Ragnarok Online

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 28. 3. 2006 20:40

UniXx píše:
dominick píše:ALE RO ZVLADAM
v runescapu musis jist,je tam jakasi energie,zbrane si vyrabi i novacek,nekolik druhu pohybu aq nesikovny ovladani=je to moc komplikovany....
ragnarok je presne na hranici primitivnosti a volnosti-nejlepsai mmorpg vsech dob...primituvni rozodne neni
a jak ste psali o sezeni pod stromem,koukani na ruzovi micky,prave sedim v payon dungu a koukam na soldier skeletony....

Delas si srandu, RO je to nejslozitejsi MMORPG, ktere jsem kdy na svem PC spustil... Tam je moznosti, ze clovek ani nevi co ma delat!!!

LOL musis me omluvit,tenkrat sem byl este noob nejvetsi,po mapach sem behal se slabym charem(vsechny staty stejny) a myslel sem si......moznosti je tam opravdu hodne,ale neznam moc lidi co by plnili questy (napriklad)...
btw.:tohle je muj novy nick
dom1n1ck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rudla.rudel 1. 7. 2006 21:18

RO je super, neslo mne rok, zacalo to na EuphRO, pak chvili Reborn a skoncil jsem s plnou vybavou u vsech postav na XileRO, ono kdyz ma clovek mrte prachu, mrte dlouho to hraje, denne tak 3.5h, tak ho to po roce omrzi
rudla.rudel
First Blood

Odeslat příspěvekod Martin Boček 2. 7. 2006 14:41

Ono když hraješ na rate 1000/1000/50, tak mít u všech postav full výbavu a tunu peněz a podobně je sranda, hrát to na nějakým pořádným serveru namísto lama serveru, bavilo by tě o dost dýl...
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod .styx. 14. 11. 2006 10:22

Vyzkousejte novej ceskej ragnarok online free server http://www.mafiro.net
.styx.
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 10:49

Tak server LuckyRO (http://www.luckyro.cz) koupil licenci (resp. jeho majitel), takže bude veden jako oficiální server. Zatím je vše ve fázi příprav na přechod na oficiální provoz, takže nečekejte žádné zázraky.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Grim 18. 11. 2006 09:18

[quote="Martin Boček";Ono když hraješ na rate 1000/1000/50, tak mít u všech postav full výbavu a tunu peněz a podobně je sranda, hrát to na nějakým pořádným serveru namísto lama serveru, bavilo by tě o dost dýl...
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod matysek889 24. 1. 2007 20:46

nový server na ro!! je jen den starý ani ne..... :D je to free server rate se bude ještě ladit jinak je klient na: http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/72334 ... .38MB.html (pozor!! nesmíte mít v ro zadného jineho klienta :) jinak to nepude tak že všechny adata smaznout) pls kdy by někdo věděl jak se dělá lepsi klient-rate tak at mi napíše na icq:246423221
matysek889
First Blood

Odeslat příspěvekod w8minute 10. 5. 2007 13:34

Zdrawim... :) Zrowna sme Na jednom Nemeckym Medium rate servru(http://www.ebilro.nu).. zalozili guildu... A mame Hrubej nedostatek CZ/Sk mluvich lidi.. Byli bysme radi kdyby se nekdo Pripojil... Bo abysme byli gw schopna guilda potrebujem HOdne lidi :) ...
Je to Klasickej 50x50x25x rate server... max lvl 99 ..
We hre Kdyztak Napiste na Yoshimo ... nebo ICQ ..> 234227826
w8minute
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 5. 2007 16:01

možná získáš víc hráčů, když nebudeš psát místo jednoduchého v dvojité... :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jonesbones 2. 7. 2007 17:05

mě by zajímalo za co hrajete , já mám na czechru SinXe a je to parádka ae za co jedete vy nebo moderátoři doupata nemám páru

a na High rate a medium rate servery se vyprdněte nikdy se tam nic nenaučíte a pod stromem si užívat poskakování kuliček za který dostanete 15lvlu najednou nebudete
//používej edit :wink: -Jezek
Jonesbones
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 7. 2007 08:44

Já už nehraju, ale vždycky jsem hrál za FS Priesta. Měl jsem ho fakt vymazlenýho. Bohužel, low rate servery jsou příliš závislé na poctivosti hráčů, která se vzhledem k věkovému průměru GM i hráčů samotných dá těžko očekávat. A medium a high jsou zase příliš nestabilní, takže vlastně mezi free servery není moc výběr. Za dva roky hraní jsem zažil asi 10 wipů a několik změn GM týmů.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránka