Tragédie ! Splinter Cell 4 odložen - o Půl ROKU !!!!!

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 27. 1. 2006 20:20

Tak to je tedy pro mě setsakra tragédie :( :| :| :| :| :? Splinter cell bude až v září ? Copak se asi soudruhům v Ubi Soft nepovedlo ????????? Teď ještě aby byl opět posunut Hitman 4 a je veškeré těšení na oblíbené "peškovské hry" v háji. Hm, takže - sakra-že bych si to přece jen nakonec zahrál na některé z nových konzol ???????
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod timeforce 27. 1. 2006 20:30

veris ze je me to uplne jedno .))
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod christian 27. 1. 2006 20:53

Jo si budes muset zahrat na konzoli.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 1. 2006 22:38

O tom splintrovi jsem to čekal...jelikož se mi to zdálo rychle takovou hru udělat za rok...ikdyž už se z toho stává taková rychlokvaška ze které UBISOFT jen tahá prachy...a proto to možná zjistili a upraví to...no snad to tak bude...ale všechny tři díly SC přímo miluji
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 1. 2006 22:46

SC je dost dobrej ale na MGS nema, to zpozdeni me ser....stve protoze uz z toho co Ubi vypustilo to vypada ze to bude drsna parba. Ale Sam se mi holohlavej nelibi :cry:
2PSK: Ta hlaska (drzim v ruce 50000000 dolaru...) je perfektni a kdyz sem ji slysel poprve tak sem se valel smichy po zemi.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2006 13:55

Lo!Zza píše:SC je dost dobrej ale na MGS nema, to zpozdeni me ser....stve protoze uz z toho co Ubi vypustilo to vypada ze to bude drsna parba. Ale Sam se mi holohlavej nelibi :cry:
2PSK: Ta hlaska (drzim v ruce 50000000 dolaru...) je perfektni a kdyz sem ji slysel poprve tak sem se valel smichy po zemi.

JJ ta hláška je opravdu skvělá tak doufám že s ní vyhraju soutěž o nejlepší signaturu :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 29. 1. 2006 02:23

[quote="Peter S. Kenedy"]O tom splintrovi jsem to čekal...jelikož se mi to zdálo rychle takovou hru udělat za rok...ikdyž už se z toho stává taková rychlokvaška ze které UBISOFT jen tahá prachy...a proto to možná zjistili a upraví to...no snad to tak bude...ale všechny tři díly SC přímo miluji[/quote]

Oni na tom samozřejmě nedělají rok ! Podle mě čtyřka může být ve vývoji minimálně od vydání dvojky ! Rychlokvaška splinter cell zcela jistě není, každý díl se hraje jinak, a trojka byla už dost revoluční, čtyřka bude opět o kus napřed.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Fever 29. 1. 2006 13:42

To vám od Ubisoftu nestačí PoP: Two Thrones? :)

Myslím, že Ubisoft sa len snaží napodobňovať postup VALVe. :)

Dalo sa to čakať...

Lenže ja som nehral ani jednotku, takže mi teraz dali čas na to, aby som to dohnal. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 30. 1. 2006 09:34

No, tak všechny díly SC byly spíš datadisky, než nový hry (hodíme tam dalších 8 misí a přidáme nějakej supercůůl pohyb kterej použijete jednou za hru) tak si možná v UBISOFTU řekli, že ja na čase udělat plnohodnotný pokračování.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2006 09:41

Osobně mě ani jedem Splinter moc nechytl,tak jestli tohle má být něco aspoň trochu jiného,tak si klidně počkám.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Grammator 30. 1. 2006 14:36

Věříš že mě je to taky jedno? Nehraju ani splintra ani hitmana - žádného.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2006 14:38

Ikdyž Hitman se dá hrát i stylem Rambo,ne?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 1. 2006 19:02

Splinter je dobrej, Hitman sem nehrál, ale Rambo stylem se to dá určitě projet ;-)
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 1. 2006 19:37

Jenže hitman je o tom že se připlížíš pomalu k oběti a udusíš ho ocelovým lankem...to je to pravé vychutnání hry :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 1. 2006 19:38

Nejlepší je Riddick... Přijdu, rozstřelím světla a pak potichu lámu vazy... lahůdka :)

EDIT: Heh, mimo tohle fórum by to vyznělo velice zajímavě :lol:
Naposledy upravil Ertefol dne 30. 1. 2006 19:42, celkově upraveno 1
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Další stránka