Call of juarez

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 1. 2010 09:38

Sasakr: já to hrál asi před půl rokem, teda jedničku, pamatuju si to málo.
Na co proboha v týhlehře potřebuješ návod?
Ostření - nevím přesně co myslíš, nějakej zoom?
A proč maj pistole střílet na střídačku? levý myšítko je jenda pistole, pravý druhá, co je na tom? A nic ti nebrání střílet jen z jedný...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2010 13:05

Návod na to, že mě prostě nebaví 100x restartovat, než najdu správnou trasu, kudy jít, abych nebyl hned tuhej. A v tom střílení je právě problém, obě myšítka použiju na střílení a tak nemám jak přiblížit, a že to je často potřeba.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 20. 1. 2010 13:14

Přiblížit jde jen s jednou zbraní, mám takový dojem, už si na to nepamatuju
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 1. 2010 13:28

Sasakr:Ale ta hra přece není moc variabilní v tom kam člověk může nebo nemůže jít, ne?
Já už fakt nevím, mám pocit že jsem nezoomoval...vzpomínám si jenom že s pistolí v jedné ruce byl nějakej mód rychlostřelby, kdy Ray druhou rukou natahuje kohoutek...navíc je tam i ten bullet time, že...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2010 16:29

Přibližovat jde s každou zbraní i beze zbraně, akorát mi na to hold chybí tlačítko, když obě použiju na střílení. Jinak možnosti tam jsou, když si byl ve městě, tak je dost možný, že opravdu byla jen jedna trasa, kudy šlo jít, a to byla ta v návodu. Poté, co jsem 10x chcípl jsem si návod našel. Rychlostřelba tam je, ale to moc použitelný není. Bullet time taky moc nepomůže, když se to blbě ovládá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 1. 2010 02:23

Tak a mám to dohraný. Když už se ve hře objevily i jiný zbraně, než jen pistole, dostala se hra na úplně jinou úroveň, 12ti ranná puška, přibližovat šlo normálně pravým myšítkem, paráda. Příběh byl pěknej, ne že by v něm byly nečekaný zvraty, ale zkrátka klasickej western. Docela vtipnný bylo, když kněz omylem vystřílel barák plnej nebohých farmářů v domnění, že jsou to zloději dobytka. Myslím, že si dám celej příběh ještě jednou, protože se mi to celý hodně líbilo, i když ze začátku to nebylo ono. Hlavní negativa:
1) Nároky jsou IMHO docela vysoký, jel jsem to na dost ztlumený detaily, ale jsou na tom některý hry ještě mnohem hůř.
2) Některé animace nejde přeskočit, což v situaci, kdy neustále chcípáte, není ideální.
3) Nešťastně řešená střelba z dvou pistolí, kdy se blbě přibližuje.
4) Docela krátké.

Obrázek
Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 1. 2010 11:08

Tady DX 10 patch
Obrázek
Obrázek
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 1. 2010 13:54

No jo, pěkný. Tohle si musím někdy zahrát na nějakým pořádným stroji.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 1. 2010 14:09

Jo s tím DX 10 patchem to vypadá super, i HD4850 X2 měla někdy co dělat při tomhle nastavení
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 1. 2010 14:37

Taky jsem to hral s DX10. Mnohdy to vypada lip, nez vetsina dnesnich her :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 1. 2010 19:11

Tak jsem zkusil demo COJ Bound in blood...no, takže první věc, co mě naštvě vždycky, každá změna v nastavení grafiky znamená restart celý hry, jinak menu nic moc. A co mě vyloženě nas..., že nejdou vypnout stíny. Inu nastavil jsem stíny na co nejhorší, nechal vypnutej postproces, zbytek na high a 1440*900. A musím říct, že jsem nevěřil vlastním očím, ale ono to jelo. V životě bych nikomu nevěřil, že mi pojede hra se stínama, protože ty mi rozkrouhávaly naprosto všechno. Nicméně vzhledem k tomu, že jsem je měl na nejhnusnější nastavení, vypadaly pěkně ošklivě, netušíte, jestli je nejde nějakým tajemným způsobem vypnout? Jinak jak jsem řekl, jelo to jakžtakž, FPS 28-35, chtělo by to víc o něco, zmenšení rozlišení nepomáhá, textury, filiage a tak nemají vliv ani jeden snímek za sekundu. Bohužel, každý výstřel je doprovázen notnou dávkou kouře a ta mi to rozkrouhá docela slušně. Čili co se grafiky týče, vypnout stíny a kouř a byl bych spokojen. No a samotná hra? No...musím říct, že to na mě taky moc nezapůsobilo, hlavní postavy se zdají vrcholně nesympatický. Ray byl bezvadnej kněz, ale hrát za něj jako za vrahouna, to je mi prostě proti srsti. Navíc se zde objevily věci jako nákup zbraní apod., což vrcholně nesnáším. Taky tam bylo automatický krytí a zaměřování, ale zkoušel jsem to na easy, tak možná proto. Celkově tedy musím říct, že namlsán jedničkou jsem se na dvojku těšil, jenže demo mě tedy vůbec nepřesvědčilo a plnou tedy asi kupovat nebudu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spacewolf 29. 1. 2010 09:27

Z toho si nic nedělej, já jdu taky proti proudu a taky mám jedničku raději. Dvojka mi přijde už trošku v Cod stylu.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 1. 2010 10:56

V jedničce mě nejvíce bavilo hraní za Raye, vůbec ta postava byla skvěle napsaná, za Bilyho to byla někdy dost nuda
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spacewolf 29. 1. 2010 11:40

Mě se právě líbilo to střídání herního stylu, díky tomu se to neomrzelo.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 1. 2010 13:02

Přesně, mně hraní za Billyho taky nevadilo, i když to všude kritizujou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků