série Hitman

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 22. 12. 2005 00:35

Tak jsem zjistil dvě věci. Hitman 3 je sice na jrc shopu k mání za neuvěřitelných 199Kč ale není dlouhodobě k dispozici a co se týče dvojky tak má naprosto šílené panáky kteří vás i na nejnižší obtížnost prostě prokouknou. Můžete mít na sobě jakýkoliv předmět panák vás prostě odhalí a začne po vás pálit hlava nehlava. Tím pádem je zcela zbytečné zkusit hru dohrát ve stealth módu. Přiznám se že trojka se mi líbila, tohle je ale strašné ! Na nejvyšší obtížnost prosím ale na nejnižší anebo druhou nejnižší ? Jak může panák odhalit že já nejsem jeho kolega když jsem k němu otočený zadkem ? Na co je mi převlek když ho stejně musím zastřelit jako psa ? Nevím co na dvojce tedy všichni mají, trojka mi přišla prostě víc hratelnější. Pokud tedy nepočítám prastarou jedničku která je zcela nehratelná díky no save systému...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Case 22. 12. 2005 07:20

Ono to chce trochu přemýšlet, převlek sám o sobě nestačí.. Jednička je skvělá hard-core záležitost. Dvojka je méně HC, ale je tam solidní svoboda. Trojka postrádá cokoliv nového, ale pořád je to dobré. Fajn série.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 12. 2005 14:59

Jasně, nepřátelský panák tě sice odhalí, ale nějakou dobu mu to trvá. Je potřeba myslet.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod goodoldalex 22. 12. 2005 23:46

Jednicku som nehral, v dvojke som sa dopracoval k nejakej azijskej mafii, na obtiaznosti bez savov a vzdy som bol Silent Assasin. Splinter Cell na hard je oproti tomu hrozna slabota :evil: Ak niekoho tento styl bavi tak sa dost vyblbne.

Aa, sledujem ze Score s Hitmanom je uz vonku, asi viem co budem robit najblizsi mesiac :)
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2005 18:06

PC píše:Tak jsem zjistil dvě věci. Hitman 3 je sice na jrc shopu k mání za neuvěřitelných 199Kč ale není dlouhodobě k dispozici a co se týče dvojky tak má naprosto šílené panáky kteří vás i na nejnižší obtížnost prostě prokouknou. Můžete mít na sobě jakýkoliv předmět panák vás prostě odhalí a začne po vás pálit hlava nehlava. Tím pádem je zcela zbytečné zkusit hru dohrát ve stealth módu. Přiznám se že trojka se mi líbila, tohle je ale strašné ! Na nejvyšší obtížnost prosím ale na nejnižší anebo druhou nejnižší ? Jak může panák odhalit že já nejsem jeho kolega když jsem k němu otočený zadkem ? Na co je mi převlek když ho stejně musím zastřelit jako psa ? Nevím co na dvojce tedy všichni mají, trojka mi přišla prostě víc hratelnější. Pokud tedy nepočítám prastarou jedničku která je zcela nehratelná díky no save systému...o/quote]

To by mne zajímalo jakym stylem tu dvojku hraješ... Je jasný, že když najdou mrtvolu svého kolegy tak se začnou rozhlížet po neznámém člověku v jeho úboru, podezřelé je také BĚHÁNÍ, ale jinak se mi m,nohem těžší zdál HITMAN 1. Dvojku jsem dal všechny mise na SILENT ASSASIN.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 27. 12. 2005 22:46

Dostal som na vianoce SCORE s Hitmanom 2, a aj keď ma Hitman doteraz nezaujímal, toto je fakt sila. Proste dobrá hra. Len sa mi nechce zozbierať všetky zbrane, a už vôbec nie hrať misie na hodnotenie Silent assasin. Síce som to skúšal, ale nakoniec aj tak všetkých postrieľam. Doteraz som mal hodnotenie len Mass murderer. :) Som na misii Hidden Valley a tí samuraji sú dosť brutálni. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 28. 12. 2005 00:44

Fever, skus to na silent assasin... Aspon prvu misiu, uvidis aky je to masaker :) Plus ked som zistil kolko je sposobov ako misiu dokoncit, dost som cumel.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2005 10:15

Jasně nic se nevyrovná tomu, když HITMAN odchází středem a nikdo ze strážných neví, že jejich šéf je DEAD.
Hrát HITMANa stylem MASS MURDERER je BARBASTVÍ :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Naryan 28. 12. 2005 19:12

ocelot69 píše:Jasně nic se nevyrovná tomu, když HITMAN odchází středem a nikdo ze strážných neví, že jejich šéf je DEAD.
Hrát HITMANa stylem MASS MURDERER je BARBASTVÍ :wink:.-/quote]

To sice je, ale nekdo nema tu trpelivost.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 28. 12. 2005 20:10

je to husta hra, ale nikdy sem nemel lepsi hodnoceni nez profesional, to se mi povedlo v ty misi jak mam zabit toho generala a nakyhocivila v petrohrade, myslim, ze pred misi tubeway torpedo
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 28. 12. 2005 21:06

Naryan píše:
ocelot69 píše:Jasně nic se nevyrovná tomu, když HITMAN odchází středem a nikdo ze strážných neví, že jejich šéf je DEAD.
Hrát HITMANa stylem MASS MURDERER je BARBASTVÍ :wink:.-/quote]

To sice je, ale nekdo nema tu trpelivost.

Ak ma to chytí, všetky misie si zopakujem na Silent assassin. A dosahujem pokroky, v posledných dvoch misiách som mal Psychopath. Ak mám vysokú agresiu a nízku tajnosť, som Mass murderer. Ak mám vysokú agresiu a vysokú tajnosť, som Psychpath. :mrgreen:
Dobrá misia bola At the Gates - bitka so samurajmi bola brutálna, dal som im snáď 5 headshotov a nič. Ja som v headshotoch expert, nadpolovičnú väčšinu úmrtí spôsobím strelou do hlavy. :) :twisted:

A prečo má 47 na krku ten čiarový kód (nehral som jednotku)?
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 28. 12. 2005 22:51

Neviem ale vo svojej dobe sa na tom strasne dobre testoval anti-aliasing :mrgreen:
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 29. 12. 2005 17:19

goodoldalex píše:Fever, skus to na silent assasin... Aspon prvu misiu, uvidis aky je to masaker :) Plus ked som zistil kolko je sposobov ako misiu dokoncit, dost som cumel.

Tak som si skúsil Anathemu na Silent Assassin, to bol super-fun! Tak dobre som si už dávno nezahral. Len sa mi to nepodarilo, mal som Professional, ale neviem prečo. Nemal som žiadny alarm, problém bude asi v tom, že som zabil dvoch strážnikov (ale strunou a bez alarmu!). To nesmiem zabiť nikoho okrem môjho cieľa, či čo? :shock:

A pobavil som sa pri misii Tracking Hamayoto, kde som mal zabiť jeho syna. Začala sa misia, postrieľam dvoch strážnikov, vbehne mi tam Hamayoto mladší, zastrelím ho, dám doňho tracking device a zdrhám. Za 3 minúty a ani som nemusel blbnúť s nejakou rybou. :lol:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 29. 12. 2005 19:42

Fever píše:To nesmiem zabiť nikoho okrem môjho cieľa, či čo? :shock::/quote]
Ne, kludne si uskrti polovicu mesta, nikomu to nebude vadit :) Na straznikov mas chloroform woe :P
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 29. 12. 2005 21:03

to fever: aby jeho velitelé mohli určit kde je, nebo tak neco, ze to snimaj satelity a aby ho rozeznali od jeho klonu, on je 47. klon, nebo tak nejak
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Další stránka