Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 12:47

Jasny no, hotovy Deus Ex. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 4. 2012 13:34

deus te hodi na jedno hriste s prekazkama a kancelarema po okrajich...a ty se muzes motat porad dokola ..tam zpatky.. nema nic spolecnyho s hrama co jdou rychle dopredu po hlavni lince jako filmy.. ty hry jsou nesrovnatelny..kazda se hraje jinak v jinem druhu prostredi....byt v crysis o jednu ulici navic...tak zas budete brecet, ze vam u toho pocitace umiraji.. ..az bude deus vypadat jak crysis..tak reknu ok..slo by to jinak..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 13:59

DE te hodi do levelu s nekolika moznostmi postupu, oproti tomu C2 ti da na vyber jestli projdes jednu ulici po zemi nebo na leseni. Ale presto je C2 daleko vic volnejsi. Dobre no.. :D

Ale aspon potvrzujes co jsem tu uz psal - ze jedinnej tahak na C2 je ta grafika.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 4. 2012 14:28

:D ja jen porad nevidim smysl srovnavat akcni fps s hybridnim rpg :D ale budiz .. ..pro me je primarni hratelnost ..jestli hra omezuje zpusob, jakym se vyporadam s nepritelem .. ..to, jestli to graficky odpovida roku 2012 ..a herni doba.. a tyhle parametry u me zatim splnuje jen serie crysis a far cry 2 .. kde obe maji pro me sympaticky dej.....a opravdu necekam, ze ve meste budu k nepriteli postupovat skrz baraky..kdyz to je kratsi po ulici...takze neresim ..pokud ulice neni vyslovene dvoumetrova jak v cod..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 14:34

Ja ti jenom rikam, ze ta volnost neni v C2 takova jak tvrdis. C1 jeste mozna budiz, ale C2 je tunel jak facka.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 4. 2012 14:38

tak ja byl zasadne proti..aby bylo crysis ve meste..protoze bylo jasne, ze ulice nejsou plaze more palmy kopce.. cili ze nebude jina moznost..nez omezit se na min siroky pruchod.. ktery je sice dostacujici..ale uz to neni to co mela c1 .. a od c3 ocekavam..jestli maji jen blahove reci o kombinaci obou dilu..nebo to bude zase omezenejsi jednicka .. ..i tak je mi ale jasny..ze ostatni "rychly" hry na tom budou stale hur..s jeste uzsi vyslapanou cestickou..

to mi pripomina..vesmes komplet znicitelny prostredi v c1 ..vyjma skal.. ..o coz byla dvojka tez ve vetsi mire ochuzena kvuli masivnim strukturam..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2012 16:58

Já vím že mě zase budou někteří peskovat, ale C2 bylo tunel hlavně kvůli konzolí. Aby z toho dostali co nejlepší grafiku, museli ubrat na leveldesignu a fyzice. Dělat ostrovy a moře, nevejde to do RAM.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 17:55

No tak C1 se jim do ni vesla.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2012 18:26

No já jsem tu předělávku neviděl, nebyly tam menší levely nebo horší grafika jako u C2?
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 18:51

Zdá se, že na Xboxu je ta hra skoro stejná jako na PC :) Tedy žádný menší levely. Grafika pochopitelně horší je, ale nezdá se mi, že nějak zásadně.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 18:57

Třeba porovnání od IGN, ale jestli z toho poznáte, co potřebujete, to nevím.
http://www.youtube.com/watch?v=Mk_MNrO5jIc
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 25. 4. 2012 19:32

Tady je lepsi porovnani. Ten rozdil tam je znatelnej. Na druhou stranu, na to, ze to je cistej port z PC na konzole ve full hd tak to neni tak strasny.
http://www.youtube.com/watch?v=AcKLjgWl7tM
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 4. 2012 07:32

no ..tak tam chybi jen dve tretiny stromu a objektu...to je v klidu :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 5. 2012 00:05

Ve srovnání s tím co na to chtějí na PC...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 5. 2012 12:16

No jo, ale přece bez části stromů je to úplně jiná hra a nemá to ani smysl hrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka