Prey - DEMO!

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 17:30

3D_Crab píše:jj, už aby byla plná :P-/quote]


... no vidíš já si šetřím demo ... který budu pěkně (pomalu) hrát dokud nevyjde plná ... a ty to dohraješ za hodinu a už nemáš nic :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 22. 6. 2006 17:31

Lidičky kam mám teda jít je to hned na začátku jak vás tam vyplivne ten konečník a skáčou tam takový zubatý kuřata, a u zdi brečí chlápek, pak se klikne na panel vleze se do místnosti a tam jsou dva panáci a potom taková díra ve zdi, a za tou je něco jako výtah ale nic to nedělá a zdi je nějaký kanist co vypadá jako sedlo na motorku a svítí tam světlo. Je to hned na začátku, de facto první souboj. Pomozte prosím. Jinak je fajn že jsou tam různé kravinky jako funkční vysoušeč rukou, světla atd - řeknu vám že po demonstraci toho co 3D realms stvořili bych řekl že ten Duke Nukem Forever jednou přece bude.
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 17:34

jak se musíš skrčit abys vlez do tý místnosti a uprostřed je ten přenosnej rám - z jedný strany vypadá normálně ale z druhý je už vydět jinej prostor - já tam taky šmejdil asi 5 minut :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 22. 6. 2006 18:14

Já tam taky pobíhala jak idiot než jsem na to přišla :lol: Ale ted mám jinej problém, je tam takovej malej mostík a za ním dveře který jsou zamčený, z toho mostu můžu skočit dolu, ale tam nevím jak dál, pořád to na mě plive ty slizouny....bohužel jsem nenašla tam odtud cestu, krom otvoru v podlaze která je zatarasená a nemůžu skrz ní projít :? Je to někde skoro na zezačátku, tak daleko jsem ještě nedošla.
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 22. 6. 2006 18:16

Musíš tam odkutálet tu zvláštní slizatou kouli a pak do ní střelit.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 18:22

Fuck8r píše:
3D_Crab píše:jj, už aby byla plná :P-/quote]

... no vidíš já si šetřím demo ... který budu pěkně (pomalu) hrát dokud nevyjde plná ... a ty to dohraješ za hodinu a už nemáš nic :lol:

je to ještě velice zábavnej multiprey :wink: :)

divný, já během hraní neměl téměř žádnej zákys ( tj. hledání dalšího postupu déle jak 5 minut ;) ) :P :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 22. 6. 2006 18:35

Já ty koule rasila...sem se bála že se z nich něco vyklube :) Dík
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 6. 2006 21:51

3D_Crab píše:
divný, já během hraní neměl téměř žádnej zákys ( tj. hledání dalšího postupu déle jak 5 minut ;) ) :P :)"/quote]

Nejsi sám, co jsem tu četl, tak dycky jsem se dostal během mmntu dál, aniž bych bloudil nebo hledal... A to v tom akvárku bylo fakt hustý, jsem čuměl, že by boss ? :lol: Ale bohužel nic.. Jinak grafika se mi nastavila na plno při 1024*768 a jediný, co jsem udělal manuálně byl AA, ten jsem si zapl sám a běží plynule.. A je to bomba.. Už se těším na plnou..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 21:56

Trinni píše:Já ty koule rasila...sem se bála že se z nich něco vyklube :) Dík /quote]


... já taky, koukal jsem všude po stěnách a hledal žebřík, střílel do vajíček, střílel ... střílel ... a hele ty vajíčka vybuchujou (asi po 10 minutách :lol: ) tak jsem ho tam dokoulel a .. voaláá zákys vyřešen :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 22. 6. 2006 22:31

Ty si na to aspon přišel, ale já bych do nich střílela ještě ted, kdyby mi nedošli náboje :twisted:
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 22:39

Trinni píše:Ty si na to aspon přišel, ale já bych do nich střílela ještě ted, kdyby mi nedošli náboje :twisted:s/quote]


... ale málem jsem to už vzdal (přeci jenom 10 minut střílet do vajíček...už mě to přestávalo bavit - ani žádný zrůdy se z nich neklubaly...)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 23:26

Tak jsem to nemohl vydržet a jak jsem to tady četl tak jsem si musel zaběhnout ke kamarádovi který to demo dneska stáhl..a můžu říct že je to fakt skvělá gamesa...Doom 3 se může jít zahrabat...už na začátku je všechno funkční a jak spustíte ten sušák na ruce a ten vzduch co z něho proudí prostě pixel shaders...nejvíce mě ale dostaly zbraně...taková ta základní co střílí jak kulomet je fajn ale jak dáte pravou myš tak vám jakoby takový pavouček vyskočí do oka a rázem máte sniper...je to fakt efektní...a nebo ta zbran co tak zmražuje a měníte náboje tím že nasáváte ze zdi takový paprsek...prostě nádhera, nebo jak si hraje s tím pavoučkem vybuchujícím...jsem ho zkoušel házet a je sakra dost efektní..zabil jsem se sám :-) a jak se pak naučíte vycházet jako duch ze svého tělo a když umřete tak ještě máte šanci se vrátit do hry postřílením těch duší nebo co to je no tak to fakt nemá chybu..autodetectem mi to nastavilo na 1024x768 a medium grafiku ale díky paměti 512MB RAM se mi to občas drhne ale jinak je to hratelné...někdy tady psal že mu to na athlonu 1700+ a radeonce 9600XT jede na high plynule což je podle mě fakt blbost..na plnou verzi se moc těším..nevíte kdy vyjde?
EDIT:Když se chci připojit na multiplayer tak mi to vždy vyhodí full server a přitom tam je třeba 4/6 lidí...a to jsem zkoušel asi 10 krát a pak mě to přestalo bavit...v čem je finta??že bych nechal zapnuty firewall? :mrgreen:
EDIT2:Tak už jsem to rozjel i v multiplayeru ale nějak se to nehorázně kosilo tak nevím čím to bylo
Naposledy upravil Peter S. Kenedy dne 23. 6. 2006 00:10, celkově upraveno 1
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 22. 6. 2006 23:52

Odporucam - az sa po prechode portalom v debne dostanete do miestnosti kde sa spinacmi prehadzuje gravitacia vsetkymi smermi - prehodte tu gravitaciu hore nohami. To co Tommy spravi snad v este ziadnej hre nebolo :)
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 23. 6. 2006 06:29

To přechazení do spektra je fakt nice, akorát ten boj po smrti je víceméně na prd, když můžeš pořád savovat, ale dobrý :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 23. 6. 2006 06:55

omluvte mě musím si něco vyřídit.....vá bum ratatatata pomoc Tommy uáá bum čau letim....
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků