Guild Wars 2

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bling 6. 9. 2012 14:00

Jako ... GW2 hraju a dle mě je too lepší než wowko ve všechsměrech... (samo kromě té známosti a npisu Blizzard)
Lolkař
bling
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 9. 2012 14:25

Tomkalhotka píše:
Slash_luke píše:Děti si půjdou hrát s pandama, dospělí zůstanou u GW2, no problem :)



na takovou blbost si prisel kde? :lol:


Nebylo to myšleno zase tak moc vážně, ale na druhou stranu neznám osobně byť jen jediného člověka, který je starší 20ti let a ještě hraje WoW, či se dokonce těší na nějaký pandí datadisk. Znám pár hráčů WoW, ale všichni to jsou děcka 10-16 let.
Samozřejmě nejde o reprezentativní vzorek a celkově patřím spíše k lidem, kteří nechápou co na WoW ostatní vidí :)

P.S.: nesnáším pandy :mrgreen: , stejně jako Jim Jefferies ( http://www.videacesky.cz/skece/jim-jeff ... abozenstvi od 8:20)

No ale jsme už moc OT, tohle s GW2 nesouvisí :) .

Určité množství lidí od GW2 NA CHVÍLI jistě odejde (na podzim vychází velké množství očekávaných her - nejen ti líní medvědi), to ale není ke škodě, servery jsou dost plné a velké množství lidí čeká na to, až se dostanou další kopie hry do obchodů. Vzhledem k tomu, že se v GW2 neplatí měsíční poplatky, tak si myslím, že příliv/odliv (a pořád dokola) hráčů bude probíhat neustále. Hráči se mohou kdykoliv vrátit, mohou si dát pauzu a nestresovat se s tím, že mají zaplacený ještě týden hraní apod. (a nenutit se tedy do hraní)


Jinak já jsem zatím s GW2 spokojený a bavím se více než například v SWTOR (který jsem hrál necelé 2 měsíce a od té doby mě moc neláká).

Momentálně mám (human) rangera na čerstvě 30.úrovni.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 9. 2012 14:27

bling píše:Jako ... GW2 hraju a dle mě je too lepší než wowko ve všechsměrech... (samo kromě té známosti a npisu Blizzard)

Osobně jsem tohle slyšel prakticky o každý MMORPG hře... A kde jsou dneska...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 9. 2012 14:34

ono WoW hraje opravdu široka sorta lidi , takze tam najdes jak deti tak i dospele.

Co se tyče raid encounteru , ktere ma WoW , tak sem jeste nevidel MMO s lepšima mechanikama .

Deti tyto raidy nemohou pokořit, vetšina progressovejch guild nabira 20 let + !

co se tyče pand , me se moc libej a prijde me to jako takovej odlechčenejši datadisk , raidy vypadaj vyborne a co se tyče lore a mechaniky WoW proste vede.

GW2 sem hral u kamoše, videl sem ruzne časti hry a hra me vubec nezaujala



tenhle dokument predpokladam znas :)

https://www.youtube.com/watch?v=xkLosQz ... LiyCBKLEgQ


tady jde krasne videt propracovanost bossu :
https://www.youtube.com/watch?v=M78Xm4ZGMac
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 9. 2012 15:29

SCobra píše:
bling píše:Jako ... GW2 hraju a dle mě je too lepší než wowko ve všechsměrech... (samo kromě té známosti a npisu Blizzard)

Osobně jsem tohle slyšel prakticky o každý MMORPG hře... A kde jsou dneska...


Pravda, ale je to dáno hlavně tím, že Blizzard má obrovskou fanouškovskou základnu, které nemůže v současné době prakticky nikdo konkurovat. Já osobně se "sesazením WoW z trůnu" nepočítám (alespoň ne v nejbližších 2-3 letech), ale přeju GW2, aby se udržela dlouhodobě nad hranicí 1 milionu stálých hráčů - což si myslím není úplně nereálné.
A "lepší než WoW ve všech směrech" je samozřejmě hloupost :)

Tomkalhotka: uznávám, WoW jsem nepropadl a tak se v něm moc nevyznám, proto můžu plkat úplné blbosti.
Na video se mrknu, já viděl jen pár raidů na youtube a pak samozřejmě legendární leeroooy jenkiiiins apod. :D

GW2 rozhodně není pro každého, stejně jako WoW a jakékoliv jiné MMORPG, ale své hráče si jistě najde (našla) :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 9. 2012 15:51

Ona každá blbost si najde svoje hráče... Otázka je, jestli jich bude dost, aby se uživila :) To uvidíme časem, jestli přejdou na "F2P" a nebo vydrží, jak jsou :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 9. 2012 16:10

Tak GW2 už svým způsobem trochu F2P mechanismů má - za gemy, které se dají koupit za reálné peníze, si můžeš odemykat speciální truhličky (padají náhodně jako loot) a dokupovat různé ptákovinky, ale i boosty.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 8. 9. 2012 10:46

cena $80 a F2P hra? to dako nejde dohromady :D
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 9. 9. 2012 13:59

80$? Guild Wars 2? To myslíš nějakou speciální edici? GW2 stojí 999Kč (cca 50$) a platit pak už nemusíš ani korunu, pokud nechceš, tak kde je problém s "F2P"
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oggi 20. 9. 2012 07:21

Ja byl šťastnější, než jsem si hru koupil.. Po prvním zapnutí jsem zjistil, ze se to nehorazně seká, dlouho loaduje, vypadává zvuk atd.. Takové problémy jsem neměl ani s MMO na ureal enginu, Aionem, Terou.. Snad ještě pořeší tu optimalizaci, jinak to byly vyhozené peníze..pro mě..
oggi
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 9. 2012 08:11

Slash_luke: Problém s F2P je ten, že to není F2P (u F2P se nic neplatí za licenci) ;-)

oggi: Možná bys měl poladit spíš optimalizaci svého PC ;-) Hry na unreal enginu běží na kde čem...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oggi 20. 9. 2012 09:23

S tím má problém hodně lidí..Všude se to řeší.. Když je hodně lidí na jednom místě, tak hra začne trhat.. V instanci jedu na full a pohoda.
oggi
First Blood

Odeslat příspěvekod Zeel 7. 2. 2013 20:42

Nazdárek lidičky. Rád bych zde zpropagoval svůj kanál na YouTube. Jsem začínající Lets player, ale nerad bych vás tady obtěžoval. Natáčím i Guild Wars 2, jelikož jsem veliký fanda. Kdyžtak mrkněte na můj profil.
http://www.youtube.com/user/ZeelGamer
Byl bych velice rád, kdyby jste mi ponechali odběr, děkuju za váš čas.
Zeel
First Blood

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 11. 2. 2014 10:04

Tahle hra je prostě o ničem.A proč ? K tomu hned dojdu.Poprvé jsem Guild Wars 2 hrál u kámoše a asi jen hodinku.Za tu hodinku mě to opravdu přišlo lepší jak WOW.Tak celý nadšený jsem si hru zakoupil a začal hrát.Všichni mě furt tvrdily jak je to strašne originální a prostě jiné.Jenže to neni tak docela pravda.U WOW což je asi hlavní konkurent jsou Questy ,raidy dungy atd.Tady ,ale nejsou přímo questy ,ale srdíčka atd.Což jsou vlastně questy jen se to jinak jmenuje a způsob plnění je zcela odlišný.Zatímco ve WOW jste kvůli questu klidně letěli přes celý svět jen ,abyste našli houbu nebo se vydali do nebezpečného raidu jen pro jednu věc.Tak tady to plníte v lokaci srdíčka což dost zjednodušuje hru.Na co mě každý upozorňoval byl příběch postavy a že je jedinečný.No to taky neni pravda.Zkoušel sem hrát hru za vícero postav a pokáždé sem si udělal kompletně jinou postavu.A příběch byl vždy dost podobný.Akorát se prohodilo pořadí misí jinak nic nového.Další věc se systém boje.Ve WOW je spousty tipů útoků a možností ,ale tady máte s každou zbraní jen 5 druhů útoku.Prostě je to slabé.Grafika je sice krásná ,ale hra je až moc automatická.Jak to myslím ? Mno eventy :D To je věc opravdu za trest.Když si vemu že stačí ,abych do boose jen ťuknul a už dostanu expi jako ostatní tak to dost mění celou podstatu.Ve WOW jsem to hrát bez guildy a nechybělo mě to to je pravda ,ale v raidu jsem musel spolupracovat stejně tak i v dungu.Zatímco v Guild Wars 2 je vše až trapně automatizované a co možná nejlehčí.Je sice super že za hru se neplatí a že jsou pořád patche ,ale to na kvalitě hry rozhodně nic nepřidává.WOW jsem hrál na ofi 4 roky a neustále mě hra bavila a nutila mě nikam se posunout.V Guild Wars 2 mě to po 14 dnech hraní přešlo.Prostě nuda nuda a nuda a pořád to stejné nezáživné neustále dokola.Teď už možná WOW není to co bývala to je pravda ,ale pořád to GW2 rozdrtí na prach.Ani se nedivím že se za tu hru měsíčně neplatí protože takové kvality ta hra nemá,aby si za ní mohli účtovat.Tahle hra je jen slabý odvar WOW ,který je tak zjednodušený až to neni možné.Každý kdo to v mém okolí hrál byl hrou ohromen ,ale když nad ní začal přemýšlet rázem ho hra přestala bavit.Sám sem jí už skoro rok nehrál a nemam nejmenší důvod to znova instalovat.
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod powlcz 21. 6. 2014 17:39

Ta hra je hodně slabý odvar jakého koli MMO. Jediné co dokázali opravdu zlepšit je expení. To je zábava, v ostatních MMO je to nutná povinnost a otrava. Ovšem na 8Olvlu už nemáte co dělat. Je to nuda.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků