AKE akcne hry pre Pentium 300, 64MB RAM

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 2. 2006 14:23

Jak se tady tak divam jak malo lidi ma prehled na cem jaka hra bezi. Doom1+2 vezi i na 386, 4MB RAM.. Tomb raider1 na 486DX4/100, 16MB RAM.. P-300 neni zas tak spatne PC, ale treba Posel smrti ma pokud vim min kolem 800MHz a 128MB RAM. Jet by ale mel, se slusnou VGA, ale neptejte se jak :)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 21. 2. 2006 14:42

Synovec paří Posla smrti na Celeronu 233 s 64 MB ramky a s 32 MB kartou v rozlišení 800x600.
edit//:Já jsem jen jmenoval hry,které jsem hral na výše zmíněném celeru 233.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 2. 2006 17:00

Nebo zkus System Shock 2 to je taky dobrá hra
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 2. 2006 17:06

Tarminator:Future Shock
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 2. 2006 17:13

Tak to ted vypada ze nemam prehled ja ... :P Ale podle oficialniho minima bych tipoval ze nebude hratelne. Tak to sorac.

A co nejake strategie? Settlers2,3 C@C: Red Alert2 - vse ma nadhernou grafiku a nepotrebuje 3D kartu.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 2. 2006 18:48

jezek píše:Tarminator:Future Shock

to je taky hra jak víno... To byla první akční hra co se dala ovládat myší, ne?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 22. 2. 2006 16:01

2_Dave_:Jo,minimum je tuším 800,ale kámoš mu řekl,ať to zkusí a jede mu to naprosto bez záseků při rozlišení 800x600.
2Ertefol:Myš šla použít už i v Dukovi3d,ikdyž ne zas tak efektivně ,ale ve Shadow Wariorovi už šlapala dobře.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 2. 2006 16:07

Presneji receno byla to prvni hra na svete kde se pouzival "freelook" nebo jak to nazvat. Hrac se mysi jakoby rozhlizel kolem sebe - znate to. Hry do te doby se chovaly tak, ze posun mysi dopredu rozbehl panaka dopredu misto aby zvedl pohled oci.

Nedavno jsem neco takoveho rozjel na zkousku a reknu vam, byl to hnus to ovladani.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 22. 2. 2006 16:15

Ale právě feelook jde už u SW.Včera jsem ho hrál v práci :wink:
Mě dostal Wlfenstein,když jsem se snažil pořád dělat úkroky do strany a pak mi došlo,že to tady asi ještě nejde :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 2. 2006 17:16

Můžeš taky zkusit Unreal 1 celkem fajn hra a na nízké HN dobrá grafika
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 2. 2006 18:46

je to MOUSELOOK ... a i hloupouckej Wolfenstein podporoval ukroky :-D ...

64MB pro trikilovou zeleninu je hodne malo ... to chces minimalne 128 a pokud muze tak at si koupi za tri kila 256 :-) ...

grafika - tot problem, pokud je tam cokoliv jinyho nez VooDoo tak se musi shanet patche atd ...

Unreal : bezel mi i v nativne podporovanym S3MeTaL a u ATI to pouzivalo Direct3D a posledni patch i OpenGL:-)

muze mi nekdo rict jak moc mlady capkove sem prispivaj ? :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod jezek 22. 2. 2006 18:55

Wolfík přece úkroky neměl.Nebo nebyly na standartních místech a v options taky nebyly.Ovládání bylo jen na šipkách a střelba controlem.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 22. 2. 2006 19:32

Myslim že úkorky šly když se zmáčkl alt nebo nějaký takový tlačítko.
Ale nejsem si jistý
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 22. 2. 2006 19:58

Ukecali jste mne.Asi to fakt šlo.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka