GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 24. 1. 2008 22:48

Pokud tam nebude volný save-load tak jim na to prdím...San Andreas jsem kvůli tomu nikdy nedohrál. Mise prý půjde opakovat. Mě by se spíš líbilo kdyby šlo některou misi nedohrát aniž by se hra zasekla na místě. Ideálně volné řešení misí. Něco jako - HITMAN smíchaný se SWAT a Crysis ! Aby hra místo oportunistické pasivity vybízela uživatele k bolševické aktivitě. Utekl cíl? Utekl. Víme jak vypadá - víme ! Víme kde bydlí ? Da,da taváryš. OK. Nasedneme do auta, dojedeme k baráku, dojdeme až ke dveřím bytu-nasadíme páčidlo nebo tlumič a dveře buď vypáčime nebo rozstřílíme a oběť zabijeme ve křesle... Nebo ji utopíme ve vaně. Nebo přejdeme autem. Hodíme pod metro....

Nedělám si iluze. Tohle tam nebude.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 25. 1. 2008 00:43

Mě by bohatě stačilo, kdyby během misí byli třeba checkpointy, protože v San Andreas jsou některý mise relativně dlouhý a opakovat je fakt vopruz (kor pokud kvůli nim musím z jednoho konce státu na druhej).
Taky by mi nevadilo, kdyby ta hra byla vážnější, né že by mi odlehčenej styl San Andreas nějak vadil, to ne, ale chce to změnu.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Wint3r 25. 1. 2008 17:38

3D_Crab píše:Taky by mi nevadilo, kdyby ta hra byla vážnější, né že by mi odlehčenej styl San Andreas nějak vadil, to ne, ale chce to změnu.t/quote]

Tak myslím, že s tím udělají určitě krok dopředu.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davsan 25. 1. 2008 17:47

jeeee...ja uz se tesim!! uz aby bylo 29.4..:-)..can´t wait!!!!
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 1. 2008 18:27

Zatim jsem naprosto klidny. PC verze oficialne oznamena neni, takze se me to moc netyka :)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 26. 1. 2008 10:41

Doufám že ji ale udělají, bo to by pro mě byla velká rána kdyby nebyla :( .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 26. 1. 2008 11:33

Xbox360°, PS-3, to jistí....Uvědomte si že tohle - časová exkluzivita na konzole-bude stále častější. Proč by se měli kua vývojáři patlat s PC verzí když si ji stejně hooodně velká skupina hráčů místo zakoupení stáhne z netu ? Beztak bude potom hodně lidí brečet že jim to nejde...
Jestli opravdu PS-3 zlevní na 299USD a kdyby tahle verze byla za stejné peníze i v EU tak stojí 5083Kč... Tak jakápak velká rána ? Kupte si jednu ze dvou super konzolí (lhostejno kterou, tu která je vašemu srdci ci peněžence bližší) a máte doma GTA IV v dubnu a na to jestli bude nebo nebude PC verze sere pes... Jakýpak s tím štráchy.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 26. 1. 2008 13:37

Až bude ten PS3 za 5k :lol: ... tak si koupím klidně dva :lol: ... (ale jedině 60GB verze :wink:)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Meda 26. 1. 2008 14:20

Pc verze bude o pul roku pozdejc jako vzdy tak co.A na pc stejne bude vzdycky skoro kazda hra protoze na pc tu hru delaj programujou proste vyrabej takze pak asi neni ani velkej problem optimalizace atd.Uvazuju ze si koupim asi X360 ale ne proto abych mel nakou hru o mesic ci pul roku driv to je mi fuk.Jen kvuli par hram ktery na pc nejsou.Ale proste cim dal tim vic se hry na pc pocestujou titulkama a to je pro me velky plus.A jak je zvykem novy GTAcko na PC bude mit urcite driv nebo pozdejc cz titulky :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod apin 28. 1. 2008 22:40

každopádně až čtyřka vyjde, jdu si koupit ps3 a obrovskou televizi 8)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spike18 28. 1. 2008 23:55

hra to mozna bude dobra, ale ta grafika je des, vypada to jako rozpite vodovky
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 1. 2008 01:43

Taky mám takovej pocit, že zrovna GTA4 se na tý vobrovský televizi moc vyjímat nebude. Kor když tam nejsou letadla. Naopak, akorát tam bude znát slabší grafické zpracování.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 29. 1. 2008 16:07

spike18 píše:hra to mozna bude dobra, ale ta grafika je des, vypada to jako rozpite vodovky

A jsme zase u věci hratelnost vs. grafika :wink: ... ale nechci to tu zde zase pitvat
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 1. 2008 16:22

Mě osobně úplně postačí, když alespoň trochu (trochu víc) vylepšej modely postav, ty byli dost slabý i v GTA:SA (vlastně totiž úpllně stejný od dob GTA III). Každopádně GTA nikdy nebylo o grafice, ale o parádní hratelnosti, takže pochybuju, že GTA IV bude jiný
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 29. 1. 2008 16:30

3D_Crab: lol, zase známé téma grafika u GTA. Koukni se na porovnání SA a 4. Co víc proboha chceš? Vypadá to skvěle...
HAck_SG
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka