Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 1. 2008 00:15

Prosimte to zni, jako bys upgradoval od listopadu uz ctyrikrat.. :)

Me to bavi i s jednim ugradem, ktery ani nebyl bran jako upgrade ciste vykonnostni. I s 8600GT je to paradni zabava, po druhe to budu hrat nejdrive za dva roky.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Majorus 17. 1. 2008 00:26

jen dvakrát :) paměti a pak grafiku a procesor...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod HAck_SG 20. 1. 2008 12:45

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/jurs ... pc_osk.idn

Tak na to se těším, snad jim to vyjde a vydají to...
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dadasfx 20. 1. 2008 18:01

Zdravim. Uz jsem se tady jednou ptal:

Nejak jsem se zasekl v te mimozemske lodi a potreboval bych poradit. Je to v miste kdy vejdu do lode a zmizne gravitace. Najdu rozbitou ventilacni mriz a zani hned druhou no a pak letim a letim az na konec (tak jak me jeskyne vede) kde uz vidim ty rotujici motory nebo co to tam je, ale je tam silove pole a nevim jak se prez neho dostat. Poradite nekdo pls? Litam tam z zpet porad dokla a nemuzu najit zadnou dalsi cestu.

A dostal jsem odpoved:

Tam mas myslim radu silovych poli za sebou, zajizdi a vyjizdi u nich takovej ten velkej panel, nebo co to je, u toho siloveho pole musis pockat a ono zmizi, postoupis dal a bude tam dalsi... tak furt postupujes stejne, jsou tam asi 3 nebo 4 ty silovy pole.

Nesel mi pocitac tak jsem se k hrani dostal az dnes a mam porad tu samou otazku. Nejsem si jisty jestli jsem spravne popsal to misto kde, jsem se sekl protoze mi tam zadny panel nevyjizdi. Cekal jsem tam nekolik minut a nic. Pro upresneni me polohy pridam, ze je to v te jeskyni kde neni gravitace a poprve uvidite nejakeho toho mimozenstana s chapadlama a pridavam skreen. Predem dik za odpoved, protoze uz jsem z toho zoufalej ze nemuzu jit dal.

Obrázek
„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ 'Albert Einstein™'

Každý by chtěl do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.
dadasfx
First Blood

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 1. 2008 19:10

Zkus zničit všechny nádrže okolo...jinak moc nevím, jak poradit, tuhle část jsem tak nějak proplul...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Jackal 20. 1. 2008 19:29

dadasfx: já tam kde jsi jsem skončil, to byla nuda. :wink:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dadasfx 20. 1. 2008 19:35

Neni tam nic k rozmalaceni zadne nadrze. Zkousel sem mlatit a strilet do vseho cosem videl :(
„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ 'Albert Einstein™'

Každý by chtěl do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.
dadasfx
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2008 15:01

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chameleon-s 23. 1. 2008 16:01

dadasfx: Obrázek
to zakroužkovaný musíš rostřílet, pak by to silové pole mělo zmizet....a nebo si uplně jinde než si podle screenu myslil a radim ti špatně :)

edit:tady je návod na crysis i s obrázkama...třeba ti pomůže líp než já
http://www.madukas.estranky.cz/clanky/navody-/crysis
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod Ted 23. 1. 2008 21:44

Tak jsem vyzkoušel demo a musím říct, že nejsem zklamán, ale na druhou stranu ani překvapen. Očekával jsem vlastně jen Far Cry s hezčí grafikou a vylepšenou hratelností a něco takového jsem i dostal. Ihned jsem si oblíbil oblek, a jeho módy střídal téměř nepřetržitě. Různé možnosti řešení situací se mi moc zalíbily a některé části jsem si pouštěl dokonce víckrát (a ne proto, že bych zemřel :) ). Umělá inteligence nepřátel je nějak tak v normálu, ale občas mě nemile překvapily její výpadky, kdy se na mě hoch kouká a čeká na první ránu. Povětšinou však dávaly hře docela realistický nádech (pletení posledního přeživšího s neviditelností je neuvěřitelná sranda :mrgreen: ). Jelo mi to docela plynule a docela hezky to i vypadalo, netušim na jaký nastavení, nechal jsem default. Jediné co mě docela vadilo (a to i u Far Cry) byl nedostatek jakékoli atmosféry. S oblekem jste (skoro) nepřemožitelní, takže žádný pocit odloučení mezi nepřáteli a cutscény (řekl bych docela nešťastně provedené) na mě taky zrovna nezapůsobily, stejně jako emzáci...
Crysis koupím, ale ne hned, tak akutní to není. Počkám na snížení ceny a nechám si ji na horší časy, řekl bych že nebudu litovat...
//Btw o tom zvuku co vyluzoval větrák když jsem to spustil se mi bude ještě dlouho zdát :mrgreen:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 1. 2008 11:57

A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 24. 1. 2008 16:31

Fuck8r:už sem ho sem dával.....ale je super
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 1. 2008 22:36

Jestli nejde v Crysis zabít obyčejnýho člověka jednou ranou do hlavy (nemyslím třeba raketometem ale normální devítkou) tak to ani nemá cenu instalovat :?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Majorus 27. 1. 2008 23:58

Ale jde, musíš jen dobře mířit;)
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod pepos01 28. 1. 2008 23:25

Crysis hraji ,,již,, po druhé a mám takový silný pocit, že čím více jej hraji, tím méně mne zaujímá.Od začátku hry je to ,,SUPER,,...člověk se plazí, chodí, snaží se, aby jej nikdo nezachytil....atd atd.Ale pak ten NESMYSL začíná tím, že nejdříve musím prolézat jakési doupě oněch příšer, které je dosti otravné a pokračuje to přes další mise, které by opět byly bez chyby, kdyby je nezkazili těmi létajícími, hloupými příšerami ( nebo jak je nazvat lépe ).Pokud jsem si trošku stěžoval na Far cry, pak to není nic ve srovnání s tímto.Crysis je podle mne skvělá hra ( ovšem bez těch provařených mutantů ).Prosím, je to ale jen můj názor ( každý máme svůj a rozdílný ), tak mně hned za to nekamenujte :) ...a díky za vyslechnutí!
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka