Prey - DEMO!

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AnimaliX 16. 6. 2006 10:16

Původní název: Prey
Žánr: 1st person akce
Platforma: PC
Také pro platformy: Xbox360
Výrobce: Human Head Studios
Distributor: 2K Games
Distributor ČR: Cenega
Vydání ve světě: 10.7.2006
Vydání v ČR: 10.7.2006
Minimální konfigurace:
Optimální konfigurace:
Multiplayer: Ano
Oficiální stránky http://www.prey.com/

DEMO ... vyjde ve stredu :D

Obrázek
AnimaliX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2006 12:22

No jsem zvědavý jaké budou požadavky na HW..jinak na tu hru se moc těším.

EDIT: Tak jsem si to zjistil sám ze sectoru

Na fórach 3D Realmsu sa objavilo niekoľko zaujímavých informácií o hre Prey. Ide hlavne o hardvérové požiadavky, ktoré síce ešte nie sú presne definované, ale George Broussard hovorí, že na jeho AMD 4400+ a 1900xtx karte to v 1600x1200 rozlíšení ide na maximálnych detailoch bez problémov. Pre tých, kto nemajú taký počítač, však spomína, že hra veľmi slušne ide aj na 2,5 GHz s 9800, alebo 2,0 GHz s 9700Pro. Optimum pre hru by sa malo pohybovať niekde okolo 2,8 GHz a ATI9800. Druhá zaujímavá informácie sa týka aktivácie hry, tá bude onlineová podobne ako pri HL2 a hru bude stačiť aktivovať raz pri inštalácii (smola, ak nemáte doma internet). Z rozlíšení bude hra podporovať 16:9, 16:10 a 4:3 módy. K multiplayerovým botom bolo znovu povedané, že nebudú a momentálne ani nie sú v pláne. Totiž ani Doom 3 nemal botov a engine nemá žiadne vstavané funkcie a teda Human Head by musel všetko robiť od základov, čo by ešte sťažovali zmeny gravitácie, portály a všetky netypické veci v hre.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 6. 2006 13:07

na Prey se taky docela těším jestli s mu podaří šikovně skloubit všechny ty chystané vychytávky a pujde o zajímavou hru máme tu možná opravdový hit, který stál za to utrpné čekání (nejdříve uplné zrušení titulu) a ted je tu zpět aby se pokusil zaujmout svým šarmem a Doom 3 enginem, který doufám ještě spustím
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2006 13:13

Tak já mám 1,8Ghz a GF 6600GT tak bych to mohl solidně spustit když píšou že na 2GHz a Radeon9700pro to jede v pohodě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:24

Nemůžu si pomoci, ale připomíná mi to D3 :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 6. 2006 13:28

vždyt stejný engine a ten nepřítel vypadá jako jeden z nepřátel v D3 myslím že se jmenoval Mancubus Prey mi v mnoha ohledech připomíná Doom3 ještě víc než uplně totožný (co se struktury levelu týče) Quake 4
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:29

Skinny píše:vždyt stejný engine a ten nepřítel vypadá jako jeden z nepřátel v D3 myslím že se jmenoval Mancubus Preyu/quote]

Tak proto :) ...

D3 jsem dohrál, uvidíme, jestli dohraji i Prey :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2006 13:40

Ale prey bude mít lepší vychytávky než Doom3
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:41

Jaké např.? Také D3 vyšel už před nějakou dobou, takže na Preyovi mohou vylepšit to, co na D3 zkazili :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 6. 2006 13:45

ne ruzně přehozená gravitace, chození po stropě a stěnách, portály která tě přenesou do jiné části lodi, když zemřeš nemusíš zběsile mačkat load ale hra ti dá možnost se ještě do hry vrátit pokud zabiješ dost zvířat (na tuto vychytávku jsem obzvlášt zvědavý jak se podaří a havně jak se podaří tvurcum hráče motivovat aby prostě nezmáčkli load) zajímavé jinde nevídané zbraně, možnost opustit svou tělesnou schránku a tak zjistit kde se nacházejí nepřátelé ale zároven být snadnou kořistí pro nepřátele jelikož vaše schránka bude po celou dobu bezmocná toto měl asi PSK namysli
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:47

Skinny: :shock: ...tak to je něco :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 6. 2006 13:48

co jak to myslíš že už si o tom slyšel nebo že to slyšíš poprvé? jelikož už o tom bylo napsáno spoustu tak nevím jestli to nemyslíš jako "to je ale vul no to nám je tedy novinka, magor jeden"
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:50

Ne...vypadá to zajímavě, ale možná to trochu přehnali, uvidíme, jak to bude ve hře, teď se to nedá posoudit :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 6. 2006 13:52

jo bude to takový mišmaš a pokud to nějak šikovně neskloubí bude to akorát na škodu a ze hry bude nehratelný odpad což bych tvurcum nepřál
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2006 13:54

hm...on měl Prey vyjít už mnohem dříve, ale možná jsem rád, že bude vycházet až v tuto dobu :wink: ...
includes
VIP uživatel

Další stránka