World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 11. 2010 20:16

No teď je to naopak logičtější, je více leteckých cest, skvělé questy... Já sem z toho patche nadšený :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2010 20:26

No tak kdyz ses x let zvyklej na neco jinyho a pak tam udelaji tohle, tak v tom mam gulas. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 11. 2010 20:41

Jako v Hordských městech jsem se nikdy nevyznal, tak mi to je putna :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 29. 11. 2010 09:24

je to perfektne, na skusku som si vyrobil undead huntera, ze len aby som sa pozrel na startovaciu lokaciu (svojho huntera uz mam na 80ke) a neviem za neho prestat hrat, questy su zaujimave, maju pribeh. obsadili sme silverpine forest, potom zautocili na gilneas... uz mam lvl21 a nemam chut prestat.

dungeony su tiez ovela lepsie. zatial som skusal iba ragefire chasm a dead mines. RFC ziadne velke zmeny ale aj tam uz je vidno co mal blizzard v plane, bol to sok ked sme zautocili na prveho bossa a ten nelahol po siedmych sekundach, ze som mal sancu si trochu precvicit rotacie...
a DM... bossovia maju fazy!! je to skoro ako taky maly raid aj ked partii co vie hrat a ma dobru vybavu nebude robit problem.

musim sa priznat ze mam nutkanie zmazat vsetky 80ky co mam a zacat znova, pretoze ak levelovanie bude aj nadalej taka zabava ako do lvlu 21 tak si ozaj chcem vyskusat vsetky startovacie zony a asi aj zbytok zon 1-60...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 11. 2010 10:11

aacid: /signed (Jen s tím rozdílem, že můj troll shaman je tuším 27 a prošel Durotar, Northern Barrens a kousek Stonetalon Mountains, z dungů RFC, WC, Deadmines a SFK. Dokonce jsem přestal používat heirloom zbroje, abych si nekazil flow questů tím, že mi moc rychle přibývají expy.)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 29. 11. 2010 10:45

celkom dobry napad, 2 dungeony a zrazu som mal lvl18 a furt robil questy lvl13.
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 11. 2010 11:24

Ano, začátek je konečně někde jinde, questy jsou daleko zajímavější, má to děj a příběh :) Jen to podle mne mělo přijít už dávno... nemyslím rozvrácení Azerothu, ale právě ty krásně rozmanité a zábavné starty... na patchi 3.3.5 a méně jsem doslova nechtěl dělat alty, protože ty začátky tehdy byly nudné až to bolí... s patchem 4.0.3 to Blizz vychytali více než dobře :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 11. 2010 11:36

To já vždycky nevydržel hrát po levelu 20, to byl takový mezník, kdy jsem prostě už nemohl samou nudou dále. Teď skvělá zábava, paladina už mám level 60 skoro a nového alta si rozehraju za Worgeny. Zatím jsem si prolezl nějaké tři místa kde jsou budovy Worgenů (viktoriánský styl) a moc pěkné. Btw. Stormwind je teď moc krásné město (byl sem zatím jen tam a v IF), zářivější a živější...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 11. 2010 12:14

Jo, a taky jsou tam trošku načnutý věže vnitřní brány od DW :mrgreen: Ale jo, SW je pěkné město :)

Já jsem dříve začal si tu hru užívat až tak v middle levelech (40 -50), kdy se začal objevovat fakt kvalitní obsah a kdy už byl pořádně znát vliv talentů. S aktuálním patchem je hra zábavnější už od startu a zvolený spec je hodně cítit už po prvním investovaném bodíku na desítce :) Zatím se mi to hodně líbí :tleskani

Za Hordu se mi hodně líbí předělané Echo Isles, s tím se Blizz vytáhli :) Jen do OG jsem ještě nezašel...

U palacha mne malinko mrzí, že jeho Judgment už nemá onen pasivní heal :(

// Oh man! Začal jsem UD hunta, jen tak lovím darkhoundy poblíž Brillu a najednou mě vyleká Worgen ve stealthu (WTF?!) a ukázal se mi novej Q :shock: Teďka jsem lovil Worgeny přímo v Brillu...byla to sranda, protože oni byli ve stealthu a jen po sobě nechávali ťápoty. Dobrý quest :tleskani
BTW: Q logy čtu, mnohdy jsou zajímavé :)

Takovej blbej dotaz k tomu huntovi: mám zatím jednoho peta - pavouka a víc jich mít nemůžu. Jak se pavouka zbavím, abych si mohl tamnout třeba tenacity peta (beara)?

//Teďka valím jeden úžasnej quest. Mám vyzvednout pět beden pro orskou kapitánku, jejíž lodě byly zničeny Worgeny (jak to dokázali bez obléhacích zbraní? Prý tam byl zainvolvován chlast :mrgreen: ) a dostal jsem k ruce orka na tahání beden. A ten má skvělý kecy jako "Nemohl by kapitán (myslí tím hráče) nést taky jeden box?" či "Prosím.... zabij...mě" :mrgreen: Prostě sranda quest :mrgreen: A když ho odevzdám, tak zařve "Kam to mám položit, padá to. HELP!" a složí se na zem :mrgreen: Líbí se :)

Já, můj pet, můj kvér a moje malá armádička orků ^^
WoWScrnShot_112910_185048.jpg

Baví mě to :)
Naposledy upravil Torham dne 29. 11. 2010 18:52, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 11. 2010 18:46

Torhame, nevím, jak to předělali, ale s pety by to mělo být tak, že někde u hospod a u hunter trenérů bude stable master, u kterého si peta ubytuješ a pak ulovíš jiného. Jenže teď tam vymysleli nějaké imba přepínání a kdoví co, takže fakt nevím, jestli to takhle ještě funguje.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2010 18:48

Hmm kdyz se tady tak rozplyvate, ze bych smazal Locka (lvl kolem 15) a zalozil novyho? :hm
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 11. 2010 18:54

David: Toho Stable Mastera zkusím, díky za radu :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 11. 2010 19:00

Lojza: Vymaž a znova.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 11. 2010 19:07

Lojza: Klidně ho típni. Level 15 máš za chvilku a ty nové starty a questy za to stojí :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2010 19:17

OK. Koho mi na toho locka doporucite? Belfa nbeo Undead?
resp. kdo ma lepsi questy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků