Ragnarok Online

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 6. 2005 21:40

[quote="Martin Boček"; Reborn povede Loon (legendární postava komunity :wink: ), a nepředpokláídám, že by tam wipe byl dřív než za pár let. Pokud vůbec...u/quote]
No se Sirem Loonem v čele bych se spíš bál místo jednotného wipe postupného probanování ;)
Ne, že by na tom bylo cokoliv špatně, pokud někdo dělá nepořádek, tak si ban (omezení, nebo i zrušení účtu, nebo postavy) zaslouží. Po určitém čase to bude jako kdyby průběžně byl wipe, ale hráčům to bude příjemnější a přirozenější :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dominick 31. 7. 2005 21:30

tak diskuze nam tady dost upada.nikdo se neoziva /sob
dominick
First Blood

Odeslat příspěvekod terenas 19. 8. 2005 20:12

skousel sem euphro ale je to ***** fly wing was teleportujou i mimo mapu ( mam screan jestli nekdo neveri )ale stejne czech ro je nejlepsi byli kruty gw skoda ze se ted rozbil serwer viva regnarok

terenas (momentalne bez party)
sileny brahnimy [brzo asi poletis]
tu prezdiku mam proto ze sem asi mnesic nehral /heh
terenas
First Blood

Odeslat příspěvekod dominick 26. 8. 2005 08:54

ted parim na dutchro supr danskej server,protoze nameless wipli a smazali mi cruse a wizze /sob =)
dominick
First Blood

Odeslat příspěvekod pepinka 13. 9. 2005 12:33

Všechny vás srdečně zvu na spuštění našeho serveru týkajícího se mmorpg on-line hry Ragnarok.
Server je v testovacím provoze asi do poloviny října pak bude zakončen wipe a následně přejde do ostrého provozu. Rate je 100/100/50, můžete se spolehnout na 100% GM podporu po celý den
Jediné co ke hraní potřebujete je starší verze Ragnaroku a samozřejmě náš klient toho můžete získat na následující adrese

http://www.defiancero.czechian.net/deviance.html

http://www.ro.liboc.com/DefianceRO/index.php

samotnou hru můžete potom stahnout na adrese
http://www.czechro.net
těšíme se na vás GM team DefianceRO
pepinka
First Blood

Odeslat příspěvekod Johny Fontane 20. 9. 2005 18:55

Měl bych otázku. Nikdy jsem žádné MMORPG nehrál, a rozhodl jsem se zkusti Ragnarok (protože je zadarmo).
Vybral jsem si server CzechRO. Nainstaloval jsem korejského klienta podle jejich návodu. Je tam taky napsaný, že ho mám po nainstalování napatchovat - jenže já nevím jak, protože se v té korejštině nevyznám...
A když dám spustit hru přes klienta CzechRO, tak mě to napíše, že to mám nejprve opatchovat...

Poradili byste mi, jak to udělat?
Díky
Johny Fontane
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 20. 9. 2005 19:05

Asi začnu nejdříve otázkami:
Máš aktuální verzi klienta? Pozná se podle čísla, kdy první dvojčíslí je den a druhé měsíc. Pokud máš poměrně novou, patchování odpadá.

Pokud nemáš, postup je poměrně jednoduchý. Záleží na tom, jak starou verzi máš. Kdyby byla starší než 2803, tak je pomalu lepší stahovat nového klienta,k protože je nepravděpodobné, že bys byl schopen opatchovat. S novějšími už je to lepší, stačí nejprve spustit ragnarok.exe a počkat. POkud se objeví okénko s otazníky, tak ukončit a zkusit znovu. Tohle opakovat do té doby, než tlačítko vpravo dole bude aktivní (je to start), poté stejný postup i pro sakray.exe

Přeji hodně štěstí a zábavy v této skvělé hře.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Danny1010 17. 12. 2005 16:25

Chtel bych se zeptat jestli je Ragnarok nekde kompletne ke stazeni. Diky za odpoved.
Danny1010
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 12. 2005 16:48

Kdyby sis řečetl předchozí příspěvky, tak bys věděl, že buď tady na Doupěti nebo třeba na http://www.czechro.net
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 12. 2005 17:01

Minos píše:Ragnarok je moje prvni mmorpg a myslel sem, ze to bude daleko lepsi... Pride mi to ze je to jenom o expeni, kazdou chvili narazite na nekoho "nevyexpis me?" a to me fakt nebavi... Mozna GW stoji za to, ale pres tu nudu nez se dostanu na dostacujici level pro GW se neprenesu... Expeni a equipment o nicem jinem to neni...

Bohužel, podle ohlasů jiných hráčů ze zahraničních serverů je tato situace převážně na našich free serverech. U nás sou prostě takovýhle lidi (je to taky trochu tím, že hrajou většinou děti a hráči, kteří nikdy nehráli jiná RPG, případně lidi, kteří se nudí a jsou online jen proto, že nemaj co jinýho dělat). Je pravda, že se občas najde několik rozumných lidí, ale takových sem za ten rok a půl potkal u nás jen opravdu málo (na jednom serveru tak 4-5).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod geont 18. 1. 2006 09:33

Prosim vás nemohl yb mi někdo poradit. Když nechám ragnarok.exe patchovat tak se mi to zastaví u jednoho velkého souboru(asi 2005_3_nevim) s velikostí asi 23MB. S sakray.exe je to podobně, ale tam se to zasekne skoro hned na začátku. Rád bych si totiž zahrál konečně Ragnarok.
geont
First Blood

Odeslat příspěvekod geont 18. 1. 2006 11:43

geont píše:Prosim vás nemohl yb mi někdo poradit. Když nechám ragnarok.exe patchovat tak se mi to zastaví u jednoho velkého souboru(asi 2005_3_nevim) s velikostí asi 23MB. S sakray.exe je to podobně, ale tam se to zasekne skoro hned na začátku. Rád bych si totiž zahrál konečně Ragnarok.
geont
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 1. 2006 13:28

Doporučuju pročíst fóra serveru, na kterém hodláš hrát. Občas mají vlastní verzi klienta, občas to prostě chce stáhnout úplně novou verzi klienta, protože Gravity už mohla odstranit staré patche.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod UniXx 9. 3. 2006 17:15

Můžete mi sem někdo hodit odkaz kde můžu stáhnou RO a taky poradit na který server bych měl jít hrát (myslím z tech free) pls.
Velkomožný Vezír a Ředitel Zeměkoule
UniXx
First Blood

Odeslat příspěvekod UniXx 16. 3. 2006 22:59

dominick píše:ALE RO ZVLADAM
v runescapu musis jist,je tam jakasi energie,zbrane si vyrabi i novacek,nekolik druhu pohybu aq nesikovny ovladani=je to moc komplikovany....
ragnarok je presne na hranici primitivnosti a volnosti-nejlepsai mmorpg vsech dob...primituvni rozodne neni
a jak ste psali o sezeni pod stromem,koukani na ruzovi micky,prave sedim v payon dungu a koukam na soldier skeletony....

Delas si srandu, RO je to nejslozitejsi MMORPG, ktere jsem kdy na svem PC spustil... Tam je moznosti, ze clovek ani nevi co ma delat!!!
Velkomožný Vezír a Ředitel Zeměkoule
UniXx
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka