GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 21. 1. 2014 19:49

Jo, takže místo max60ti dostaneš 75 v maximu? Jen ať vim.

No taky záleží, co používáš za službu emailu žejo, já bych od gMailu nikam nešel, ale outlook mi přijde hrozně kostrbaté řešení, takové nedokonalé, zhebne ti počítač, poštu nemáš, pokud se ti neukládají kopie na server, byl jsem nucen jej používat 6 měsíců v práci a jako celkem utrpení, právě ty problémy s odchozí/příchozí poštou apod. Nikdy víc.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 1. 2014 19:53

S FPS jak říkáš. Samozřejmě smysl to má jen u her, kde se na takovýhle FPS dostaneš a samozřejmě to chce Vsync, aby to bylo hlaďoučký.

Maily mám na seznamu a pak jeden školní.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 1. 2014 22:55

Outlook umí taky imap ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 21. 1. 2014 23:58

No nikdo neřek, že neumí :D Jen Sasakr to buď neví, nebo nechce, nwm.
Říkam, mně stačilo jak mi to po první kofiguraci co jsem měl ještě mail na Seznamu stáhlo veškerou poštu ze Seznamu a byla jen v Outlooku a na webu už nee, prostě demence. Od té doby jej nechci ani vidět!
A těch lidí co donesli rozsypaný notebook, že by potřebovali tu poštu, co tam měli nooo, používají přiblblej outlook a pak se diví, kdo se má hrabat v těch skrytých složkách a hledat zázračné soubory, ve kterých ta pošta je, a nejlíp ještě pak tak, aby po přeinstalaci tam tu poštu zase měli!!! Takže import a už to jede, no díky, nechci.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2014 00:12

Však říkám, Outlook taky umí IMAP... To, co popisuješ není Outlookem, to je tím, že si stahovali poštu přes POP3 a tam je úplně jedno, jestli máš Outlook, Thunderbird nebo cokoliv jiného :) POP3, pokud klienta nastavuje diletant (což se dost často stává), prostě stáhne poštu na disk a na serveru ji smaže. Aby pošta zůstala na serveru, musí se to v klientu zaškrtnout (pokud to klient umí). IMAP nechává poštu na serveru automaticky :)
Co já bych, se svými asi 8 emailovými adresami dal za Outlook. Ale platit se mi za něj nechce, tak si stahuju soukromou poštu ze všech 4 účtů na jeden účet Googlu. V práci se jim taky nechce platit za Outlook, tak musím trpět u Thunderbirdu s dalšími čtyřmi účty.

Ale jsme OT jako prase :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 22. 1. 2014 01:28

Zrovna jsem to chtěl napsat že jsme tak kapánek OT :-D
No ano, já to nastavoval v pravěké době inetu dial up, takže jsem o tom věděl prd. A vím že se to tam dá zaškrtnout, jenže on provedl první stažení posty ještě předtím než se to dalo odskrtnout, vím že jsem na to ještě narazil párkrát, takže jsem PC odpojil od netu, aby to nestahl, proklikal a odskrtl a až potom synchronizoval :-D
A proc ne thunderbird? Já jej právě používal jako alternativu Outlooku.

Ok tak nahod něco o gta, třeba já se s johnem domlouval ze pudem na MP někdy, přidá se někdo?
Ale jdu spát, za 3,5 hod vstávám na zkoušku z matiky, no parádní ne?
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 08:30

Jak jste přišli na to, že nejedu přes imap?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 1. 2014 11:07

oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 11:14

mmmjack píše:Ok tak nahod něco o gta, třeba já se s johnem domlouval ze pudem na MP někdy, přidá se někdo?
Ale jdu spát, za 3,5 hod vstávám na zkoušku z matiky, no parádní ne?

Pořád s tím počítám, jen jsem teď neměl moc času a ještě dohrávám pětku. Pokud ještě někdo další přijde, tak tím lípe.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 20:41

Tak co, dáme dneska?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 22. 1. 2014 22:13

Hej já bych tak rád, ale doteď jsem dělal doklady pro účetní, tu matiku jsem samozřejmě nedal, sr*l to pes, a jsem totálně KO, takže sory ale jdu spát. Zkouknul jsem akorát (asi po 15x) Black hawk down a utvrdil se znovu v tom, že je to jeden z nej filmů.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2014 22:38

V pohodě. Kdyby někdo chtěl, tak můžeme kdykoli. Nabízím ale jen PC, Xbox 360 a PS3 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 22:43

Hele lidi počkáte mi tak dva roky? Dřív se k tomu nedostanu, ale pak bych rád dal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 22. 1. 2014 22:51

Jasně Sasi :-) Dyt já čekal než jsem si vůbec mohl 4 zahrát asi 5 let!
Taky nevím co dřív, nakoupeno plno her a ve slevách a přijdu mrtvej každý den dom a zmuzu se tak akorát na zalitani si v bf3,nic víc, posledně jsem dohrál akorát dead, jo už vím deadlight, bože ani na ten název si nevzpomenu.
Naposledy upravil mmmjack dne 22. 1. 2014 22:55, celkově upraveno 1
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2014 22:54

Taky to mám koupený 3 roky no :-D teď mám rozehranýho Batmana, pak dám možná Mafii 1+2 a pak bych se mohl vrhnout na GTA sérii. Jenže trojky budou na dlouho, VIce City na dýl a SA na rok, takže bůhví kdy se dostanu ke čtyřkám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků