Metal Gear Solid

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Xoddam 28. 1. 2006 00:56

Mno nevim tak semzaspominal na super Metal Gear Solid 1 na PSX 1, ze jak fantasticka hra to byla na tu dobu. Otazka, ja uz konzole nehraju ale vysli nejake dalsi dily MGSka na PC ??

dik
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 1. 2006 08:14

Zvolil sis fajn server, myslim ze by se z toho mohla vyklubat hutna diskuze na jedno oblibene tema... :mrgreen:
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2006 12:58

JJ taky si myslím že tohle téma potřebovalo trochu probudit..já jsem kdysi když jsem měl PSX odbíral i OPSM a tam jsem si zahrál demo MGS...hrál jsem pět minut a bavilo mě to tak že jsem si musel pořídit plnou verzi...a dodnes je to pro mě nejlepší hra na světě...na PC vyšlo MGS1 a MGS2 a měl by vyjít i MGS3 subsistence ale není to jisté...ovšem pokud si chceš užít MGS v plné parádě tak si pořid PS2 a nebo GC kde vyšel remake MGS1 s názvem Twin Snakes....grafika lepší než v MGS2 a možnosti stejné jako v MGS2...až na ty matrixovské animace...ty mi tam hodně vadí...jinak je to skvělá hra
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2006 18:58

Jednicka je stejna na PC s tou na PSX....rozdil je akorat ze na PC mas navic pribalenych nakych 300 VR misi ktery se ne PSX prodavaly tusim oddelene.(A mozna sou tam i naky bonusy ale nejvyznamnejsi sou ty mise - je to davno co sem hral MGS na PSX)
Jo a myslite ze nekdy v budoucnosti (hodne daleke) vyjde MGS4 i na PC?
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod LaughingMan 28. 1. 2006 20:17

JJ Metal gear si rozhodně pořiď, jenom bacha pc verze dvojky potřebuje 8GB volnýho místa a konverze bohužel nedopadla nic moc, já jsem měl docela problémy s grafikou když sem měl max detaily a taky se to ovládá mnohem líp s gamepadem no ale zase stejně jako u 1 obsahuje sposty bonusů, který vážně stojej za to. Pro mě jedna z nejlepšíh sérií, geniální příběh podtrženej výbornejma animačkama a soundtrackem od H. G. Wiliamse (Skála) a hlavně je tam spousty orginálních nápadů, to všechno dělá z týhle hry skutečný umělecký dílo.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 28. 1. 2006 20:19

MGS 1 na PC zrovna hraju, je to naprosto super záležitost, kdysi dávno jsem hrál PSX verzi na půjčeném Playstationu, ale nestihl jsem to dohrát. PC verze má celkem problémy na novějších grafických kartách. Mám GF 6600GT a nepodařilo se mi hru rozjet v hardware renderingu. Patch jsem žádný nenašel, takže smůla a jedu v software módu... Ale je to taková pecka, že to překousnu :-)
Miluju Mei Ling... a Snake má super hlášky...

"Snake, what happened? Snake? Snaaaaaaaaaaake!!!!!!!!"
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 1. 2006 20:31

já MGS1 dohrál na PC celkem nedávno a je to perfektní hra...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2006 21:05

Ono ani ta dvojka neni nak moc povedena...taky mam na 6600GT polovinu veci vyplou :(
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Fever 29. 1. 2006 12:32

No... ja s MGS nemám blízke stretnutia. Aspoň donedávna. Kamarát to má na PS2, konkrétne Substance. Trochu som to hral, a vyzerá to zaujímavo. Hlavne tie misie vo virtuálnej realite...
Ale ja na MGS veľmi nie som (sorry Ocelot :))
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2006 13:49

Tak já mám MGS2 na pc originál protože to opravdu stojí za to takže nic tady ani nepiš o pálení...na foru se to ani nesmí...za to je ban....takže ti to ani nenapálím...a je na dvouvrstvé DVD...takže mazej si to objednat nebo z bazaru za levnější cenu....ale já to tehdy asi 2 roky tomu kupoval za 1200 takže ted to snad bude levnější
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 1. 2006 14:45

Teď už MGS nekoupíš :cry: :cry: :cry: Alespoň mi se to nepovedlo
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2006 15:47

Ty jo fakt,...nedá se to sehnat...no zkuste bazary...tak to jsem rád že mám takovou raritu :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 1. 2006 16:07

Me tady na stole taky lezi jeden kousek MGS2....ale bohuzel je kamose. Dost me stve ze se to neda sehnat, on si to kupoval tak pred dvouma rokama a to jeste byl k sehnani....v posledni dobe sem ho nikde nevidel ke koupi (tady uz fakt nezbyva asi nic jinyho nez si to prepalit protoze ti co maji originalku si ji beztak budou drzet zuby nehty a do bazaru ji nedaji) :cry:
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod LaughingMan 29. 1. 2006 17:15

No jo bohužel japonský klasiky se u nás sháněj dost těžce a to mě štve, moje DVD MGS 2 se mi sekne v 50% instalace, že já sem ho vůl pučoval a neudělal si kopii :cry:
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2006 17:49

To jsem si nikdy nemyslel že MGS2 na PC bude takový trhák že ho všichni budou kupovat...a nebo naopak není tak populární na PC takže už ho nedodávají...s tím poškrábáním by mě to taky mrzelo a proto originály moc nepůjčuji
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Další stránka