Prey - OUT!

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 13:04

Jestli je ale poslední třetina stejně nezáživná,tak dej pokoj.... :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Kuli 27. 8. 2006 12:57

includes píše:No, Prey je tak trochu jako film King Kong, hodně akce, málo textů :wink: ..../quote]

Presneeee tak. Si vem, že to mimum v hraní a menu, celkom stačí.

A k češtine - prečítajte si návod na inštaláciu češtiny a človek sa zhrozí. :arrow: uf
Kuli
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 8. 2006 13:32

Mně texty v akční hře nezajímaj hlavně že se tam pálí do všeho co se pohne :mrgreen: to mám rád Return to Castle wolfenstein byla pecka, ale Prey byl taky dobrej ale graficky na Quake 4 ještě nemá
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 11. 2006 21:46

Docela rád bych tuhle hru prodal, z originálky co mi tu leží je nehraná, jednalo se o nevhodnou výhru - vzhledem k tomu, že nová hra stojí 900,- Kč, tak tuhle bych prodal za cca 600,- Kč + poštovné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 21:47

Super hra. Na můj vkus ale moc krátká.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 10. 11. 2006 21:54

Ertefol: za to poštovné bych si ji možná vzal ale musel bys mě ještě moc poprosit :)
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 11. 2006 22:08

řekni rovnou, že nechceš :wink: :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 12. 2006 21:23

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 25. 12. 2006 19:03

Tak sem to dohrál - krátké, ale dobré...už aby byla ta dvojka :)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 26. 1. 2007 17:41

Tak se pomalu probíjím ke konci (málo času) a zatím jsou mé dojmy vcelku dobré.Musím uznat,že se prakticky nenudím,příběh velice klišoidní,ale přesně sedne ke hře,navíc Tomyho prupovídky jsou jako z levného akčního béčka a celkový dojem ještě podtrhujou.
Nepřátelé i leveldesign je v pořádku,nenudí,ikdyž protivníků není zrovna hodně druhů.
Jenom mám trošku problém se zbraněmi.Vypadají sice výborně,ale nějak z nich nedokážu vycítit razanci.Takže prakticky hraju jen se základním samopalem/ostřelovačkou a variací na rotačák,křížený s vetřelcem za účelem granátometu :mrgreen:
Hrátky s fyzikou jsou někdy až roztomilé.Nikdy nejsou víceméně na zaseknutí.Po pochopení principu,co se po nás chce,je to brnkačka.
Způsov umírání mi ze začátku trochu vadil.Člověk ztrácí o Tomyho strach,ale po delším čase musím uznat,že naopak přidává do gamesy dost hratelnosti a tak nenastávají místa,kde člověk skřípe zubama po 10 loadingu.Někdy si i přejete umřít,aby jste si zvýšili zdraví :lol:
Engin-běhá klidně,1152x864,všechno zapnuto na max,4x antialiasing.
Hudba je trošku zvláštní.Hodila by se mi více k nějaké fakt epické sáze,ale na druhou stranu je to možná záměr samotných autorů,kdy osamělému indiánovi na cestě za spravedlivým nakopání emzáckých pr....,zadků,hraje symfonický orchestr.Rozhodně řadím k plusům.

Číselné hodnocení nechám po dohrání.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 7. 2014 21:33

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 7. 2014 13:51

Sedm let po vydání... Jo, to je super :D
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 7. 2014 23:39

No co, já to ještě nehrál a hrát to chci, takže já jsem určitě rád :-)
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 7. 2014 23:19

Tak demo mě docela zaujalo :-)
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod jezek 5. 8. 2014 14:58

I hra celková je hodně povedená. Místy nedotažená a občas mi to připomínalo posledního Quaka, ale jinak výborná. Jedna z mála, co mám sběratelku.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka