Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 4. 2012 16:42

Mám českou Extended Edition z krabičky a vybrat si na Steamu můžu jazyk Česky nebo Polsky. Kdy naposledy ses Ertefole díval? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 4. 2012 17:39

no jo - koupim krabičku a aktivuju to pak na steamu :-))

// sakra tak to bylo rychlý - 65% postup a mám tam titulky :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 4. 2012 17:54

Na 100 % musíš najít všechny zatykače a noviny nebo co se to tam sbírá...

//Jo Playboye se sbírají :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 4. 2012 17:58

aha - já mylel %=hlavní linie příběhu.. jsem si říkal paráda 60% to mně dá až do půlnoci :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 4. 2012 19:33

SCobra píše:Mám českou Extended Edition z krabičky a vybrat si na Steamu můžu jazyk Česky nebo Polsky. Kdy naposledy ses Ertefole díval? :)

Dneska, mám tam na výběr češtinu, angličtinu, němčinu, španělštinu a ještě myslím něco.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 9. 4. 2012 22:28

Nojo ale ne dabing ne? Já myslel že se tu bavíte především o něm? Ikdyž on se tomu moc nedá říkat dabing, když je to "česká" hra.
Hoši hlavně se nespalte jako já, já si koupil Mafii 1 za asi 5 € na Steamu a samozřejmě je anglicky, "paráda" padl jsem ze židle :( Nevim, jeslti se dají ty soubory nějak nahradit nebo tak něco?
Já samozřejmě anglicky rozumim, ale mafii od mala znám česky, páč je to snad nej česká hra, tak ji prostě anglicky nesnesu :(
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 08:51

Pokud je na výběr čeština, je to dabing ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 4. 2012 16:00

A ještě k té české hře - Mafia 2 je jenom přeložená z angličtiny, primární jazyk je u ní angličtina.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 4. 2012 16:38

A bohužel je to na těch textech dost znát...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 18:26

Ona je to v podstatě hra z UK, že v týmu bylo pár čechů z ní českou hru nedělá :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2012 18:32

Přesně, originál byl vynikající, tak proč si to kazit češtinou. Stejně jako jednička měla vynikající český dabing a ještě český scénář.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 10. 4. 2012 19:11

Však já mluvil o mafii 1, sorry za zmatení, ale ta snad vznikala celá tady ne? A na ní jsem prostě odkojen českým dabingem Marek Vašut, Petr Rychlý, Luděk Čtvrtlík, Molčík, Pospíchal, Klapka :) Prostě to k sobě neodmyslitelně patří.
(a ještě Linda Rybová a Alexej Pyško :D )
Mně to v té dvojce nepřišlo zase tak hrozné, o její kvalitě jako hře teď nemluvím, je to škoda, že to dopadlo tak jak to dopadlo, to asi víme všichni. Přesto jsem si ji rád zahrál a určitě ještě někdy zahraju.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 19:13

Jo, jednička je česká :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2012 11:11

Zná někdo způsob, jak tam zprovoznit MSAA? Ten vestavěnej nesmysl je strašnej. Jinak na max bez PhysX a toho směšnýho AA to šlape na stálých 60 FPS. Paráda :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2012 19:18

Není to podobné jako u GTA? Tam to moc nejde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků