Stealth akce - nápad !

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 3. 1. 2006 23:46

Tak jsem si teď doposlechl písničku od Greenhorns Největší role Cliftona Jamese pojednávající o dvojníkovi maršála Montgomeryho. Vzpoměl jsem si na jeden válečný film pojednávající o atentátu na Churchilla, anebo na velmi pěknou knížku bylo jich dvanáct o tom jak nacisté chtěli zastřelit Stalina. A tak mě napadá - proč toho už dávno nikdo nevyužil ve stealth akci ? Je to samá současnost a na WW-II se zapomíná, přitom by akce třeba s názvem "Hitler´s Assasin" byla velmi velmi atraktivní. Takový Hitman za časů WW-II přičemž by se měli zabít všichni spojenečtí vůdci: Churchill, Rossewelt, Stalin, De Gaule, Patton, Bradley, Žukov, Koněv, Le Clerc. Samo že by tam byli i dvojníci a hráč by musel vyšpionovat nějak který je ten pravý.... Zabitím všech by se dal zvrátit průběh války. Samo že by se v dalším díle dalo hrát zase za pravou stranu a likvidovat krom Hitlera i Göringa a další pohlaváry III. říše anebo třeba i Japonska a Itálie.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 1. 2006 13:58

Hmm, už vidim, jak naši američtí nebo i jiní (angličtí, francouzští) přátelé nechají zastřelit svoje uctívané vůdce (to je jako kdybys chtěl ve hře nechat hráčem zastřelit anglickou královnu nebo amerického presidenta - to nemůžou nikdy překousnout).
A v opačný verzi je trochu problém s historickými reáliemi (přeci jenom Němci sou dost náchylní k zákazům zobrazování svastik a vůbec věcí spojených s Hittlerem a fašismem).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 4. 1. 2006 19:35

V call of duty 2 háknkrajcy jsou :D
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 1. 2006 18:33

Máš pravdu, i v jedničce myslim byly. Hm, tak s tim by asi takový problém nebyl, ale s dílem proti spojencum určitě jo.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 7. 1. 2006 09:09

Svastiky se vyskytují ve spoustě dalších her.Třeba všechny díly Wolfensteinu a myslím že i v MoHAA.
Tady problém není.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2006 13:30

No, mě by spíš zajímalo, jak vypadaly verze pro Německo :) .
Jsem modelář a vím, že Němečtí (a myslim, že ani jiní) výrobci stavebnic svastiky k modelům nepřikládají. Je potřeba si je dokoupit zvlášť. Ale zase v historických filmech svastiky taky jsou. Tak já nevim, jak to v tom Německu funguje :? .
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 7. 1. 2006 13:53

Brácha je taky modelář,takže tuhle problematiku docela znám.Pamatuju,když si dělal svastiky sám....
Ale myslím,že s tímhle němci nemají problémy,kdyby jo,tak by se už určitě ozvali.
PS:U Il-2 na německých letadlech taky není.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 1. 2006 14:20

Chvilku jsem přemýšlel, co jsou to svastiky - představoval jsem si nějakou modelářskou gumu nebo tak :mrgreen:. Ale už mi docvaklo.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2006 14:45

ocelot69 píše:Chvilku jsem přemýšlel, co jsou to svastiky - představoval jsem si nějakou modelářskou gumu nebo tak :mrgreen:. Ale už mi docvaklo.o/quote]

:mrgreen:
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 8. 1. 2006 11:00

ocelot69 píše:Chvilku jsem přemýšlel, co jsou to svastiky - představoval jsem si nějakou modelářskou gumu nebo tak :mrgreen:. Ale už mi docvaklo.o/quote]

No nebyls až tak daleko, protože kdo to používá a myslí vážně, tak je asi pěkná guma ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 9. 1. 2006 07:24

Ale modeláři to používají a myslí vážně(z hlediska dobových reálií :wink: )
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 15:39

jezek píše:Ale modeláři to používají a myslí vážně(z hlediska dobových reálií :wink: ):/quote]

To můžu potvrdit. :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod OCELOTR 9. 1. 2006 17:15

Sáááááj kssssschááás sschaasschaassss chasssá !
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 19:16

ocelot69 píše:Sáááááj kssssschááás sschaasschaassss chasssá !h/quote]

Zase se nějak nechytám...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2006 08:17

Taky jsem absolutně mimo...
jezek
Taťka moderátor

Další stránka