Clive Barker's Jericho

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2007 21:26

Tak je to konečně tady.Demo uvolněno,už to sosám a nemůžu se dočkat :P
Naposledy upravil jezek dne 27. 9. 2007 12:41, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ted 26. 9. 2007 22:00

Vážněě? Taky zkusím (i když téměř jistě bezúspěšně :D ).
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rambo 26. 9. 2007 22:00

Taky už sosám
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 9. 2007 00:09

Takze velmi prijemne prekvapeni. Pokud jsem za poslednich pet let slysel C. Barker, tak to pro me nevestilo nic dobreho. Posledni hra se mi totiz nelibila.
Ale tohle mi prislo velmi atmosfericke, taky ale hoodne tunelovite. Neda se spadnout ani do propasti. Muzete/musite prebirat ovladani nad svymi spolubojovniky, coz je myslim dobry napad. Celkem o te hre nic nevim, ale demo bylo fakt zajimave.

Jelikoz nejsou venku HW naroky, tak vsechny uklidnim ze jsou jakoby vypadly z oka BIOSHOCKu. Pocitam ze je to UT3 engine, ta podobnost je velika. Obecne je grafika opravdu paradni, nadhera.
Na moji strojovne vse FULL 1440x900 prumer 20fps. Po ubrani stinu a rozliseni na 1280x720 zcela plynule, nedostal jsem se pod 25fps.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 27. 9. 2007 06:36

Tak já jsem všeobecný fanoušek Cliva Barkera a Undying u mne vede jako nej hra.Tohle je sice o něčem jiném,ale sleduju tu hru,od první zmínky,že se na ni maká.Bohužel jsem se včera nedostal k vyzkoušení,takže až dneska.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 9. 2007 09:46

Já už to chtěl včera stahovat ale protože se hrálo po netu tak jsem na to nakonec zpoměl dopr**** :evil:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 27. 9. 2007 15:43

No, demo bylo parádní. Vše jelo skvěle na high, naprosto plynule, bez jediného záseku. Hratelnost taktéž skvělá, ikdyž to mohlo být krápánek delší. Ale mačkací sekvence ve studni byla skvělá 8)
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 9. 2007 15:44

Balím to v práci a jdu to domů zkusit.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod negr 27. 9. 2007 16:01

_DAVE_ píše:Pocitam ze je to UT3 engine, ta podobnost je velika.

Mají vlastní Mercury Engine, mě spíš připomíná něco mezi Doom 3 enginem a UT3 enginem :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DaveMax 27. 9. 2007 16:01

Pridavam se k oslave dema, je to fakt parada. Hral sem to teda na Xku, tak nevim, jaky to je na PC (urcite uplne stejny). Ta grafika mi fakt vyrazila dech, tak 1,5x lepsi nez Oblivion na max. Akorat je to strasne kratky, tak na 10 minut :/ Doufam, ze hra bude mit aspon 10 hodin (asi moc optimismu co :lol: ).
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 9. 2007 16:18

Taky se přidávám grafika je skvělá ale na MoH asi nemá
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 9. 2007 16:39

negr píše:
_DAVE_ píše:Pocitam ze je to UT3 engine, ta podobnost je velika.

Mají vlastní Mercury Engine, mě spíš připomíná něco mezi Doom 3 enginem a UT3 enginem :)-/quote]

No efekty a vubec cela "stavba" grafiky jsou jakoby UT3 enginu z oka vypadly. Jedine co tam evidentne chybi jsou dynamicke stiny. Ale vymozenosti posledni doby jako motion blur, HDR nebo depth of field jsou na jednicku. I ty naroky, normalne bych rekl ze ten engine nekdo obslehnul od UT3 :D
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 9. 2007 18:53

pridavam sa a poviem ze hustota...spravna hororova atmosfera ovladatelnost na X360 priam vynikajuca akurat ta narocnost....pri 16x9 1250x800 okolo 30FPS na mojej strojovni 1920x1200 7FPS ,len pre zaujimavost...inac samo sekto na max+blur atd velmi pekne pri akomkolvek rozliseni :shock:

ako nastavit AGEIA PhysX aby to slo co naj??

akurat fakt,ze jeto strasne kratke......

prislo mi ze som toho videl viac pri 16x9 ako pri 16x10 mozte mito niekto vysvetlit?co vam viac vyhovuje?
Naposledy upravil spajza X dne 27. 9. 2007 20:12, celkově upraveno 2
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 9. 2007 19:44

a to ste se nezminili o skvele hudbe v pozadi ktera celkvou atsmoferu podkresluje :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 9. 2007 19:54

sed who,a death man? xD =klasky su tiez huste....
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Další stránka