GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 4. 2012 12:13

GTA vyniká v přesném zobrazení času a počasí. U Mafie II se to ani dynamicky neměnilo, ne?

-- 8. 4. 2012 13:22 --

Ale určitě máš pravdu v tom, že na vyšší rozlišení to bude trochu divné. S mody to vypadá lépe, ale jinak je to spíše pro konzole, kde je rozlišení, dohled a textury jsou akorát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 4. 2012 12:22

myslím že né - hraju to asi 2h.. ale z GTA mám ňák unavený oči, ten obraz působí rozmazaně + bez AA (zkoušel jsem i forced na control panelu nV) hranatě a nejistě a oči se to asi pořád snaží zaostřit :-l

a ty textury jsou celkem hnusný, naopak nasvícení + stínování to má super :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 4. 2012 12:26

To rozmazání je zvláštní a nikde jinde asi v podobné míře není, ale dělá to časem skvělý dojem. Spíše je to pravdu nejdříve nezvyk.

Textury jsou nic moc, ale jak to není tak ostré a máš skvělé nasvícení, tak časem to vypadá dost realisticky. Když se necháš svézt taxíkem a díváš se jen z okýnka, tak bys ani nepoznal, že je to ze hry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 4. 2012 12:33

s nějakým modem na textury to musí bejt o 1000% lepší.. jen se bojím abych nedoprasil hru a nemusel to (14GB+) tahat znova, pač mám hodně pomalej net :-(

třeba když přestanu čumět po grafice a začnu to konečně hrát, zvyknu si na to :-)

ale jak jsem včera zkoušel tu Mafii 2 tak mně to GTA nemile praštilo do očí :shock:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 4. 2012 12:40

Ona je fakt divná, ale když ji chvíli hraješ, dokážeš ji ocenit. R* nejsou žádní blbci a nevydali by nic špatného. Je svá a na první pohled vypadá blbě. Ve skutečnosti je promakaná. Minimálně na konzolích. Většina lidí asi hrála jen SP a tam si možná ani pořádně nestihneš zvyknout. Největší síla GTA je v MP, když nedokážeš využít SP. SP je také kvalitní, ale jen za určitých podmínek a já ho hrál jen jednou. Za to MP hraju od vydání skoro pořád.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 4. 2012 12:44

no jo multiplayer.. ten jsem ještě nezkusil :-)

ne ale nejdřív si dám tu Mafii :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 4. 2012 12:48

Mafie ja jak krásná, tak má i skvělý příběh. Tím rozhodně chybu neuděláš. Ale nemíchat to kvůli grafice, protože každá je úplně jiná.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 4. 2012 12:55

jj třeba Mafia 1 vs Vice City u mě nemá vítěze - obě rozdílný a obě u mě maj 100% :D

tady se taky nebudu unáhlovat a obě si nejdřív komplet zapařím :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 8. 4. 2012 16:14

Vyzkoušej nějaké ENB.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 7. 2012 11:07

Bacha na GTA 4! Jestliže máte nainstalované LA Noire nebo Maxe Payna 3, po přihlášení se na GfWL nabídne GTA 4 instalaci patche a potom se samo rozhodne, že Social Club už není potřeba a odinstaluje ho. Tím ale vyřadí z provozu LAN i MP3 a Social Club je potřeba znovu nainstalovat.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 5. 12. 2012 23:04

Ahoj, nevíte jestli je šance že bych si zahrál GTA 4 multiplayer s kámošem co má konzoli PS3 a já na kompu? Díky
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2012 09:53

Ne :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2012 19:58

Nemáte tušení, jaký stroj by byl potřeba pro GTA 4? Průměrných 60 fps a rozlišení klidně neFullHD. Chtěl bych zkusit něco takového:
http://www.youtube.com/watch?v=gTS5umPTk9g

Tam by to náročnější než běžná hra být nemuselo, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 12. 2012 20:07

Potřebuješ aspoň gigovou grafiku a výkonnější čtyřjádro (3 GHz na jádro).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2012 20:11

Právě si říkám, když vemu dneska grafiku kolem 5000,-, tak by to mohlo stačit. Procesor nějaký přiměřený k tomu, ale bych se pak nedivil. Hra je to starší, ale ve své době byla poměrně náročná, ale dnešní PC HW je docela daleko, hlavně GK. Hlavně těch 60 fps bych potřeboval.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků