga na lvl 60 da 60 rogue bez obleceni (nahy) s 2x skinning knife (dmg 1-2, 3dps) v ruce na 1-3 rany zavisici od talent bodu.... Staci shlednout videa World of Roguecraft 2 a 3 episodu ... tam mas vysvetlene tak jak by to pochopil kazdej ze rogue je vuci cloth classem IMBA. ... a jeste dve veci, muj ambush ubira cca 1200 a backstab 900 hp a to sou stale jenom 2 rany a rogue je DPS postava, tedy mimoradne rychla ... secti si to , koukni na hp maga 60 a uvidis ... nebo jdi jednoduse pred ogrimmar a napis nejakemu magovi at da duel s roguem ... pozorne sleduj PAc to bude rychle ... apo druhe, jako mag by si mel vedet arcane missles sou na PvE a ne na PvP :) a prerusit se daji, maximalne prvu vlnu dostanu ale v castovani bych te zastavil, a to bud kickem, gougem, kidney shotem, chip shotem a nebo na dalku BLINDEM (pri nemz jeste na vic 10 sekund ea oklaanemuzes ovladat postavu)... staci pro overeni jit na wow official forum a precist si o tom. PS.: videa najdes na http://www.warcraftmovies.com .. sou fakt poucna ....
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 1. 2006 23:09

1) Z mého levelu jeti jistě jasné, že PvP řeším především adekvátně onomu levelu. Možnosti na vyšších levelech musím nejdřív zkusit sám, pak teprve uvidím.
2) Musím říct, že tyhle řeči mě nebaví, považuji je za bezpředmětné. Docela rychle jsem mizel ze serverů, kde je tohoto plný main channel :).
3) Pakliže jsem v PvP jako mág sám a chci se pokusit o nějakou efektivní ofenzívu, nemám nic než instantní a channeling kouzla, protože nikdo mi nedá čas něco vycastit. Použití AM je tak docela opodstatněné.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 25. 1. 2006 06:21

jasne ano tyhle reci sou zbytecne .... vim .... jenom sem chtel poukazat ze naco byl delany rogue .... a naco mag .... qle to tak jak si rekl zakusis sam :). temy cisly jako lvl 60 a tak se nenechej splest, jde spise o prirovnani, na duelu rogue 60vs mag 60, je to podobne jaki rogue 30 a mag 30 .... ale nebudu ti to vykladat, i tty yjistis ze jako mag se v battle groundu budes drzet vice v zadu a nejvacsi strach budes mit pred dotiravym hmyzem ktery neni videt .... pred roguem/druidem v cat form ..... :))) jinak sou i na pvprp serveroch i sk/cz guildy?A treba na tom tvem ...
Xoddam
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků