Lord of Ultima

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 4. 2010 14:49

Obrázek

Tak když nám skončilo embargo na betaverzi, můžu tu upostnout něco málo informací o téhle promakanější variaci Travianu. Pokud čekáte MMORPG ve stylu starých dobrých Ultim, tak máte smůlu, tohle je strategie běžící v prohlížeči, která má dle mého s Ultimou společný jen název.

Nejde o klasickou RTS ani tahovku. Na začátku máte své městečko, které budujete do větší a větší metropole. K mikromanagementu města se pak přidává strategická část odehrávající se na mapě kontinentu, kde obchodujete nebo bojujete s ostatními hráči a jejich městy. Zakládáte aliance, stavíte nová města, rabujete dungeony o poklady.

Hra sice ukončila beta stádium, ale ještě je na ní spousta práce. Čeká se především na update, který přinese boj o titul Lord of Ultima. Ten získá hráč, který na svém kontinentu zabere a udrží speciální místa po určitou dobu. Je to v podstatě souboj mezi hráči a aliancemi na vyšších úrovních. Z titulu pak bude těžit nejen onen hráč ale i celá aliance.

Oficiální stránka: http://www.lordofultima.com/en
Facebook: http://www.facebook.com/OfficialLordOfUltima?ref=mf
Twitter: http://twitter.com/OfficialLou

A nakonec pár obrázků:
http://i39.tinypic.com/fueqs.png
http://i44.tinypic.com/dexphz.png
http://i43.tinypic.com/15qtd10.png
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků