System shock a Bioshock

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 5. 1. 2011 12:36

Automaticky?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 1. 2011 12:50

Ano :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 19. 1. 2011 06:47

Tak jsem to dohrál a měl bych jeden dotaz:
Jak se zachová:
Eleanor, pokud malé sestřičky netěžíte, ale zachraňujete? Taky je zmasakruje nebo je pustí na svobdu? Konce jsem si pak střihnul oba dva, ale jenom kvůli tomuhle nechci hrát celou hru znovu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2011 12:33

powerball
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 20. 1. 2011 08:57

Až tak :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 2. 2013 16:40

Chvíli jsem hrál Bioshock Infinite a vypadá to fakt dobře :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 2. 2013 01:13

Jinak jen tak na okraj: Na GoG.com vyjde zítra System Shock 2 :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2013 09:15

Všiml jsem si :) Konečně... :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2013 11:57

Jsem se System Shockem 2 skončil poměrně rychle... Když jsem zjistil, že se dva první zombíci respawnují v podstatě okamžitě po tom, co zabiju předchozí dva, vzdal jsem to. Na tohle nemám nervy :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 28. 2. 2013 13:08

Mně tam ten respawn nikdy takhle hroznej nepřišel. Jsou tam místa, kde je to trochu otravný, ale je jich málo a obvykle tam ten respawn slouží jen k pocitu možnosti stálýho ohrožení, než že by tam to ohrožení fakt bylo:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2013 14:13

Možná to byla nějaká chyba. Jsem se nestihl ani rozkoukat, kam mám pokračovat a už do mne řezal další.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 4. 2013 22:21

Soutěž o repliku SkyHooku ;-) (je sice plastová, ale vypadá hodně dobře)
http://www.muve.cz/soutez
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod zouki7 10. 4. 2013 16:56

Posláno, a teď to smaž, ať mám větší šanci na výhru. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 9. 2013 14:49

Teda tak jsem si včera ve slevě koupil Bioshock Infinite (takže kromě GTA V které na PC není, Far Cry 3 a Rome Total War 2 mám všechny hry co jsem letos chtěl za pár stovek.) a je to krááása. Tahle série je prostě neuvěřitelně stylová a mě jako staromilci a milovníkovi historie to neuvěřitelně sedí. Už původní Bioshock situovaný do poválečné doby byl super a tenhle secesní je ještě hezčí. Má to zase tu krásnou retro atmosféru, sice tam tentokrát nejsou big dadies ale ta atmosféra doby před první světovou válkou tam je.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PD 25. 5. 2014 22:08

Mám dotaz ohledně Bioshocku 1. Ve Fort Frolic plnim úkoly pro šílence Cohena. Po prvnim se objeví taťka s vrtákem a sestrou. Navedu ho před kameru a označim za zloděje. Až ho vrtulníky odrovnaj, tak se chystám zachránit sestřičku, jenže ona si sama místo oplakávání tatíka zaleze do stěny. Stalo se vám to? Bude možnost jí ještě někde zachránit? Díky
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 9.0)
PD
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka