Delta force-black hawk down

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jamal 15. 8. 2006 13:09

Prosím nevíte někdo jak se mažou uložené pozičky v této hře?,mám PC,předem díky za odpověď
JAMAL for MM
jamal
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 8. 2006 20:26

Tuto hru mám a už si nevzpomínám, ale pokud to nejde normálně ve hře , tak zkus projít Program Files a najít to...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamal 15. 8. 2006 22:01

jo to jsem zkoušel ale je to všechno v jedné složce,prostě neoddělené,žádný mapy,žádnýsavy ale všechno v jednom obrázky,mapy,savy a dotoho ještě čeština :twisted:
JAMAL for MM
jamal
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 8. 2006 22:14

No a savy poznáš? Nebo ne?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 8. 2006 05:38

To bude v dokumentech v profilu.Stejně jako NFS,Oblivion atp.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 8. 2006 11:39

jezek píše:To bude v dokumentech v profilu.Stejně jako NFS,Oblivion atp../quote]

Nevim, co s tim pořád maj... Tuhle složku nesnášim...

Savy se většinou ukládaj s nějakou specifickou koncovkou - .sav, .sv, .sf atd. Nebo s názvem, jaký si dáš při ukládání. Hledej...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 8. 2006 11:46

Třeba se ukládají do profilu...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 8. 2006 11:50

jezek píše:Třeba se ukládají do profilu..../quote]

Chtělo by to vymyslet nějakej standard, abysme to nemuseli pořád hledat... :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 8. 2006 11:53

Taky nechápu, proč prostě nemůžou ve složce se hrou udělat složku SAVE a tím by se všechno vyřešilo :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 16. 8. 2006 13:15

3D_Crab píše:Taky nechápu, proč prostě nemůžou ve složce se hrou udělat složku SAVE a tím by se všechno vyřešilo :?

Jo a po odinstalování hry si celou složku smažes a zapomeneš že tam byly i savy :evil: To teda ne, nejlepší je to když si hra udělá složku v dokumentech a ukládá si tam sejvy i nastavení...
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 8. 2006 14:47

danniel píše:Jo a po odinstalování hry si celou složku smažes a zapomeneš že tam byly i savy :evil: To teda ne, nejlepší je to když si hra udělá složku v dokumentech a ukládá si tam sejvy i nastavení...i/quote]

Jo a oni odejdou wokna a ja přijdu s dokumenty zaroveň i o savy. Tak to ne, navíc, většina her buď hru odinstaluje bez savu a nebo se zeptá, takže v tom problém nevidim.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 8. 2006 18:36

A to Vám fakt připadá tak těžké,při zazálohování savů kliknout 2x víc když je to v dokumentech?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 8. 2006 09:54

Já jsem pro savy v dokumentech, jen tak ji nesmažu a pořád ji vidím..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků