War Thunder

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ViciousVixen 15. 5. 2013 10:23

Ahoj hrajete někdo? http://warthunder.com/

Hraji asi týden a přijde mi, že je souboje mezi letadly jsou hodně o taktice. Pokud vlétnete jen tak bez rozmyslu do roje nepřátelských letadel, jste většinou hned mrtvi. Asi si budu muset nastudovat nějaké základy leteckých soubojů.

Hra se ovládá klávesnicí a myši, s tím že letadlo má nějakého asistenta, který vám v řízení pomáhá (jde to dobře). Jde ovšem přepnout i na složitější model ovládání a připojit joystick, pedály a já nevím co. Grafika je nádherná, určitě vyzkoušejte.

Tady je ještě video od někoho kdo dělá let's play na youtube http://www.youtube.com/watch?v=ESqJCQUyylU
ViciousVixen
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2013 11:41

Mně to přestalo bavit ve chvíli, kdy jsem se pokusil přestoupit na letadla vyšších levelů. Ta už nejsou tak obratná a vůbec se s nimi dost blbě manévruje, takže jsem se zkusil zaměřit na bombardéry - jenže s těmi se zase špatně sbírají zkušenosti.

Ovládání joystickem je divný - málo citlivý i na nejvyšší citlivost.

Jinak mě to bavilo víc než World of Tanks.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 5. 2013 12:47

Na rozdíl od WoT tam nejsou nesmyslné prototypy. Nemám letadla vyšších levelů ale ono jde o to že pokročilejší letadlo bylo taky často těžší...Třeba P-47 měl údajně aerodynamiku padající žehličky :) a v nízké výšce to bylo mizerně ovladatelné letadlo. Ovšem ve výšce to byl super stroj. Čet sem že si lidi pochvalují Beaufighter, to je sice těžká mašina ale má 4x20 a 6x7.7. Já teď šmoulím kredity na Bf 110 protože má 2x 20mm a 3x 7.7...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2013 13:05

Vyšším levelem myslím 2 a výš :) Mně hrozně bavilo sestřelovat Blenheimy - mají sice dvě zadní střeliště, ale proti mojí I-153 (má 4 kulomety) neměli moc šancí. Jejich šance se ještě snížili, když jsem vzal I-16 s raketami - stačilo se k bombardéru přiblížit na 400 m, zamířit kousek nad něj a šel do kytiček :) Jenže s takovými letadly moc lidí nelítá, takže se objevují jednou za x bitev.

S bombardéry jsem to dělal tak, že jsem vystoupal do 3 - 4 tisíc metrů, kam se ty slabší stíhačky nedostanou, a bombardoval jsem pozemní cíle. Jenže za to nejsou skoro žádný zkušenosti - kromě toho než dopadne bomba, může být cíl už dávno pryč.

//Zrovna mi přišla pozvánka do closed bety World of Warplanes :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 30. 9. 2013 12:13

ja to zacal hrat nedavno, libi se mitovic nez wot. zatim litam jen tier 3,4 jako zabava, kdyz v tv davaj vyhuleny je to good a v letce je to taky parada. hlavne nativni voicechat. to pochvaluju
kar666
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků