Nabídka spolupráce Aronix

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod cubeconmc 3. 11. 2020 18:57

Zdravím forum,

chtěl bych někomu nabídnout možnost spolupráce se serverem Aronix, který se snaží obnovit a vylepšit dříve velice hraný server FairyTale2 se kterým jsme v plné spolupráci a sdílením.

Jedná se o oldschool server, max lvl 115. Chceme, aby se max lvl udělal tryhardem minimálně za 2 - 3 měsíce. Aronix bude obsahovat nádech novoty, ale obtížnost jako na oficiálním serveru, kterým je inspirován. Máme spoustu vlastních map, upravených map a vlastních dungeonů. Snažíme se, aby se dalo dropovat i vydělávat na každé úrovni, a aby menší levely mohli dropovat pro ty větší, aby fungovala ekonomika (která bude sama o sobě rozsáhlá).

Teď k věci... Troufnu si říci, že jsme někde v 60-70% hotové práci. Ale momentálně pokulháváme s questami. Máme vlastníhoprogramátora, který se orientuje v Pythonu, C++ a C, ale dělá si na jádře, na klientu, patcheru a věcmi s těmi spojenými. Hledám výpomoc v odvětví questů. Psát questy, přetvářet questy, upravit některé instalované a překládat.

Co se týče finančního ohodnocení, tak to spíše bereme tak, že budete členem skvělé komunity, skvělého týmu a něčeho co má smysl. Každopádně po spuštění serveru očekáváme nějaký profit z itemshopu, takže není problém v budoucnu zařídit i finanční výnos. Všichni jsme výdělečně činní v týmu a dáváme do toho vlastní čas, úsilí a finance.

Pokud zrovna ty, co to čteš máš zájem, napiš mi zde, na discordu, nebo na FB zprávu a můžeme se domluvit :)

Discord: eRk0 1518
FB: https://www.facebook.com/vojtech.karlovsky/
Aronix: [url]Aronix.eu[/url]

Hezký zbytek dne přeji, [GM]eRk0.
cubeconmc
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků