Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 3. 2008 19:21

No když bereš 18-15 hratelné FPS tak potom jo
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 00:54

Tady jsem dneska testoval Crysis na DX 10 všechno na max +4xAA (všechno super jen ta skála v pozadí je na VH pořád taková mázlá no uvidíme co s tím udělá ten nový patch) Obrázek
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 12:12

Tak ještě další várka screenů z Crysis na max s AA i s FPS (patch tu hru docela zrychlil FPS sice není bůhvíjaké ale na to že je to s AA není to zlé)
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 13:01

No ty pocty framu ale nic moc. :) Ten DX10 nedoporucuji zapinat, hodne to ubere vykonu a na DX9c lze provozovat 99% vseho z DX10.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 13:18

Jasně že Framy nic moc ale i s AA to není špatné
BTW: A jak mám na Vistě přepnout DX 9?
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 13:44

Sry to nevim, ale jde to.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 3. 2008 13:50

V adresáři Crysis jsou dvě knihovny, jedna pro DX10 jedna pro DX9. Musíš tu s DX9 přejmenovat na tu s DX10. Hlavně si tu původní s DX10 zálohuj. Pak se ti klasicky sice bude natahovat ta knihovna s DX10, ale ve skutečnosti je to vlastně DX9. Vyzkoušeno, funguje, toť vše.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 13:55

Takže tu jednu mám odstranit a pak tu DX 9 přejmenovat na DX 10?
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 3. 2008 13:57

Jo, ale neodstraňoval bych jí natrvalo. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 13:59

Jasně někde ji přesunu díky vyzkouším
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 14:24

No nic moc jede to na ho*no i na to nejnižší možné nastavení to spadne na 25FPS slabota
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 14:37

Jako pres ten DX9 to jede hur?? Jinak 3850 neni pro Crysis uplne to prave, ale vic jak LOW si urcite dovolit muzes. :)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 14:45

Asi to chce zpátky to XP protože na XP jsem měl v CPU testu kolem 50FPS průměr ale na Vistě už je to jen s bídou 39FPS takže to chce lepší CPU asi vyměním za X2 6400+ a bude klid
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 3. 2008 16:40

To je divný, mě to i pod Vistou s takhle přehozenýma knihovnama šlapalo daleko rychleji.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 12. 3. 2008 18:37

Tak i já jsem se dostal ke Crysis: Na medium v 1280*1024 (bez AA - proč popíšu níže) mám v průměru 60 FPS, pod 40 FPS to snad ještě nespadlo. Na High (DX9) mám okolo 35 FPS (nejníže asi 25 jednotek). A teď proč bez AA: Z nějakého prapodivného důvodu mi po zapnutí AA (je jedno jestli 2x 4x nebo 8x) spadne FPS z třeba 45 (high) na 25. A co je horší, na medium to FPS spadne z 60 klidně na 8. A navíc zmizí červená tečka u zaměřovače, fakt super. Těžko říct čím to je, je to jediná hra, která takhle blbne .... asi nVidie hodně dobře zaplatila, aby si Crysis nerozuměl s technologií od ATi. Taky sem tam problikávaj textury a některé objekty se vykreslují dost pozdě. Ovladače mám pochopitelně nejnovější (tzn. 8.3) a je to i napatchovaný. Pak mě ještě poněkud nemile překvapil zvuk, kterej v Crysis není rozhodně tak dobrý jako třeba v Call of Duty 4 (navíc v Crysis nejde nastavit u zvuku nejvyšší kvalita ... asi protože to nehraju pod DX 10 - LoL !) A co je nejhorší, ani požitek ze střílení Korejců není tak dobrý, jako střílení Rusáků v CoD 4 .... takže zatím celkem zklamání (hlavně to AA na medium mě dost se*e).

Weightlifter: Hraješ to s nějakým fixem a nebo s normálními ovladači ? Zkus taky prosím zapnout AA na medium detaily, jestli budeš mít tak ohromný propady.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka