GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 2. 2009 14:19

no jo tak počkat až Q9650 spadne pod 6 no :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 2. 2009 14:21

Taky čekám, ale zatím to vypadá, že se letos nedočkáme :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 2. 2009 21:57

Uberte si dohlednost na minimum a tak to půjde na všem dobře
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 2. 2009 23:44

prostě na 3GHz C2D to jde úplně stejně na absolutní low a 800x600 jako na 1680x1050 a to nejlepší co tam jde nastavit... dobrý no nejde tak nejde - nekoupím - jejich chyba že neumí optimalizovat....
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 3. 2. 2009 15:31

Tal jsem to taky dohrál, mám Core 2 Duo 2.66, 4 GB ram a a gtx 280. Odhaduju, že hra běžela průměrně kolem těch 25 FPS, žádná velká plynulost, ale dohrát se to dalo. Největší problém jsem měl s tím, že mi GTA4 vytrvale padá do Windows, případně mrzne nebo resetuje počítač, ještě že hra má autosave, jinak by nešla dohrát.
Dobrá hra, ale zdaleka ne tolik jako San Andreas. Dal bych tak 8/10.

PS: Be genetically different!!!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 4. 2. 2009 14:40

SPOILER-FREE NÁVOD NA ZÁVĚREČNOU MISI:

GTA IV:
Poznámka na úvod: Misi děláme ve dne, za světla, aby se nám lépe mířilo.

1) Honička v autech přes město - má tři krizové body na dálnici. Nejdřív je zúžení do jednoho jízdního pruhu (něco opravujou), je třeba přibrzdit. Potom auto nepřátel přejede do protisměru, není třeba jet hned za ním v protisměru jako Trinity v Matrixu, ale stačí ho sledovat po směru a do protisměru přejet až u některé příští díry. Pak se auto padouchů srazí s Patriotem, je třeba do něj nenarazit.

2) Přestřelka před barákem - můj osvědčený postup. Napřed se krčit za zadkem auta (kde hráč začíná) a sniperkou postřílet cca 6 útočníků, kteří jsou vidět (střílíme do hlavy). Pak přejdeme k přednímu kolu auta a sniperkou zabijeme útočníky vpravo na střeše (jsou celkem 3). Pak raketami zničíme auta před domem(výbuchy pocuchají i zmetky, kteří se za auty schovávají - pokud přežijí, můžeme je postřílet sniperkou i skrz okénka aut). Se samopalem postupujeme vpřed a dobíjíme ty, co se ještě hýbou. Pozor na gaunery v zákopu vzadu za skokánkem, pomůže granát nebo sniperka mířící přesně mezi panely. Přijdeme ke dveřím do domu, přijde nám SMS, přilepíme se (Q) na levé futro, vykoukneme a samopalem zastřelíme dva lotry napravo za hromadou suti, případně i lotra uprostřed. Pak přeběhneme k pravému futru, nalepíme se na něj (Q), vykoukneme a sejmeme badguye na schodech vlevo nahoře, případně troubu, co vykukuje vlevo vzadu. Poslední gangsta je nahoře na ochozu (není v trámech moc vidět). Animačka. Před modrými dveřmi se zastavíme, výstřelem je otevřeme a zastřelíme zločince před námi. Popojdeme a sejmeme (pořád skrz dveře) týpka vlevo. Někdy naběhne ještě jeden maník zprava, pozor na něj.

3) Na navigaci - pokud hrajeme variantu "do člunu", jen rychle běžíme do člunu (po žebříku sklouzkeme, nezdržujeme se). Pokud hrajeme variantu "motorka", za chodu postřílíme zloduchy (střílíme samopalem do obličeje - neztrácíme čas) a auto vyřídíme raketou (bum! - hotovo). Je málo času, sedneme do člunu/motorky a jedem (při nasedání do člunu nespadneme do vody).

4) Varianta motorka - na motorce uháníme po pobřeží, jedeme svižně, ale ne pořád pod plynem, motorka se špatně ovládá. Najedeme na skokánek - animačka. Varianta člun - člunem jedeme pořád na plný plyn, pořád podél břehu za vrtulníkem, nakonec se přiblížíme pod vrtulník, kam ukazuje šipka. Hrál jsem to asi desetkrát, raketám jsem neuhýbal a nikdy mě žádná netrefila. Rychle mačkáme mezerník.

5) Vrtulník - na PC se ovládá velmi špatně (oproti jiným vrtulníkům), hlavně blbne kamera. Problém jsem vyřešil přepnutím kamery (tlačítko V) do pohledu "z vlastních očí", pak se vrtulník ovládá stejně, jako civilní vrtulníky (WASD + 2 4 8 6 na numpadu). Řítíme se za nepřítelem, výška je celkem jedno (vysoko je bezpečněji, nejsou tam domy), hlavní je se od něj moc nevzdálit na radaru. Střílet je zbytečné. Animačka.

6) Endkampf - za antagonistou se bezhlavě neřítíme v předtuše triumfu, ale napřed opatrně zlikvidujeme zbývající opozici (sniperka, samopal atd.).

CHECKPOINT: Mise má checkpoint po honičce v autech, problém je, že po zabití a cestě do nemocnice sice máme chceckpoint, ale nemáme munici, vestu atd. Jde to vyřešit například tak, že když nám přijde SMS s opakováním mise, ignorujeme jí, jdeme dokoupit munici, když nám volá přítel nezvedneme telefon (tím by se znovu nastartovala honička) a když jsme vybaveni, přijmeme SMS na opakování mise. Violá, jsme na začátku přestřelky.

// vloženo do spoileru - incl.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 5. 2. 2009 12:11

Tak na Tiscali byla včera večer uvedena neoficiální čeština do GTA IV, prozatím mají Tiscali výhradní právo do 12.2, že se s mí šířit pouze u nich.
Pokud by měl někdo zájem: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=31327&r=top
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šmiky 5. 2. 2009 18:45

nazdar , dela vam taky ze jak nastoupite do auta,zacne se mu kourit z motoru a samo se rozjede(nevim co to ma bejt ale uz me to dost sere)dyztak prave sem to zacal hrat :-) jo a pak nevite kdy prestane to krouceni obrazovky (z toho uz me taky boli hlava) :-)
Naposledy upravil šmiky dne 5. 2. 2009 18:48, celkově upraveno 1
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 5. 2. 2009 18:48

To mi připomíná, jak u Godfathera v cracklé verzi nešlo nastoupit do auta :D

Originál? :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 2. 2009 19:00

Tak mně se auta sama nerozjížděla a z motoru se kouřilo pouze autům nabouraným nebo těm, která někdo opravuje.
S "kroucením" obrazovky (ať už tím myslíš cokoliv) jsem se také nesetkal. Jediné, co mě napadá, je komíhání obrazu, když je Niko opilý. Obvykle přejde po několika minutách.

Kuriózní případ.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BestGTA 6. 2. 2009 22:34

Zdravím všechny už jste zkoušeli ty rampy v GTA IV sem je našel ani sem nevěděl že tam njaký jsou a dobře se s něma skače zkoušeli jste je?:)
BestGTA
First Blood

Odeslat příspěvekod šmiky 6. 2. 2009 22:51

jo a de vam tam pouzivat komp? at delam co delam nic se nedeje :-( (mise logging on)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 2. 2009 00:14

Nám de všechno (většinou) :)) Ty máš fakt nějakej kuriózní případ :D
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod BestGTA 7. 2. 2009 09:54

Kdo z vás má všechno konzoli a GTA IV?:)
BestGTA
First Blood

Odeslat příspěvekod chameleon-s 21. 2. 2009 13:55

Tak jsem konečně dohrál GTA. dal jsem se
spoiler:
cestou pomsty

Tu poslední misi jsem měl docela problém udělat,
spoiler:
problém mi nedělala začáteční honička, ani vykosení nepřátel ani skokánek ale ta zasraná helikoptéra. tak debilní ovládání může fakt znepříjemnit poslední okamžiky u hry. hrál jsem ji celkem 7krát a za každý opakování můžu ta debilní helokoptéra, ještě že let trvá jen pár vteřin.

Jinak parádní hra, ale znova to hrát nebudu, možná až s českym překladem.
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka