Age of Conan vs Warhammer:AfR vs LotR:Online

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Heady569 31. 10. 2008 14:49

dovolím si poslední OT...
OT:
aacid píše:
Heady569 píše:ale ta grafika... ta grafika to celý zabíjí... opravdu nechápu ty, co to překousnou...

musis zacat vnimat svet okolo seba, prestat byt taky egocentricky a uvedomit si ze nie kazdemu sa paci to co tebe... tiez mas problem pochopit ked sa niekomu paci iny hudobny styl ako tebe? alebo iny zaner filmov???

minimalne 10 milionov ludi nezdiela tvoj nazor, takze asi to nebude s tou grafikou az tak hrozne...

neřekl bych, že jsem nějak egocentrický... neříkám, že když se to nelíbí mě, nelíbí se to nikomu jinému, to fakt nevím kdes to vzal... říkám, že nechápu ty, kterým se to líbí, protože mě se ta grafika nelíbí tak moc, až se mi těžko chápe, jak se někomu líbit může...
to že se lidem líbí, je mi vzhledem k tomu kolik lidí to hraje jasný...
rozdílný styly hudby/žánry filmu samozřejmě chápu, zase to nemusíš zahánět do extrémů a dělat ze sebe kazatele ;)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 1. 2009 06:09

Viete o tom,ze v AoC sa budu rusit servery?Z terajsich 49 funkcnych na 18 a vraj to ma "zlepsit zazitok"..... :-l
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2009 08:38

A už to začíná, za chvíli to dopadne jako Tabula Rasa :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 1. 2009 11:57

Což je škoda protože AoC je politicky nekorektní hra.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 23. 1. 2009 22:06

Zadny servery se nerusily ale spojovali.Ted jsou ty servery co se spojily narvany lidma k prasknuti..zadna tabula rasa....
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2009 22:26

Skoro se vsadím, že to stejný si říkali hráči i u TR :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 23. 1. 2009 23:13

O kolik?
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2009 09:20

Vždyť já jen rýpu :-) A nakonec stejně dojde na: "Já to říkal." :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 31. 1. 2009 23:10

Takhle to bude ale čím dál častěji, konkurence na trhu je holt větší a větší.
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vietcong1489 12. 4. 2012 15:32

nej je LOTRO
vietcong1489
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 4. 2012 15:43

Když už jsi to oživil, tak koukám, že jsem v roce 2009 neměl pravdu :) Resp. měl jen částečně - AoC je teď free-to-play, což je podle mne ta největší potupa, které se může MMOčku dostat. Ale žije, což je fajn :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků