Far Cry 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Far Cry 2 mne:
Příjemně překvapil 9 %  16%  [ 9 ]
Splnil očekávání 10 %  17%  [ 10 ]
Zklamal 13 %  23%  [ 13 ]
Nezklamal, nenadchnul 17 %  30%  [ 17 ]
Crysis forever! 7 %  12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 56

Odeslat příspěvekod 7.lump 24. 6. 2009 22:11

:-\ prave ze neni... nejdou otevrit dvere... sipka na mape ukazuje jasne.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 6. 2009 05:58

tohle se mi stalo taky=) jednou za celou hru, kdyz sem sel pro leky, tak se u toho baraku ani za nic neukazala ta pracka....u cizince u pily sem nemel problem..ale tak stalo se to jednou za hru a nikde v dejove linii tak sem to prehlid=)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod 7.lump 25. 6. 2009 07:37

hmm, to je spatny... asi to zkusim preinstalovat.... zkousel jsem uz vsechno... (patche, cestina), nic nefunguje proste mi ta pracka tam neskoci :-(
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod 7.lump 13. 7. 2009 14:09

Tak jsem to preinstaloval... a stejne nic. Tak jsem ji sel vyreklamovat. :-/
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 7. 2009 12:06

A jak jsi dopadl?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7.lump 15. 7. 2009 13:35

Nejdřive se hadali a pak mi dali jiné DVD tak uvidim.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 7. 2009 20:11

To nepomuze.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7.lump 17. 7. 2009 07:27

Mas pravdu nepomohlo :'( už na to kašlu.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 17. 7. 2009 08:43

nevim co jsi udelal spatne ale jsi prvni koho znam, komu tohleto ta hra dela..leda spis lepe prozkoumat ukol co mas delat... ..rikas sipka ukazuje jasne..ale pff kdo vi kam ukazuje...chce se to porozhlidnout..bo zkouset i takove kraviny jako zmena nastaveni...grafika etc.....

rikam ze se mi stalo to samy..ale nikde v dejove linii..proste to slo preskocit..

a za dalsi..ty furt pouzivas ty savy?...nabizi se moznost..hru nainstalovat a proste jet znova kdyz rikas ze to je v 23% hry.. jinak to proste neni mozny ze ti to nejde

popripade..nejde ten ukol proste "nesplnit" a vratit se a zadat o dalsiho neco?
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod 7.lump 17. 7. 2009 10:38

Na netu jsem nasel jeste jednoho.. co mu to delalo to stejne napsal jsem mu ale neozval se.
Me to preskocit neslo... porad mi to ukazuje ze to mam nevyresene....
Porozhlidnout :-\ ja jsem celou ublast prolezl skrz na skrz neni tam ani vezvicka kde bych nebyl.
Zabil jsem všechno v dohledu i hlidaci check pointy s lidma i dva jeleny a dvě slepičky :hmm:
Jine nastavenio v grafice jsem nezkusil ale myslim ze to s tim moc nesouvisí ale zkusim.
Zkousel jsem I cheety na prochazení zdí to sice fungovalo ale ten clovek co ho mam zachranit tam neni.

Zkousel jsem to rozehrat znovu a plnil jsem jen hlavni dejove ukoly a skoncilo to tim stejnym.
tak asi tak.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 17. 7. 2009 11:45

no ony ty baraky kde je nekdo veznen vypadaj vsechny stejne takze by to nemel byt problem najit....... za predpokladu ze mas stejnou verzi jako vsichni neni nic co by branilo v dohrani...tzn ..jedine technicka stranka...od instalace...nastaveni a dalsi kraviny co muzou ovlivnit hru....hra samotna proste dohrat jde...teda kamosi s warez verzama to dohrali :D leda by originalka byla tak zradna....

..no a zadny patch sem nemel...mel sem en verzi s nahozenou cestinou...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod 7.lump 17. 7. 2009 12:28

Jak jsem psal... barak co tam je nekdo vezněnej jsem nasel je na něm červený šipkokroužek, tak si ho nemuzu s žadnym jiným splíct.
Proste ty dvere mi nejdou otevrit, neni na nich ta ručička.

Verzi mam ceskou i s patchem či bez to delalo to stejne a ted mam patch 1.03 stahlo si ho automaticky.

To jsou ty paradoxy warez verze jde a original ne!

Dneska večer to zkusim nainstalovat na jiný disky a začnu to hrat uplne od znova bez save, pak pisnu.

i tak diky za rady.


PS: Ted me jeste napadlo, nemate save po dokonceni tohodle ukolu...?
diky.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 7. 2009 15:30

Mno, tak jsem tomu dneska kvůli tobě dal neplánovaně asi tři-čtyři hodinky času. Misi samotnou jsem nedělal, pracoval jsem hlavně pro APR, ale potom se to přesunulo do doby, kdy jsem se musel vrátit k UFLL. Jediný úkol, který jsem měl, bylo vrátit se na pilu a pokecat s novinářem - save mám, pokud je to ono. Jinak mám už i save z druhé poloviny, v první půlce mám vysbírano celkem dost diamantů a udělané všechny vedlejší mise.

EDIT: Jinak mám sběratelskou PL verzi, kde jsou i české titulky.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7.lump 18. 7. 2009 00:23

Tak vyreseno diky Ertefol, nahral mi savy. jeste jednou diky.
dekuji i vsem ostatnim za pomoc... hlavne inexplicit atd.
7.lump
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 11. 2009 08:51

http://www.eurogamer.cz/articles/far-cr ... ice-nebude

far cry bude...ale nikoli v africe....coz je skoda...afrika se mi libila...a pochybuju ze v antarktide by grafici vubec meli co ukazat.....to at naperou nekam do jungle ci lesa radsi
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků