Guild Wars 2

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 26. 4. 2012 17:56

Tak kdo z vás se dostal do víkendové bety?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 8. 6. 2012 18:00

Dneska začíná další víkendová beta a tentokrát jsem v ní i já. Nuže, někdo z Doupáků bude hrát přes víkend taky, nebo jsem opět jediný, kdo tu ještě hraje nový hry?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 6. 2012 08:32

Konečně máme datum vydání! 28. srpna
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 10. 7. 2012 12:12

A v posledním beta víkendu budou hratelné i rasy Asura a Sylvari. Plus je konečně hotový /dance emote. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 7. 2012 17:44

radši napiš jaky to je .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 7. 2012 09:22

V podstatě to splnilo všechno, co jsem od toho čekal. Hlavně to není další WoW klon. Dost webů teď rozdává klíče na poslední beta víkend, nejlepší bude, když si to vyzkoušíš sám. :)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 7. 2012 12:01

no ja nevim prave, ja hral nejaky čas jedničku . Zpetne si uvedomuju , ze ta hra vlastne ani za nic nestala . Coz je samozrejme jen muj nazor, proto se ptam jake to je.

No prirovnani k wow klonu. Wow klon vanilly nebo ninejsiho wow. To je velmi dulezita vec. Ja porad rozdejchavam co se z wow stalo. Z tak dokonale hry :(
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 7. 2012 12:44

Obecně WoW mechaniky, kdy děláš statický obsah co je na chvilku rozpohybuje pro tebe či pro tebe a tvojí partu. V GW2 nejsou questy tak, jak je zvykem, že přijdeš k NPC a vezmeš si úkol, který pak odevzdáš a pak jdeš do další lokace dělat další questy, tady je to udělaný tak, že na většinu věc (netýká se dungeonů a osobního příběhu) narazíš ve světě automaticky. Dorazíš do klidnýho městečka a chceš prodat loot, když v tom přiběhne npc a začne rozkřikovat že banditi obsadili nedalekou křižovatku a že shání lidi na pomoc. Což se mi stalo v minulé betě. O eventech, tak se tohle celý jmenuje, jsem samozřejmě věděl, ale tohle mě tak překvapilo, že jsem jen chvilku stál a zíral.

Nemluvě o vylepšeních oproti prvnímu GW. Dvojka má vlastně společný s jedničkou jen příběhové pozadí, rasy a posazení v Tyrii. Jinak je to kompletně nový engine, můžeš skákat, svět není instancovaný jen pro tebe jako v jedničce, když uděláš tutorial můžeš se zadarmo portnout Asurskou bránou za kámošema co hrají jinou rasu. Není nutné se s nikým dávat do party při běhání po eventech, nikdo ti nemůže ukrást expy ani loot, PvP je prý špičkový, hlavně World vs. world vs. world, což jsou masivní bitvy několika stovek hráčů o pevnosti a suroviny. To, co je v jiných MMO považováno za end game - dlouhý dungeony, hezký brnění atp. je tady už v podstatě od 20. levelu, na který se dá dostat tak za tři, čtyři dny pohodlného hraní, což samozřejmě neubírá na kráse opravdový end game, kdy se válčí s draky o celý mapy. A hlavně, tohle všechno bez měsíčních poplatků. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 14. 7. 2012 21:23

mesični poplatky me nevadi , no možna to zkusim az to vyjde .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bling 5. 9. 2012 20:47

Wow má vážného konkurenta :)..
Lolkař
bling
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 9. 2012 21:43

mate nejakou doupe guildu nebo tak neco ? tenhle tyden mi to prijde tak si na chvili odpocinu od diabla
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 9. 2012 23:51

bling píše:Wow má vážného konkurenta :)..



vyjde MOP a vetšina se zas vrati k WoWku , klasika ;-]
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 9. 2012 07:29

Děti si půjdou hrát s pandama, dospělí zůstanou u GW2, no problem :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 9. 2012 07:30

presne tak :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 9. 2012 13:30

Slash_luke píše:Děti si půjdou hrát s pandama, dospělí zůstanou u GW2, no problem :)



na takovou blbost si prisel kde? :lol:
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků