Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 18:05

3D a ty to hraješ pod XP nebo pod Vistou? Mě to AA skoro vůbec nebrzdilo a to jsem to měl na VHQ
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 18:09

Jedna rada nad zlato, nezkousejte hrat Crysis s FSAA at mate kartu jakoukoli. Jeste na to neni ta spravna doba.
K te 3870, ano jsou to ovladace a celkova "nedoladenost" nekterych her na ATi karty. nVidia nikomu neplatila aby Crysis nechodil na ATi, nVidia platila za to, aby Crysis chodil bezchybne na jejich kartach.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 18:19

Ale s Crysis je jediný problém všechny ostatní hry tam lítají na max detaily jak urvané i GoW na DX 10 i s AA to je teda fakt paráda a blbý Crysis tak na nic to už s tou X1950PRO to běhalo lépe na tom XP nechápu to asi je to tím procesorem ale už mě to začíná štvát furt aby člověk něco vylepšoval
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 12. 3. 2008 18:20

Weightlifter píše:... ale už mě to začíná štvát furt aby člověk něco vylepšovalv/quote]
zeby nadejny konzolista? :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 18:22

Ty asi ne na konzole není tolik her co na PC to je add1 a add2 je to že jsou drahé a add3 konzoli nechci
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 18:30

Ale s Crysis je jediný problém všechny ostatní hry tam lítají na max detaily jak urvanéu/quote]


No ale prave Crysis ma tu malou vlastnost, ze je cca 2-3x narocnejsi nez (az na vyjimky) vsechno ostani co kdy vyslo. Krom toho, spolu s Lost Planet beha na ATi o dost pomaleji.
Me taky az na par vyjimek behaji vsechny hry v 30fps, a to mam kartu s polovicnim vykonem nez ty.
Konkretne treba ten GoW beha u me naplno 3x rychleji nez Crysis na HIGH (very high ani neresim, to je snad petinasobek), a pritom ta hra vypada uzasne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 18:32

JO ten GEAR je nádherný nevím jestli je na tom poznat ten DX 10 ale je super že tam jede ten Antialiasing, ale ten Crysis mi prostě nedá spát asi budu muset upgradovat CPU protože jinak nevím
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 12. 3. 2008 18:33

_DAVE_: Crysis na Medium by mělo s AA jít naprostě v pohodě (jak říkám, bez AA mám 60 FPS, to je dostatečná rezerva .... teda kdyby to fungovalo korektně).
Weightlifter: Samozřejmě, že hraju na WinXP - Visty zatím ještě nemají pro hráče smysl.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 12. 3. 2008 18:34

2 3D_Crab: Jestli ti nejde zapnout nějaké nastavení ve hře tak si najdi soubor s nastavením a změň si to v něm.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 18:34

Že já tam tu Vistu cpal :roll: jinak 3D na XP mám vyzkoušeno pokud zapneš vyhlazení v ovladačích a né ve hře tak to jede o dost lépe
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 3. 2008 18:47

3D_Crab - U tebe bude problem samozdrejme nejeho razu nez prosty nedostatek vykonu. Medium je pro tvou kartu pohoda.

Weightlifter - To ta 4200+ nejde taktovat? Kolik to ma v zakladu, 2.1GHz? Pokud by ses dostal na 2.6, tak cokoli navic uz nepoznas, takze myslim ze v procaku zas takovy trouble nebude.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 12. 3. 2008 18:58

Weightlifter píše:na XP mám vyzkoušeno pokud zapneš vyhlazení v ovladačích a né ve hře tak to jede o dost lépeo/quote]

Díky, jdu vyzkoušet!
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 19:01

Taktovat bohužel nejde má 2,2GHz, ale ještě jsem dostal jeden nápad zkusím ten Crysis přeinstalovat sice to na tom nebude mít vliv ale vyzkouším to protože předtím to jelo na DX 9 na G-Force 7300 takže uvidím
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 3. 2008 19:07

Tys po výměně HW nereinstaloval systém?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2008 19:08

Ne proč bych měl? Nikdy jsem to tak nedělal je tam jen nová grafika
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků