Metal Gear Solid

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2006 14:41

http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=113075
Uffff....ani nevite jakej me ted spadl kamen ze srdce....ted uz nezbyva doufat ze do nedostane naky jiny pako
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2006 17:07

Aspoň něco se mu nepodaří zprznit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Gray Fox 29. 9. 2006 11:11

Uff tu je mrtvo...
Dohráli ste někdo MGS 2 na obtížnost extreme?
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 9. 2006 11:27

Gray Fox - vsetko ohladom metala sa prebera v diskusii s nazvom "Napiste svuj nazor na novy Metal Gear Solid."
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Gray Fox 29. 9. 2006 11:32

ok dik :oops:
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 10. 2006 17:18

MGS jsem hrál kdysi na PS1. Úžasná hra, vážně asi nejlepší zážitek ze všech her, co jsem kdy hrál. Only a fool trusts his life to a weapon :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2006 17:24

M@tezz píše:MGS jsem hrál kdysi na PS1. Úžasná hra, vážně asi nejlepší zážitek ze všech her, co jsem kdy hrál. Only a fool trusts his life to a weapon :-)

Souhlasím..nejlepší herní zážitek v životě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 10. 2006 19:07

Peter S. Kenedy píše:
M@tezz píše:MGS jsem hrál kdysi na PS1. Úžasná hra, vážně asi nejlepší zážitek ze všech her, co jsem kdy hrál. Only a fool trusts his life to a weapon :-)Souhlasím..nejlepší herní zážitek v životě
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Gray Fox 6. 10. 2006 19:22

Metal Gear Solid prostě rulezZ :!:
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 10. 2006 19:32

mne sa lubi fraza - metal gear is solid
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Jont 6. 10. 2006 19:36

je to pravda mgs je prostě nejlepší- když jsem ho hrál poprvé tak jsem nejvíc asi čučel na tu super grafiku, byla prostě úžasná a nedokážu si představit lepší. Taky byly výborné souboje s bossy a vlastně celý příběh. A hlavně ta geniální hratelnost. Prostě asi nejlepší hra co sem kdy hrál.
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 10. 2006 03:58

Jsem hrál demo a to mě uchvátilo tak že jsem si tu hru musel za týden hned pořídit a to hned jak vyšla u nás tehdy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Chumbaba 7. 10. 2006 07:40

Now, make me feel it, make me feel alive again...
Nebo jak to říká ninja. Tu větu jsem slyšel pořád dokola i s tou hudbou, nemohl jsem ho zabít a nemohl a nemohl a nemohl...
Ale nakonec jsem na to přišel :mrgreen:

MGS1 je super hra. Dvojka se mi moc nelíbila, myslím, že je hodně vyhypovaná a nebavilo mě hrát za Raidena. Nebavil mě příběh a nezajímali mě bossové.

Trojka je zase super! Všechno, jak má být. Jen by Snakea nemuseli tolik mlátit. Nechte Snakea!!! Neubližujte mu!!!

Atd...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 7. 10. 2006 08:31

Nj a já díky Hrtakovi(opět mu tím skládám poklonu :mrgreen: ) můžu na mém GC(to skládám pokonu sobě, páč mám nový, krásně perleťově bí...dost, zase jsem se zasnil :D ) zahrát MGS:Twin snakes a včera sem vyklepl Vulcana v tančíku a ted sem u elekrtrické podlahy a musim sakrasakrasakra dostat řízenou střelu do generátoru, ale když ony ty sakrasakrasakra kulometky na kamerách mi jí vždycky dostanou :twisted:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Jont 7. 10. 2006 08:57

Jo pravda, trojka je taky super. Dohrál jsem jí asi pětkrát a získal všechny ty bonusy (neviditelnost, EZ gun, různý maskování). A jaký je podle vás v MGS3 nejtežší boss? Já myslím, že The End. Zabíjel jsem ho tak hodinu a prostě sem skoro nikdy nevěděl kde je, ale nakonec sem ho stejně dal. A nechápu jak to někdo může celý projet za 2h? Jet to možný? (a máš pravdu, chudák snake)
PS4ever
Jont
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka