The Elder Scrolls: Online

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Za jakou budete hrát alianci v TES: Online?
Ebonheart Pact 1 %  100%  [ 1 ]
Aldmeri Dominion 0 %  0%  [ 0 ]
Daggerfall Covenant 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Odeslat příspěvekod Hektor90 16. 5. 2012 12:08

Základní popis:

Bethesda oficiálně oznámila práci na The Elder Scrolls Online, které v Zenimax Online Studios kutí údajně už několik let. Hra by měla vyjít v příštím roce. Na hře mimo jiné pracuje MMO veterán Matt Firor, který pracoval například na Dark Age of Camelot.Hráče čekají solo questy, ale i veřejné dungeony. Hra se bude odehrávat ve 2. Éře, začne kolem roku 800. Součástí budou samozřejmě i PvP konflikty, kde budou proti sobě soupeřit tři frakce – Daggerfall Covenant (Bretonci, Redguardi, Orkové), Aldmeri Dominion (Lesní elfové, Vysocí Elfové, Khajiitové) a Ebonheart Pact (Temní elfové, Nordové, Argoniáni). Rasa Imperiálů bude nehratelná, jelikož Impérium bude pod nadvládou rodu Tharnů. Bojovat se bude o císařský palác v provincii Cyrodiil.

Hledal jsem nějakou českou fanouškovskou stránku a narazil jsem na tuhle: http://www.elderscrollsonline.4fan.cz

Vypadá relativně nová, ale začínají se na ní shromažďovat informace.
Hektor90
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 5. 2012 17:12

Ja bych spis chtel aby udelali do Skyrimu nejakou hezkou modifikaci na coop. Respektive aby uz konecne dokoncili tu Alphu. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 5. 2012 19:00

Grafika ve stylu WoW? Zase panel se schopnostma? Nemožnost bojů z pohledu první osoby, zase jenom kraviny s cooldownem?

No, thanks.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 5. 2012 08:34

Grafika ve stylu WoW to nebude :) Bude to grafika ve stylu SW:TOR - jde o stejný engine a očividně jsou líní grafiku překopávat... Nicméně naděje na úspěch tomu nedávám žádné.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků