Darkfall Online - přijďte mezi nás

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grizlly 13. 5. 2010 13:42

Čaute, jestli nemáte do čeho píchnout a přemýšlíte jakou hru začít hrát, tak bych Vás chtěl pozvat do Darkfallu. Je to naprosto výborné MMORPG, které vás určitě jen tak nepustí. Obzvlášť pokuď jste měli rádi Ultimu online tak je tohle pro vás.

Ta hra toho nabízí hodně. Dobívání měst, námořní bitvy, crafty, pve a všude přítomné pvp. Žádné levlování a podobné blobsti. Trénujete skilly tím, že je používáte a žádné vybírání classu při tvorbě postavy. Nechce se mi psát druhou recenzi na to tak jsem dávám odkaz na recenzi kterou napsal člen našeho kmene. Je už trochu starší a spousta věcí z toho už není pravda. Jako třeba nekonečný grind, exploity a makrování. Tyhle věci díky bohu z darkfallu vymizeli a během 1 až 2 měsíců bez makrování budete mít solidní postavu schopnou čehokoliv. A oproti screenům se i grafika o dost zlepšila.

http://games.tiscali.cz/reviews/darkfall-online-mega-recenze/index.asp

Ve hře máme celkem silnou CZ/SK guildu Boiians se solidním zázemím. (Žijeme v moc pěkné vesničce schované ve skále :D a pár dní zpátky jsme získali další předsunuto základnu ) Kolem 30 aktivních členů a každý den je nás večer minimálně 10 na TS a online ve hře. http://www.boiians.cz

V případě jakýkoliv dotazů se ptejte, zajímejte :-)

odkaz na officialní web: http://www.darkfallonline.com/
Grizlly
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 5. 2010 13:49

"Bez AFK hraní a makrování nemáte šanci být průměrní, bez nějakého exploitu nebo hacku nebudete nejlepší."

Nj, úplně úžasné MMORPG :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Grizlly 13. 5. 2010 14:00

Mrki na to co jsem tam psal já:

Je už trochu starší a spousta věcí z toho už není pravda. Jako třeba nekonečný grind, exploity a makrování. Tyhle věci díky bohu z darkfallu vymizeli a během 1 až 2 měsíců bez makrování budete mít solidní postavu schopnou čehokoliv.

Ta recenze je stará půl roku :)

Ten člověk co napsal tu recenzi mimochodem v té době končil, proto v některých těch částech vyznívá negativně. Nicméně nevydžel ani 3 měsíce a vrátil se zpátky. :-D Do značné míry asi kvůli tomu, že ty věci které tomu vytýkal vymizely
Grizlly
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 5. 2010 14:52

A ti, co byli namakrovaní a naexploitovaní? Ti jsou tam stále nebo byl wipe?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Grizlly 13. 5. 2010 16:01

Wipe nebyl, ale udělali increase statů. Takže to co si trénoval dřív měsíce teď uděláš za třetinovej čas. (Stále to, ale není práce v hodinách spíše dnech). Hlavní rozdíl, že je increase růstu těch statů/skillů na mobech, takže to podporuje normální hraní a né makrování. No a v téhle hře obzvlášť platí, že nejsou důležité hráčovo staty, skilly a já nevím co všechno, ale hráčův Aim a chytrost - pružnost na reagovaní danou situaci
Grizlly
First Blood