Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 8. 2010 23:36

jj, pry to vypnout jde a animacka by mela byt jina, ale nevim, jeste jsem nezkousel. A i u Lea jde pry utect pomoci prosteradel, ale taky jsem to jeste nezkousel ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 8. 2010 01:32

spoiler:
Tak jsem prave zabil Tommyho...cekal jsem trosku lepsi pristup. Hned jsem si pustil ten konec na youtube a je to fakt presne jako z konce jednicky. Akorat tam mohli dat Tommyho hlas.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2010 01:42

Ale tohle kdysi dávno předpověděl jeden chytrý člověk na nějakém fóru hned jak vyběhly první obrázky postav ze dvojky. A měl pravdu. Podobnost nebyla náhodná.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Honza20 29. 8. 2010 08:50

Nevíte někdo,kde to v tom sklepě mám vypnout ?Hledám to tam jako pošuk a nic.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2010 08:55

Není tam třeba neviditelný plášť?
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 8. 2010 11:43

Tdjohne:prave mi prijde, ze ve dvojce se strili docela malo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 8. 2010 11:56

Sasakr píše:Ale tohle kdysi dávno předpověděl jeden chytrý člověk na nějakém fóru hned jak vyběhly první obrázky postav ze dvojky. A měl pravdu. Podobnost nebyla náhodná.

Nemyslim si ze to Illusion planovali takhle dopredu. Kazdopadne mne to vydesilo... Myslel jsem ze se s nim jen setkaji, da Vitovi nejaky rady, pokecaji a pak si kazdej pujde po svym.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2010 12:21

PSK, to je dobře, teď už jen udělat plynulou verzi pomocí patche a jdu do toho.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 8. 2010 15:03

Jenom se zeptám na pár věcí - jde v průběhu hry např. změnit obtížnost (nahoru či dolů)? A zda je ukládání hry (save) jenom to automatické nebo je i možnost ruční (jako bývá F5,F6,apod.)...Případně pokud je někde k shlédnutí videonávod (na stránkách od Madukas je zatím jen psaný) - mám trošku problém v kapitole 3, kdy se v administrativní budově automaticky spustí alarm a je potřeba co nejrychleji zmizet - vyrojí se tam ovšem tolik policistů,že než stačím utéc, jsem vždy mrtvý...díky
Lubro
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2010 15:04

Na youtube návod není?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2010 15:09

Však o kapitole tři se mluví o stránku zpátky - ten alarm se dá vypnout ve sklepě.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 29. 8. 2010 15:25

obtiznost je neaka prapodivne lehka...cela hra se da bez problemu projit s beznym revolverem....asi sem si to mel dat na tu treti obtiznost .aspon bych videl ty opevovane "modelky" ..
14ta kapitola taky v pohode... ten navod na youtube zbytecne moc "behaci" ..ja si stoupl do leveho rohu hned u dveri a z tama postrilel vsechny (zapalne lahve padaly tedy na schody a ne na me..)

ve statistikach je jakysi herni prubeh v procentech....ten je vic zavadejici nez obvykle, protoze po 60% pribeh konci :D to je jako dalsich XX % hledani playboyu nebo co? :D ..nemyslim si ze ta hra stoji za 1000kc pri te desetihodinove hratelnosti a 435 zabitych... ale co uz =)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 8. 2010 15:38

To nebylo 10 hodin, ve statistikách mi píše nějakých 8h 37 minut
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 8. 2010 15:42

SCobra píše:Však o kapitole tři se mluví o stránku zpátky - ten alarm se dá vypnout ve sklepě.

OK, pokusím se najít sklep a ten alarm vypnout (pokud to tak skutečně je...četl jsem,že někdo ho ani neobjevil...).
Lubro
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 8. 2010 15:45

Když jdeš do sklepa tak nelez oknem ale tam jak se sype uhlí
Jinak kdyby někdo chtěl jízdu tak tady
http://rapidshare.com/files/415634295/gui-main.rar
nakopírovat do /pc/scs_cz/gui/
Naposledy upravil Weightlifter dne 29. 8. 2010 15:50, celkově upraveno 1
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree