Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod inexplicit 3. 3. 2012 08:10

coze? ...neni to tim ze to je demo? ..

se to nezda ..ale tady mam minimalne 19 mrtvol ..spis jich bude vic jen nejsou videt okolo..
..z cehoz plyne..ze tak rychle ty tela asi nemizi ..a ja si ani nevzpominam, ze by vubec mizely :mrgreen:

Obrázek
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 3. 2012 20:59

Sakra, ona ta hra asi fakt bude dobrá. Demo jsem projel už potřetí :-) no každopádně než se do toho pustím, chtělo by si to pohrát s přetaktováním, místy to fakt nestíhá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 3. 2012 23:39

Crysis 1 je zábavná až do úrovně zvané "V konečníku UFOuna". Pak se to náhle promění z taktické střílečky v arkádu (ohřej se, leť s letadýlkem ve 3D pohledu, nejsem žádnej bulič, ale pěknej kulič !" )

Crysis Warhead je lepší. Už proto že tam není žádná p-r-Dell UFOna a veskrze je více taktická, nemluvě o výraznější-sympatičtější postavě Psycha.

Crysis 2 je podivnost, těžící z toho že je na DX 11 texture and feature pack. Není špatná, ale je to spíš další generická střílečka, v podstatě to co bylo skvělé v Crysis a Warheadu, je tu postavené na hlavu. Celkově hra zkonzolovatěla a zas tak moc se mi s odstupem času nelíbila. Navíc nenavazujena na původní hru, aspoň ne tak jak se čekalo.

IMHO nejlepší je Warhead. "Já jsem Brit, ty haaajzle !!!!"
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 3. 2012 08:32

..myslim, ze tva predatavivost v levelu Core..se tu uz probirala .. .lituju lidi, co misto toho, aby se kochali tou nadherou..bojuji s vlastni orientaci...

..co se tyce nasledne arkady... na nejtezsi obtiznost jsem pocital uz kazdy naboj ..+ samotny fakt, ze maji slusne navrch (i kdyz mam jakoukoli zbran) z toho dela "neobycejnou" arkadu ...takovy utek o zivot ..a ze scenaristickeho hlediska to dava smysl ..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 3. 2012 14:55

Tak to jsem asi dezorientován taky, protože úroveň CORE byla dle mě jedna z nejrušivějších vůbec. Prakticky každého kdo to hrál, tohle otrávilo, nebo to v CORE vypnul.

Na druhou stranu mě C2 vůbec nepřijde jako podivnost. S FC1, HL2 je to nejlepší fps co jsem hrál. líbilo.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 3. 2012 16:37

Mně se zas pořád nelíbí Crysis (Warhead mám, ale nedokopal jsem se do něj po zážitku s původním dílem). Dvojka mě naopak mile překvapila a kupodivu mi tam mimozemšťani až tolik nevadili (kvůli nim jsem třeba rovno zabodnul FC1, kde mi brutálně neseděli).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 3. 2012 22:30

Ve FC snad mimozmstani ani nebyli. Jen mutanti. A Warhead je lepsi nez C1, takze se toho neboj.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 3. 2012 18:49

Jo, mutanti, prostě silní, divní šmejdi, kteří se mi do té jinak reálné hratelnosti nehodili :) A ten Warhead tím pádem někdy v budoucnu zkusím :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 4. 2012 18:58

Tak nejčerstvější info ukazuje že C3 si vezme to nejlepší z džugnle i města a nechá prorůst mešto džunglí.. :-)

Podle mě geniální nápad, kulisy jako z Já legenda nebo parádního dokumetu Život po lidech

se mi hodně zamlouvají.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 17. 4. 2012 09:52

napodobne..

--

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 4. 2012 17:44

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 4. 2012 13:49

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... BUlA8GU7h8
Nektery zabery vypadaji velmi luxusne - hlave ten uvod o<:)


Btw. Hraje se jeste multak v Crysis 2 na PC? A jestli jo, jsou jsou tam cheateri/hackeri pripadne jina havet?
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2012 18:42

Ona ta trojka taky pojede na CE3?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 4. 2012 18:48

Tak v traileru je to napsany, tak asi jo ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2012 20:33

No tak to jsem zvedavej jak na to chteji nalakal lidi. Precejenom Cry serie byla vzdycky jenom o tom benchmarku a veskrze nic moc originalniho krom technickeho zpracovani neprinesla. A kdyz tohle bude vypadat stejne jako dvojka...nevim nevim...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků