S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod c user 30. 4. 2008 14:20

jasne nainstaluj si to , hra ide trosicka lepsie, neiktore textury vyzeraju lepsie - napr psy, takisto je viacej artefaktov ale hlavne sa da u barmana kupit armadny obrneny oblek 160000 rublov alebo exoskeleton 200000 rublov. a v Pripjati sa da na namesti najst vylepseny exoskelet.

Pozor 2 questy a to najdie vylepsenu zbran clena povinnosti a zabi stalkera sa presunuli z temneho udolia do podzemia pri agroprome. ale inac v pohode
E6600@2.93Ghz. 4096MB A-Data Vitesta 800Mhz, Asus Commando, MSI Geforce 8800GTX@ultra, 2x250Seagate SataII ES 250 Raid0. 1TB Hitachi Deskstar,1TB WD Caviar Black, 300GB IDE WD , Creative Fatal1ty, Chieftec bigtower, Thermaltake 750W
c user
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 7. 2008 12:20

Hech koukám ,že se má načínat již II.soudek této chutné lavorovice a já teprf narážím First,tož pomožte chlapci Starcovi...vyšel někde manuál cz!?...díky...
vypadá to za tu cenu velmi chutně a konečně jsem to zprovoznil(...,he díky Jirko,že...),doufám ,že to ještě někdo hraje?!...mužik Míšo-Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 7. 2008 10:43

ja se to chystam hrat na podzim.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2008 18:12

Ach jo ,tvrdě se ,,práskám,, v Labory X18 u těch dokumentů,je to tady samej sajrajt jsem až dole u druhejch kodovejch vrat...?! díky...jdu opět se,,rozzářit,,...tydýt Marcel-Mišo Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 7. 7. 2008 20:33

Marcelku nespoileruj.

Mám asi po originálce stalkera,včera jsem ho zkusil nainstalovat a píše mi could be not read from root bla bla a když dám přeskočit tak to po instalaci nejde, spustí se jen obrázek stalkera ale hra ne.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 7. 2008 21:32

Tak to vyreklamuj, ne?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PC 7. 7. 2008 21:35

No asi těžko když je to hra od základní desky Asus.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2008 23:14

Promiň PC .ale to mělo do spoileru opět hodně daleko,že...no vyhrabal jsem se sám ,ale zůstal jsem viset pod utrženým žebříkem u vědců(jestli tohle zase označí někdo za spoiler ,tak sem už nic psát nebudu...založte někdo topic se ,,zákysama ,,a bude klid...díky i za pomoc se žebříkem,jinak si hráči vždycky pomáhali,stačí mi to na SZ..)Brou Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2008 05:01

Není nutné zakládat další téma.Však právě pro takové rady tady je i tohle ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 8. 7. 2008 08:47

A speciálně pro PCho - tohle má do spoileru ještě hodně daleko. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 7. 2008 16:06

no hmmm nad tím prvním je ještě jeden,taky jen do půlky,help mííí,díkes ,jinak jsem z touhle ptákovinou na hezky dlouho skončil...a docela se mi to až sem pro volnost v krajině (i když je samej sajrajt...),ale 3.pastička na myši v jeden den ,to je na Marcela privela...konec Zvon-ec...
...dodatek:bylo mně pomoženo Stěpou,,Gekonem,,Komárkem na X-zone,stručným ,ale dostatečným zákysovým manuálkem...holt po ,,pádesátce,, huž neuroni utíkaj het v pětistupech,ach jo...molte Grácia...tydýt Marcel od Zvonu...
Bať,dojel jsem to k ránu ,již se mi to dlouho nestálo...až ráno...až na ty poťouchlosti a naschvály
jsem se chytil daleko víc než v ME ,ještě jednou díky obětavým hráčům za manuály(u Sarku jsem opět ,,bručel v ťurmě,,-typické že...).No opět si to pro nedodělky musím dát znova,neb to stojí za to:u mne to má 9 a kousek i když to není RPG...Miško Siberia...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 7. 2008 23:41

Normalne mi to chybalo...Nainstalovat 5x patch pretoze,jeden nefunguje bez druheho :roll: Predtym mi to islo 65FPS (v podzemi aj 120FPS)stabilne na ultra na 1680x1050,teraz 15FPS na akekolvek nastavenie a rozlisenie bez tych patchov...tak som zvedavi :/ este chvilku a prcam na cely PC gaming!!!

//Po hodinke hrania sa skrapkam po hlave :hm jako pred rokom dobre....Ale jaksi...teraz sa na to pozeram trosku inak,uz to asi druhykrat nedohram :oops:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 7. 2008 12:02

prcej prcej..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 7. 2008 12:29

_DAVE_ píše:prcej prcej..

Tebe dat tak 10dni za spam ;)

Hovorim...Je to po roku ine ako som to mal zafixovane.Necham to este na disku(koli spomienkam) a uvidime...Mo zno ma to znova chyti ako kedysi ^^ Ale velku sancu tomu nedavam :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 7. 2008 20:09

mám problém - hraju ho na úplný full a vše co tam je mám pozapínané ale není vidět můj stín - ostatní stíny (lidi, mutanti, ptáci, stromy, keříky a dokonce i mraky) tam jsou ale můj ne :'(

zkoušel jsem dávat i nižší nastavení a něco povypínat jestli třeba moje GK neumí nějaký ten nejlepší efekt stínování ale pořád nic...

bez mého stínu to není ono :-S
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka