World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 9. 2012 15:32

nikdo nehrajete? .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 9. 2012 13:52

Zkusil jsem betu a stacilo, 4 hodiny jsem delal nudny questy v nejakejch taborech a pak jsem si uvedomil, ze nemam zapotrebi vracet se k tomuhle zlodeji casu
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod killzone123 27. 9. 2012 14:50

tak jak se vám líbí mists of pandarien, a monk 90 lvl
killzone123
First Blood

Odeslat příspěvekod Fatall 8. 10. 2012 08:34

Notebook : HP Pavilion dv6-3140ec
Gaming: Xbox 360 Slim 250gb, PSP 3000
Phone: Samsung Omnia 7
Fatall
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 8. 10. 2012 09:11

aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aslan 8. 4. 2013 20:32

Spy: A on ti někdo držel 4 hodiny samopal u hlavy a nutil tě čtyři hodiny dělat jen questy?! :shock:
Je vidět, že jsi vůbec nepochopil ani nepobral tu obrovskou šíři možností, které ve WoWku máš... to opravdu naprogramovanej celej svět, kde si můžeš dělat prakticky co chceš... chceš pařit na rockovým koncertu? Můžeš. Chceš si jít na půl hoďky zarelaxovat v krásné přírodě chytáním ryb? Můžeš. Chceš pořádnou akci a v partě zaútočit na "téměř nesmrtelnýho" králíka (Darkmoon Rabbit)? :D Taky můžeš. Chceš dát drakovi pěstí do držky? Jak libo :-D Chceš se přeměnit na velikonočního zajíce a lítat jak magor a sbírat vejce a rozčilovat se, když ti někdo pikovteřinu před tebou někdo vyfoukne? Taky možnost... Chceš sedět v zapadlý knajpě na konci světa a pořádně se ožrat? Nikdo nebude proti. Chceš sbírat po stromech malý medvíďata a házet je dolů na koženou trampolínu? Taky prča - i když se netrefíš :D Chceš bojovat sám po boku nejvyššího Temného Elfa, Malfuriona Stormrage, na Mount Hyjalu? Supr zážitek. Chceš jezdit na mořským koníkovi v podmořském světě? Račte si posloužit. Chceš díky vymakanému systému dopravy dostat se během pár minut na kterékoliv místo na kterémkoliv kontinentu? Račte nastoupit, právě odplouváme/odlétáme... Chceš si uvařit nějaký šílený jídlo ze šílenejch ingrediencí, po kterým ti bude buď parádně dobře, nebo taky parádně blbě? Však si vem kuchařskou čepicu a hurá do toho. Nemáš rád zvířátka? Sejmi pěstí v časovém limitu maximum beranů ze skály! Chceš pořádnou řežbu a kulervoucí adrenalín? Dělej dungeony sólo.... Hele těch možností je milión a ještě kousek... je to komplexní svět, a souhlasím, že i žrout času, právě proto, že těch možností, co tam dělat je tolik, že kolikrát vylezu z hospody a několik minut přemejšlím, co teda pudu dělat, když mám questlog narvanej úkolama z Outlandu, Northrendu, Hyjalu, Deepholmu a Uldumu a fakt nevim co dřív. A pak si jdu do fontánky v Dalaranu lovit zlatý mince :D
Aslan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 8. 4. 2013 20:56

SPY píše:Zkusil jsem betu a stacilo, 4 hodiny jsem delal nudny questy v nejakejch taborech a pak jsem si uvedomil, ze nemam zapotrebi vracet se k tomuhle zlodeji casu

A cos cekal, vsechny mmo jsou o grindu, bud questy, mobky, reputace, shaneni equipu a zas grindeni raidu, nebo progress anebo jeste pvp. V tom se zadna mmo nelisi, at bud “acko“ nebo “becka“. Bud si chces takhle hrat nebo nechces. O nicem jinym to neni. Anebi vis co, najdi si jiny konicek, ktery te bude naplnovat
kar666
First Blood

Odeslat příspěvekod aacid 9. 4. 2013 09:13

Aslan:
no ked aspon polovica z tych veci co si pisal sa da robit az na max levely, respektive na levely 70+
dovtedy je to ozaj len grind, ci uz levelovanie, dungeony alebo battlegroundy...

pre mna wow uz tiez nie je to co byvalo. cca raz za pol roka dostanem chut si zahrat, tak si kupim 60 dnovy hraci cas a vacsinou ma to omrzi kym tych 60 dni prejde.
naposledy som poriadne hral vo WotLK, vytiahol som 5 postav na lvl80, s guildou sme behali raidy a tiez som v dalarane chytal zlate mince :D
no ale potom prisiel Cataclysm, na ktory som sa sice tesil, aj som vyleveloval goblina, pobehal cely pretvoreny svet ale cokolvek 80+ ma uz nebavilo. horko tazko som vytiahol dve stoje 80ky na 85... jedine co ma ozaj bavilo bola archeologia.
no a teraz prislo MoP, neodolal som, kupil a vyskusal a dopadlo to este horsie. tahat postavy na lvl90 nie je sice nuda, pretoze tie questy niektore su zabavne a ide to celkom rychlo, ale celkovo to nie je ani sranda a nic co by ma udrzalo v hre. a co je horsie ani ten Monk ma nebavil (som myslel ze bude, pretoze ja som taky altoholik)...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aslan 9. 4. 2013 20:09

no vidiš, a já jsem na levelu 85, dungeonů 5, raidů 0, battlegroundů 0 :D :D :D a hraju to pořád rád...
pro mně osobně největší depka, kdy už jsem to málem zabalil, byly levely cca 35-68, v 68. můžeš lítat a to je takovej přelom, že se ti promění úplně komplet styl hraní :-)) ale v tom mezidobí 35-68, kdy se dělají i pro mě dost depresivní lokace podbarvené občas až moc depresivní hudbou a ještě to byly questy, ze kterých by arachnofobik dostal infarkt, protože všude byli pavouci... no ale nějak jsem to ustál, asi i díky sekundárním profesím, si pamatuju, že dřív neže jsem se dostal k lítání, tak ve dvou byl už zen master 8-)
Aslan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 10. 4. 2013 11:46

no ved kazdeho bavi nieco ine...
lietat mozes uz od 60, nie?
ja prave posledne obdobie co som hral som obluboval prave 1-60 zony a questy. potiahol som priesta z lvlu 50 na 63 (cez dungeony), spravil si noveho warriora, ktoreho som dotiahol na lvl30 a potom som si po dlhom case zase vyskusal RP :)
to bola sranda, spravil som si goblin rogua, vytiahol na level 10-12 (jedna z najpomalsich startovacich zon inac) predal som vsetko co som mal, za peniaze som v orgrimmare nakupil rozny alkohol (hlavne v goblinej stvrti maju rozne bananove koktejly, pinakolady a taketo blbosti), poctivo si pozapisoval co kolko stalo a isiel som do silvermoonu, kde som to zacal predavat ludom :D najprv len tak potichu, zacinal som konverzacie s tym ze obsluha je tu nic moc (za barom nebol nikto a iba jedno npc beha hore dole po podniku) a ze ak by bol zaujem, tak mam na predaj nejake exoticke napoje :) no a behom asi hodiny som stal za barom (skor na bare, kedze spoza neho ma nebolo vidno) a predaval alkohol, obsluhoval ludi, rozpraval so stamgastami a riesil opilecke hadky :D asi po dvoch hodinach som musel ist dokupit zasoby, sice som predal asi len polovicu toho co som priniesol, ale najviac sa predavali lacne zbrndy :D ale aj tak som z nejakych dvoch goldov co som mal na zaciatku spravil 15...
bolo to asi tym, ze goblin v silvermoone bola celkom rarita :)
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků