Kmotr a nebo Mafia co je lepší

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Koho volíte?
Mafii 115 %  94%  [ 115 ]
Kmotra 7 %  5%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 122

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 4. 2008 21:31

Já jsem odehrál prvních 10 minut a i to mi stačilo k tomu, abych zjistil, jaká je to s*ačka.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 17. 4. 2008 08:03

já jsem kmotra hrál poměrně dlouho a docela mě to bavilo.že je to "totální arkáda",to je GTA taky a nikdo si na to nestěžuje.grafika mi připadá dobrá(kromě aut...)i možná lepší než Mafia a komplikovaný ovládání mi nepřipadalo.

Tím neříkám,že je lepší kmotr než mafie!
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod normen.bates 17. 4. 2008 11:55

tenkrát jsem hrál hru Mafia a nemohl jsem udělat tu část,jak jim vypadne ten závodník nebo co a já musel vyhrát ten závod.tak jsem tu hru prodal a ted mám chut si jí zase koupit,ale mám strach s těch závodů,že to zase nebudu moc udělat a budu mít konečnou.nedá se to nějak vyřešit jinak?nějaký cheaty,nebo save game...Díky
A3000+,1024ram,Asus 3650 256Mb
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 17. 4. 2008 12:18

Pokud si četl pravidla fora,tak jakkékoli šíření a odkazu na staránky s Cheatama je zakázáno. :D
Start: vystihni kam mají soupeřové namířeno a snaž se jim vyhnout, aby do tebe nenarazili. Před vjezdem do první zatáčky by jsi měl být nejhůře druhý - to není nic těžkého. V zatáčce předjeď vedoucího soupeře, nebo ho vyblokuj na písek. Zatáčky projížděj plynule a nesnaž se v nich moc akcelerovat - jinak hodiny. Také bych je nevyjížděl způsobem držení neustále šipky, ale jen lehkým mačkáním na ni, aby byl průjezd co nejplynulejší. Klopenou zatáčku vyjížděj po pravé straně (ta před cílem). Někdy se také stane, že se jaksi ocitneš mimo trať a potřebuješ rychle zpět -- k tomu slouží klávesa Ins - styl Need for Speed - vrátí tě zpět na trasu. Sice zato budeš muset absolvovat krátkou časovou prodlevu, ale jistě se to vyplatí. Po dokončení závodu už jen gratulace a povedené video předávání poháru.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 17. 4. 2008 13:11

tak jestli s tím nejde nějak vychcat,tak to znovu skoušet nebudu,protože na to už nervy nemám.auto jezdí jak na ledě,sebemenší hrbol mě dá do hodin a na klávesnici se mi to ukočírovávat nechce :-]
A3000+,1024ram,Asus 3650 256Mb
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 4. 2008 13:46

Jde to udělat i jinak.Když jedeš závod,tak odboč na úsek tratě,který je přehrazený a pak zmáčkni (tuším) F10,hodí Tě to těsně před cíl,takhle si buď udělej 2 kola a získej náskok nebo takhle přeskač všechny kola závodu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 4. 2008 14:59

V novejsi verzi (kolekce klasiky) si muzes pred zavodem zvolit obtiznost. Kdyz das nejlehci, tak vyhrajes i kdybys nechtel ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 17. 4. 2008 15:17

Mám pocit, že tohle mění i patch 1.2 (kterej je pochopitelně ve verzi Kolekce Klasiky integrovanej).
Jinak stejnak vás nechápu, já jsem ty závody udělal i bez patche už na nějakej 3. pokus :roll: (stačilo používat manuální řazení a šlo to).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 4. 2008 17:40

Já jsem ty závody jel tak 20x a ne a ne to dát, vždycky jsem se někde vymlel v poslední zatáčce a pak mě předjeli, jinak ale s misema kde se střílelo jsem problem neměl, skoro všechny jsem dal na 100HP
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2008 05:46

Tak mě Mafie moc nebavila,tak jsem závody po 10tém pokusu přeskočil.Stejně jsem se o moc dál ani nedostal...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sebous 18. 4. 2008 13:41

Mafia je herná klenot! aspoň podle mě, bombastickej příběh...atd.. Reálné auta, dohrál jsem ji asi 5-krát ale stálě mě baví :)
sebous
First Blood

Odeslat příspěvekod party boy 19. 4. 2008 08:46

Teda jako ten závod je vopruz, hlavně mě ta mise nebaví, ale v posledních měsících jsem si Mafii zahrál asi 3x za sebou a z toho poslední 2 dohrávky jsem to dal na poprvé (nevim jestli je to náhoda nebo to už mam naučený). Úplně nejhorší místo trati pro mě byla ta šikana a potom bylo docela na prd když se to auto rozházelo v místě po šikaně za levotočivou zatáčkou v tý relativně úzký trati, jak tam lemujou stromy tu trať a v tom místě je trať jakoby zapadlá do země, takže naject na nějakyj kopeček bylo o hubu.

Jinak si pamatuju, že když jsem Mafii hrál úplně poprvé tak počet pokusů byl kolem desítky.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 20. 4. 2008 15:00

No když sem to hrál poprvé tak sem sledoval i intermeza....
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 4. 2008 15:11

Ja to ted hraju potreti a nepreskakoval jsem to nikdy :hm
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 20. 4. 2008 15:12

Oja
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků